O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Naziemna

Gwiazdki karola - bloog.pl

komentarze (0) | dodaj komentarz

Nadajnik naziemny

wtorek, 26 lipca 2011 21:25
Jeśli odczuwamy niedosyt w kwestii oferty programowej proponowanej przez standardowy zestaw stacji, możemy zechcieć poszerzyć pakiet telewizyjny o dodatkowe programy. Wciąż najpopularniejszym sposobem na osiągnięcie tego celu jest naziemna telewizja cyfrowa. Poza większym wyborem programów, co jest niekwestionowaną zaletą w przypadku tego rodzaju transmisji, naziemna telewizja cyfrowa przeważa nad telewizją analogową również dużo lepszą jakością obrazu i dźwięku.
Jeśli zdecydujemy się, aby naziemna telewizja cyfrowa zawitała do naszego domu, szybko się przekonamy, że w jej przypadku nie ma mowy o szumach, powszechnym w przypadku telewizji analogowej śnieżeniu, efekcie podwójnych głów i tak dalej; również poza wyższą jakością obrazu naziemna telewizja cyfrowa oferuje także lepszą jakość dźwięku. Poza tym dzięki telewizji cyfrowej możemy na jednym tylko kanale ustawić.

palmpage

Strona główna > palmtop.pl, Sprzęt > myPhone 8825TV VISION – telefon z dualsim + TV

myPhone 8825TV VISION – telefon z dualsim + TV

21 Lipiec 2011 Szefoo Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

myPhone 8825TV VISION to najnowszy telefon z serii myPhone Dual SIM, umożliwiający korzystanie z dwóch kart SIM bez konieczności przełaczania. Jego dodatkowym atrybutem jest odbiornik naziemnej telewizji analogowej. Cena? To kolejny argument przemawiający za zakupem – tylko 299 złotych brutto.

myPhone przypomina, że oprócz prostych telefonów z serii myPhone Simple Life oraz urządzeń obsługujących dwie karty SIM, ma w swojej ofercie telefony z trzecią, dość egzotyczną na polskim rynku funkcjonalnością. Chodzi o telefony wyposażone w odbiornik telewizyjny. Najnowszym przedstawicielem tej serii jest model myPhone 8825TV VISION.

Model 8825TV na co dzień sprawdzi się jako funkcjonalny telefon na dwie karty. Chyba nikogo nie trzeba już przekonywać do atrakcyjności takiego rozwiązania – dwa.

Katyń 2010

czwartek, 29 kwietnia 2010
Prokuratura ujawniła cztery badane wersje katastrofy

Usterki techniczne samolotu, zachowanie załogi, zła organizacja i zabezpieczenie lotu oraz "zachowania osób trzecich" (np. zamach terrorystyczny, sugestie i oczekiwania od załogi określonego postępowania) - takie wersje przyczyn tragedii pod Smoleńskiem bada prokuratura.

I tak wersja I to: usterki techniczne samolotu, wśród nich: wady konstrukcyjne TU-154M, defekty sprzętu powstałe wskutek złej obsługi przez personel naziemny i defekty urządzeń zaistniałe w czasie lotu.

 

Wersja II to zachowanie (działanie lub zaniechanie) załogi, w tym: błąd w technice pilotowania, niezdyscyplinowanie załogi w powietrzu (naruszenie przez załogę regulaminowych zasad lotu), niedoszkolenie załogi.

 

Wersja III to zła organizacja i zabezpieczenie lotu, w tym: nieprawidłowości polskiego personelu naziemnego i nieprawidłowości rosyjskiego personelu naziemnego.

 

Wersja IV obejmuje "zachowanie osób trzecich (np. zamach terrorystyczny, sugestie i oczekiwania od załogi określonego postępowania).

 

Do tej pory przesłuchano 70 osób. Tymczasem w.

Beata Drużkowska, Praca Dyplomowa Magisterska


Obiekt został podzielony na cztery strefy funkcjonalne, każdej z nich odpowiadają dwie kolejno po sobie następujące kondygnacje.

  • Kondygnacje podziemne -1 i -2

Zostały w niej umieszczone elementy obsługi technicznej obiektu oraz garażowej. Niewielkie gabaryty działki oraz trudne warunki wodne spowodowały ze ilość miejsc postojowych nie stanowi pełnego zapotrzebowania dla klientów i czytelników obiektu. Stanowi jedynie zaplecze parkingowe dla obsługi.

  • Kondygnacje naziemne 0 i 1

NET PC - testy API

PSZ na Zachodzie m.in 1 Dywizja Pancerna i 2 Korpus Polski http://parppp.academy.npc.pl/blog/15_hemp_gru/2010-07-27_armata_blog.html
13:33, netpici
Link Dodaj komentarz »
HERK Bojowy

AC-130 ? uzbrojona wersja samolotu Lockheed C-130 Hercules produkowana w kooperacji przez wytwórnie Lockheed i Boeing. Samoloty te posiadają uzbrojenie strzeleckie i artyleryjskie tylko na jednej, lewej burcie i są przystosowane do atakowania tylko celów naziemnych podczas przelotu lub lotu po okręgu. Głównym zadaniem należących do USAF samolotów AC-130H Spectre (ang. widmo) i AC-130U Spooky (ang. straszydło) jest bliskie wsparcie piechoty, atakowanie celów naziemnych i obrona własnych obiektów. Misje bliskiego wsparcia polegają na ułatwieniu działań piechoty, także na terenach zurbanizowanych, oraz osłonie powietrznej konwojów. Obrona obiektów polega na patrolowaniu przestrzeni powietrznej wokół ważnych obiektów, głównie baz lotniczych i ochronie przed siłami naziemnymi wroga. http://parppp.academy.npc.pl/blog/15_hemp_gru/2010-07-27_herk-bojowy_blog.html

Ludzik pisze ładnie i nieskładnie…

Jest mi potrzebny i nigdy za nim nie tęskniłem, ale możliwość spędzenia tych niepowtarzalnych chwil w weekendy podczas wyścigów Formuły 1 przeważyło, że teraz nie zawaham się przedłużyć mojej umowy. Teraz mam kompletnie wszystko!

Ekstrawertyczny Ojciec Dyrektor

Wysoki.
O: Obniżono poziom DME do bardziej wiarygodnego poziomu.

P: Zaciski blokujące powodują unieruchamianie dzwigni przepustnic.
O: Właśnie po to są.

P: Układ IFF nie działa.
O: Układ IFF zawsze nie działa kiedy jest wyłączony.

P: Przypuszczalnie szyba wiatrochronu jest pęknięta.
O: Przypuszczalnie jest to prawda.

P: Brak silnika nr 3.
O: Silnik znaleziono na prawym skrzydle po krótkich poszukiwaniach.

P: Radar mruczy.
O: Przeprogramowano radar by mówił.

Z (załoga): Po wyłączeniu silnika słychać jęczący odgłos.
TON (techniczna obsługa naziemna): Usunięto pilota z samolotu.

Z: Zegar pilota nie działa.
TON: Nakręcono zegar.

Z: Igła ADF nr 2 szaleje.
TON: Złapano i uspokojono igłę ADF nr 2.

Z: Samolot się wznosi jak zmęczony.
TON: Samolot wypoczął przez noc. Testy naziemne OK.

Z: 3 karaluchy w kuchni.
TON: 1 karaluch zabity, 1 ranny, 1 uciekł.

A jako deser muzyczny podam wynik współpracy genialnych pianistów, Herbie Hancocka i Chicka Corea - "Fickle funk" (doskonała jest każda wartwa muzyczna tego utworu - pianino, bas, saksofon, perkusja):

komentarzy: 5 | Link

Naziemna telewizja cyfrowa

Fracarro Blog

Odbiór sygnałów TV.

5 Lipiec 2010, 9:53 AM
Filed under: Anteny, Inne | Tagi: Anteny UHF, konstrukcja anteny, odbiór sygnałów TV, seria blu, sygnały TV, telewizja

Anteny z dużą ilością elementów – większa kierunkowość.

Przesunięcie anteny w celu redukcji zakłócenia.

Anteny do odbioru naziemnego:
  • BLU
  • TAU
  • OMEGA
  • LOG
  • .

Ze wspornikami 18X18mm oraz elementami o średnicy Ø 8mm

- zacisk do montażu na maszcie o średnicy do 60mm.

Parametry techniczne:

- doskonały odbiór zarówno analogowych jak i cyfrowych sygnałów

Prosta w.

bunzlau | About Bunzlau

Rally Team”

  • Rezolucja radnych Rady Miasta Bolesławiec do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie dyskryminacji Telewizji Trwam przy przydzielaniu koncesji na cyfrowe nadawanie naziemne
  • Zezwolenie na prowadzenie Domu Pomocy Społecznej w Bolesławcu
  • Już 1 kwietnia w Jeleniej Górze odbędzie się 1 runda rajdowych samochodowych mistrzostw.