O czym chcesz poczytać na blogach?

Ned kelly

real-kidi.blog

Że drzewo badali dendrolodzy i że zawaliłoby się. Hehe... Ki zamarła. Drzewo rosło sobie od ponad 20 lat i się nie zawaliło, to czemu nagle miałoby zawalić się teraz...? Poza tym jak Ki żyje nie widziała w pobliżu swjego domu żadnego badającego owo drzewo dendrologa /podobno było ich kilku/. A poza tym... JAK TO NIE DAŁO SIĘ NIC ZROBIĆ?!!! Najpierw prosimy o nakaz, potem wyjaśniamy wszystko, a w najgorszm przypadku ZAWSZE mmożna przykuć się kajdankami! A już na.Tak, jak Legolas. Był może trochę bardziej... tchórzliwy? ;)
W każdym razie jeszcze a propos Blooma Ki myślała, że jest beznadziejnym aktorem i dlatego wszędzie gra tak samo, ale NA SZCZĘŚCIE się pomyliła :D Widziała bowiem "Ned Kelly". Taki film /Ned Kelly założył pierwszy gang w historii Australii jakby ktoś nie wiedział/. Orli gra tam... genialnie, choć możnaby się przyczepić do kilku szczegółów. Ale Ki już opisywać nie będzie.

Ki pozdrawia:.

I am what I am

Curse of the Black Pearl) jako Will Turner
2003: National Geographic: Kulisy filmu - Władca Pierścieni: Powrót króla (National Geographic: Beyond the Movie - The Lord of the Rings: The Return of the King) jako on sam
2003: Władca Pierścieni: Powrót Króla (The Lord of the Rings: The Return of the King) jako Legolas
2003: Ned Kelly jako Joe Byrne
2002: The Making of 'The Lord of the Rings' jako on sam/Legolas Greenleaf
2002: Secrets of Superstar Fitness jako on sam
2002: Making the Movie jako on sam
2002: Władca Pierścieni: Dwie Wieże (The Lord of the Rings: The Two Towers) jako Legolas
2002: Lullaby of Clubland jako narkoman Finney
2001: Władca.

Heath Ledger - Onet.pl Blog

heyka:**


Heath Ledger był młodym i bardzo dobrze obiecującym sie aktorem grał  na wielkim ekranie z gwiazdami wielkiego formatu np: Mel Gibson(patriota), orlando bloom (ned kelly), Halle Berry (czekając na wyrok) Matt Damon (nieustraszeni bracie Grimm ) , jego rodakami(australia)byli m.in: Mel Gibson , Nicole Kidman.Wieść o jego śmierci ogarneła smutkiem całą ludźkośc dlaczego on ?? tego nikt nie wie ale ja uważam tak "WYBRAŃCY BOGÓW UMIERAJĄ MŁODO" i moim zdaniem to prawda,  bo ja to po prostu wiem że jego śmierć to.

 • Cztery łapy (Paws, 1997) jako Oberon
 • Dwie ręce (Two Hands, 1999) jako Jimmy
 • Zakochana złośnica (10 Things I Hate About You, 1999) jako Patrick Verona
 • Patriota (The Patriot, 2000) jako Gabriel Martin
 • Obłędny Rycerz (A Knight's Tale, 2001) jako William Thatcher
 • Czekając na wyrok (Monster's Ball, 2001) jako Sonny Grotowski
 • Cena honoru (The Four Feathers, 2002) jako Harry Faversham
 • Ned Kelly (2003) jako Ned Kelly
 • Zjadacz grzechów (The Order, 2003) jako.

 • kreseczka blog

  Lałyśmy :D. Orlando tak się skrzywiał na końcu, że szok ;P. Wiem, że mam dałna. Ale to chyba przez niektóre znajomości ;). A z takich ważniejszych filmów z Orlando zostało mi jeszcze "Helikopter w ogniu" (łysolek :P), "Ned Kelly", "Mleczarz". Wiem tylko, że w wypożyczalni jest "Helikopter w Ogniu" więc napewno wypożycze. W tym roku 2 filmy z nim będą więc do kina się wybiorę. A w 2006 i 2007 będzie 2 i 3 część "Piratów...", hm nie wiem czy im.