O czym chcesz poczytać na blogach?

Neckermann

anja blog

Uprawiam prywaty, dziennikarz ma obowiązek poinformować o nierzetelności biura. W materiale jest opisywana sprawa moja, ale i innego bohatera, który znalazł się w podobnej sytuacji" - opowiada producentka.

"Chodzi o zapis w umowie, którą klienci zawierają z Neckermannem. Jest tam fragment po niemiecku, który dotyczy powrotu z wycieczki. Zgodnie z nim, jeżeli ktoś ma opłacony pobyt do piątku, wraca w sobotę nad ranem. Oznacza to, że musi opuścić hotelowy pokój najpóźniej do godziny 12 i np. do 3 w nocy, na którą zaplanowano wylot, jest w hotelu nieproszonym gościem. Ewentualnie może przedłużyć dobę hotelową, ale musi to zrobić na własny koszt" - tłumaczy.

Narzekających na usługi Neckermanna nietrudno znaleźć w sieci. W serwisie informacyjnym branży turystycznej od skarg na Neckermanna gęsto. "Brak profesjonalizmu i solidności" - pisze jedna z klientek. "Właśnie wróciliśmy z wycieczki na Kretę. Zupełnie przypadkowo dowiedzieliśmy się, że w piątek o godzinie 11 musimy opuścić hotel, a samolot mamy dopiero następnego dnia o 6.30 rano. Na nasze pytanie, czy mamy z dzieckiem (5 lat) iść na plażę, rezydentka bezczelnie odpowiedziała: tak. Nikt nas nie uprzedził, że będzie taka sytuacja. W efekcie byliśmy zmuszeni dopłacić 60 euro, żeby zostać do rana w pokoju".

Podobne rozczarowanie przeżyła Joanna Wąsowska-Klimek i, jak twierdzi, dla dobra innych ofiar Neckermanna.

wyloty do Turcji- BT Neckermann :

:( pobyt 14 dniowy w czerwcu wylot: kraków- 9.30 powrót: antalya- 7.00, co biorąc pod uwage czas na odprawę na lotnisku i dojazd powoduje że z hotelu muszę się wynieść o 2-3 w nocy :( Jak bumerang - corocznie wraca temat oferowywanych godz. wylotu i powrotu oferowywanych brzez BT, które w "majestacie swoistego prawa-oferty" ustalają je w sposób skandaliczny - tj. skracając pobyt uczestników danej imprezy turystycznej. I to tłumaczenie, że są wszyscy uzależnieni od linii lotniczych -???? których jest przecież kilikanaście i godz. lotów są przecież negocjowane i podpisywane przez obydwie strony umowy, więc można się zgodzić albo nie i zmienić przewoźnika. W centrali Neckermanna od Panii G.Panek ( nawiasem mówiąc b.miłej) do spraw sprzedaży uzyskałam informację, ( którą tak naprawdę znam), że czas podróży liczy się do okresu pobytu i jest możliwe nawet że w dzień wylotu - wylot może być o np. 23.00 a w ostanim dniu pobytu wylot o np. 1.00 i wszystko wg BT Neckermann jest OK, bo warunki są spełnione. TYLKO JAKIM KOSZTEM?? Ile tego pobytu będzie miał turysta wylatujący na 1 tydzień - 5 dni!!!!!! a dla 2 tygodniowego 12dni. BT w Niemczech (TUI i Neckermann) już od października dokonujące rezerwacji na letnie wyloty w następnym roku kalen. podają godz. wylotu wraz z jego nr!!!! A kto z Was taką informacje otrzymał w styczniu, w lutym czy marcu????? godz. podawane sa nam.

Tysiące serc, jedno bicie. Siatkówka - miłość na całe życie - Onet.pl Blog

Sport Radom - Pamapol Siatkarz Wieluń
3:1
(25:22, 25:22, 18:25, 25:22)
MVP meczu: Maikel Salas


Delecta Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów
0:3
(27:29, 24:26, 20:25)
MVP meczu: Krzysztof Gierczyński


AZS UWM Olsztyn - KS Jastrzębski Węgiel
1:3
(25:23, 13:25, 15:25, 22:25)
MVP meczu: Grzegorz Łomacz


Domex Tytan AZS Częstochowa - ZAK SA Kędzierzyn-Koźle
1:3
(18:25, 25:23, 12:25, 21:25)
MVP spotkania: Jakub Jarosz
   

Plan spotkań 18 kolejki PlusLigi:


19.03

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle - AZS UWM Olsztyn

20.03

Pamapol Siatkarz Wieluń -  Domex Tytan AZS Częstochowa
Delecta Bydgoszcz - KS Jastrzębski Węgiel
 Asseco Resovia Rzeszów - Neckermann AZS Politechnika Warszawska

nitrosnowboards.ownlog.com

nitrosnowboards.ownlog.com

Extreme Summer 2010 - Łódź 24.07
Link 03.08.2010 :: 11:40 Komentuj (0)


Skiopenning 10-11 - NECKERMANN, Hirek oraz Nitro snowboards
Link 17.08.2010 :: 13:04 Komentuj (0)


Hirek Wrona, Neckermann i Nitro Snowboards zapraszają
na wielkie otwarcie sezonu zimowego - Skiopening!

Już w listopadzie wypróbujcie z nami pierwszy śnieg i poczujcie klimat białego szaleństwa. Gwarantujemy niezapomniane doznania sportowe i znakomitą zabawę!
Oferujemy:
* Skipass gratis (kaucja w cenie)
* Apres-Ski-Opening Party - impreza otwarcia sezonu 12.11.10 i 13.11.10 w lokalu ?Baumbar"
* 20% zniżki na wypożyczenie sprzętu zimowego
* Opieka animatorów Happy Events na stoku i w lokalu Baumbar

NOWOŚĆ:
* Oprawę muzyczną 12.11.10 i 13.11.10 w lokalu ?Baumbar" zapewni naczelny DJ kraju - Hirek Wrona
* Darmowe testy desek snowboardowych firmy NITRO
* Możliwość zakupu sprzętu z rabatem do 40%

Każdy uczestnik Skiopening otrzyma 200 PLN zniżki na dowolną imprezę z katalogu Góry i Śnieg 2010/11 Dojazd Własny (na jedną rezerwację.

magnes blog

Coś mi się spodobało, że chcę coś mieć, że planuję w
tym wyjść. i jak wróciłam, bez tych spodni, ale jakoś tam pionowo, dosyć lekko, to ten list i od razu wielki ryk na schodach, bo to była moja jebana kurwa nadzieja...

wszystko przygotowałam w ciągu godziny, spakowałam
się, napisałam listy, posprzątałam i poszłam po alko. spokój i precyzja działania. bo tak miało być.

i nagle jakiś żal, jeszcze raz walka, usprawiedliwienia, że nie ja jedna pracy nie dostałam. że w pl jeszcze wieksza chujnia, że połowa znajomych nie ma pracy lub żyje w stresie, że ją zaraz straci, że tylko o nią się starałam i o nic innego, że trzeba spróbować.
i hop, jestem na str neckermanna, szukają animatorów z turystycznym wykształceniem, jak w pysiu znalazł.
zaczynam pisać... a potem myślę sobie kurwa co ja robię, przecież ja nie będę skakać koło ludzi i im w dupę wchodzic, to już lepiej...
a potem uni, gdzie szukają lektorin der polnischen sprache. nigdzie...

jestem humanistką, moja samodzielność się wyczerpała, nie mam tu siatki zabezpieczającej w postaci przyjaciól, w postaci face to face, nie ma tutaj nikogo, kto by był tak miły, żeby w sposób dyskretny i konkretny sprawował nade mną kontrolę... p. odpada, on się ciągle boi, że będę chciała znowu bliskości fizycznej, rozumiem go, dałam mu nieźle w dupę, ale nie widzę nikogo innego. i nie.

One love. 100 ways.

  
Blog o mnie, czyli mój internetowy pamiętnik z Majorki

" Majorka – niezwykle malownicza wyspa, która niegdyś zafascynowała słynną parę George Sand i Fryderyka Chopina a teraz…z pewnością zafascynuje nas pełnymi uroku plażami, lazurowym morzem czy też klimatycznymi zakątkami jak np. Cap de Fermentor, Valldemossa czy góry Sierra de Tramontana. Majorka jest bez wątpienia wyspą o nieograniczonych możliwościach wypoczynku, kuszącą zarówno osobliwościami natury i wspaniałą atmosferą centrów rozrywki! "

Tak właśnie pisze o niej NECKERMANN z którego dostałam pracę.

Jak będzie w rzeczywistości, okaże się jak tam dotrę- czyli 10.06.

Właśnie wtedy zostawię adres mojego bloga na gadu- gadu, aby Ci co będa zainteresowani moimi losami, przez 3 miesiące poza domem, mieli szanse bez bezpośredniego kontaktowania sie ze mną przeczytać o moich porażkach jak i sukcesach jako ANIMATORKA.


lencislaw 2007-05-10 17:46:52
skomentuj (0)
Jechać czy nie jechać?

Właśnie dzisiejszy dzień był dniem moich rozważań. Miałam wątpliwości co do wyjazdu, bo stwierdziłam, że to dosyć długi okres przebywania samemu za granicą przez 3 miesiące.
Rozpatrzyłam mnóstwo.