O czym chcesz poczytać na blogach?

Ncis los angeles

Fiodor

Mieszka w Los Angeles z chłopakiem Josh`em Janowicz`em i psem Bellą. Grała w filmach:
- "CSI: Miami"
- "The Handler"
- "NCIS"
- "The Other Half"
- "The Late Late Show with Craig Kilborn"
- "Brick"
- "Santa's Slay"
- "Carrie"
1998 roku podjęła decyzję o zostaniu aktorką. Najpierw zdobyła popularność w rodzinnej Australii (dzięki roliCurupiry w serialu "Beastmaster"), potem wyjechała do Los Angeles. Trzeba przyznać, że Emile jest prawdziwą szczęściarą, bo w ciągu tygodnia pobytu w Los Angeles udało jej się zdobyć rolę Tess Harding w "Roswell". To właśnie temu serialowi.

seriale i aktorzy - Onet.pl Blog

MUHNEY(WERONIKA MARS) NIESTETY NIE WIEM Z JAKIEGO FILMU POCHODZI TA FOTKA,ALE OBIECUJĘ,ŻE POSTARAM SIĘ DOWIEDZIEĆ.

 

  

JENSEN ACKLES Z PLANU SERIALU SUPERNATURAL

 

  

 MICHAEL MUHNEY I MARK HARMON Z PLANU SERIALU AGENCI NCIS

 

Private Practice" jest spin-offem popularnego serialu Chirurdzy .Serial opowiada dalsze losy Dr. Addison Forbes Montgomery,  która wyjeżdża z Seattle i  przeprowadza się do Loa Angeles.  Spotyka Naomi, przyjaciółkę ze studiów, która także niedawno rozwiodła się i szuka sensu swojego życia. W Los Angeles otrzymuje ciekawą ofertę pracy. Adison ma nadzieję,że przeprowadzka pozwoli jej odnaleść szczęście i zmienić coś w jej nieudanym życiu uczuciowym.

True Story of NCIS - bloog.pl

| inne bloogi | zaloguj się | załóż blooga

True Story of NCIS

Piękne, zimowe popołudnie. Gibbs pojechał do Los Angeles, żeby pomóc Callenowi w jakiejś sprawie, a Abbs siedziała w domu bawiąc się z dzieciakami.

Tim nie miał już nic do roboty w biurze, więc postanowił.

muminek-szalony.blog

Polsat News najnowsze propozycje ministerstwa zdrowia dotyczące dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych. - Takie gorączkowe myślenie pani minister Kopacz cóż mnie przeraża - dodał.
Gwiazda "Agentów NCIS" upoluje zabójczynię
USA Network przygotowuje się do realizacji dwugodzinnego filmu telewizyjnego pt. "Prey". Jego gwiazdą będzie Mark Harmon ("Agenci NCIS", "Prezydencki poker") Utwór.

Odsłonięto w niedzielę w sanktuarium maryjnym w Tuchowie (Małopolska). lęki psycholog wrocław Uroczystość zorganizowano w rocznicę wizyty w tym miejscu L.Kaczyńskiego.
KONKURS: Wyjedź do Los Angeles z TCM jak też Filmwebem
Zobacz filmy prezentujące najwspanialsze aktorki klasycznego kina przez kompletny marzec, cyklicznie o 15:00 w TCM. Utalentowane, piękne, uwodzicielskie

.