O czym chcesz poczytać na blogach?

Nbc news

wuhaigrek blog

french go home
30 Jan 2003 On Hardball with Chris Matthews, former Deputy Undersecretary for Defense Jed Babbin declares: "Frankly, going to war without France is like going deer hunting without an accordion -- you just leave a lot of useless, noisy baggage behind."

24 Nov 2003 During a televised debate, NBC news anchor Tom Brokaw asks Senator John Kerry:
BROKAW: Senator Kerry, what about the French? Are they friends? Are they enemies? Or something in-between at this point?
KERRY: The French are the French.
BROKAW: Very profound, senator.
KERRY: Well, trust me, it has a meaning. And I think most people know exactly what I mean.
.

F*R*I*E*N*D*S

Znów możemy oglądać "Friendsów"!!:)

***
3 dni temu, czyli 25 marca mój blog o "Friendsach" świętował pierwszą rocznicę swojego istnienia. Przez ten czas powstało dużo notek i do tej pory z wielką ochotą prowadzę tę stronę o wspaniałym serialu. Oby starczyło mi sił na następny rok!;) Teraz dodam nowego newsa o Jenny, choć moim zdaniem mocno przesadzonego. Coś mi się zdaje, że media wymyśliły kolejną sensację lub wyolbrzymili fakty. Drugi news mówi o serialu, czyli kolejne pogłoski na temat powrotu sitcomu na antenę.
***
Jennifer Aniston być może zmieni stan cywilny szybciej niż jej były mąż Brad Pitt i jego.
***
Lisa Kudrow potwierdziła, że kultowy serial "Przyjaciele" był bardzo bliski reaktywacji, jednak nie doszło do niej z powodu odmowy jednego z aktorów.

Plotki o powrocie "Przyjaciół" zainicjowała Kathleen Turner, która wyjawiła, że zaproponowano jej powrót do postaci transwestyty ojca Chandlera Binga. Szefowie sieci NBC kategorycznie zdementowali pogłoski, jednak 42-letnia Kudrow, czyli Phoebe Buffay, przyznaje, że rzeczywiście istniały plany powrotu sitcomu na antenę, jednak jeden z jej serialowych kolegów – Matt LeBlanc, David Schwimmer lub Matthew Perry – nie zgodził się na to.

"Owszem, pojawiły się plany reaktywacji.

Fakty - dowiedz się więcej!

Teraz sami sięgają do bogactwa środków reklamy światopoglądowej.

Nie są w tym osamotnieni. W demokracji telewizyjnej wygrywa ten, kto dostanie się do mediów. A tu – jak wiadomo – łatwiej jest o rozgłos, gdy robi się coś nietypowego lub brutalnego. Zwolennicy życia, którzy modlą się przed klinikami aborcyjnymi – to nie news. Od tego są wierzący, żeby się modlili. Ale plakaty z rozerwanym człowiekiem – brutalne w swojej dosłowności – to już temat do dyskusji. Nie, nie o aborcji, ale o wolności słowa. Podobną metodę szokowania przyjmują nie tylko obrońcy życia, lecz także pacyfiści pokazujący okrucieństwo wojny, obrońcy zwierząt pokazujący.

I ich biskupie było głośno. I oto chodziło pomysłodawcom.

Na kontrze wobec przekazu medialnego swoją kampanię światopoglądową zbudowali natomiast wierni Zjednoczonego Kościoła Chrystusa w Stanach Zjednoczonych. Jej przesłanie było jasne: „Homoseksualiści, przybywajcie do naszego Kościoła”. Jej emisji odmówiły telewizje NBC i CBS. W odpowiedzi wspólnota wyemitowała nowe spoty i reklamówki. A na nich: przed telewizorem siedzi trójka osób, z telewizora zaś wydobywa się głos: „Nie możemy Państwu pokazać reklamy Zjednoczonego Kościoła Chrystusa. Zamiast niej pokażemy więc kolejną reklamę leku na męską impotencję”. – Jest ironią, że takie.

_____****Under My Skin****_____ - Onet.pl Blog

Wielkie zmiany,ale blog przynajmniej wygląda lepiej niż poprzednio.Skate'owski znak w tle ściągnęłam z bloga Avril na MySpace.Myślę,że ona się za to nie obrazi;)
Może niektórzy wiedzą,a niektórzy nie,ale Avril postanowiła wydać 3 płytę,zatytuowaną "The Best Damn Thing".Ponieważ nie daję tu ostatnio sensownych notek,to dam przynajmniej newsy o Av,te najnowsze.

  Na okładce Avril wygląda ładnie,okładka też się fajnie prezentuje.Av ma czerwone,lub jak kto woli różowe pasemka;) Wygląda ciekawie.
Oto ona:
  
(20:51)
Nie mogę powstrzymać się od płaczu. To znaczy, chciałabym być taka szczupła jak one, ale z tymi muchami, wszechobecną śmiercią itp..."-Mariah Carey
3. "Naukowcy odkryli, ze mózg reaguje na czekoladę w pewnym stopniu tak, jak na marihuanę. Odkryto też inne cechy wspólne między czekoladą a marihuaną, ale nie pamiętam jakie."-Matt Lauer w NBC's Today
4. "Nie popełniłem przestępstwa. Po prostu nie zastosowałem się do wymogów prawa."-David Dinkins burmistrz NY, (odpowiadając na oskarżenie o niezapłacenie mandatu.
5. "Palenie zabija. Jeśli jesteś zabity - tracisz bardzo istotną cześć swojego życia"-Brooke Shields, wypowiedź w momencie ubiegania się o stanowisko rzecznika.