O czym chcesz poczytać na blogach?

Nayer

Du machst mein leben zum Kartenhaus ~*~ Und ziehst die unterste Karte raus... - Onet.pl Blog

Płynem do prania, wolałam pozostać w koszuli Toma, w której kochałam się z nim kilka godzin temu… Założyłam upraną bieliznę i spodnie, po czym na boso wyszłam z sypialni czarnego. Do kuchni połączonej z jadalnią weszłam, przeczesując palcami włosy. Od razu zauważyłam skate’a, który na zastawiony jedzeniem stół dostawiał apetycznie wyglądającą sałatkę.

- Mmm… - zamruczałam, delektując się zapachem podsmażanej ryby. – Zrobiłeś moją ulubioną sałatkę. – zachwycona pochyliłam się nad miską, po kolei rozpoznając składniki dania. – Wreszcie zjem coś pysznego przed pracą. – uśmiechnęłam się ciepło do Kaulitza, który postawił kubek z kawą przy moim talerzu. – Dziękuję. – wspięłam się delikatnie na palce i złożyłam na jego ustach czuły pocałunek.

 

~~**~~

 

* Pitbull ft. Nayer & Ne-yo – Give me everything (tonight)

Blog Lenkaa55

Asia Ash w światowym stylu . 2011-07-28 Wokalistka Asia Ash, laureatka Eska Music Awards 2011 w kategorii "Nowa twarz", nie ma czasu na odpoczynek! Całe wakacje koncertuje rozgrzewając najlepsze kluby w całej Polsce do czerwoności oraz przygotowuje swój debiutancki album. Kilka dni temu wzięła udział w sesji zdjęciowej p.t. "Asia Ash in da House", która wyraża jej miłość do muzyki house. Asia wygląda w niej światowo - zobaczcie sami !

Komentarzy: 0 Top ten 2011 . 2011-07-28 Czas na '' Top Ten 2011 ''

Oto lista 10 największych chitów tego roku :

1 .Jennifer Lopez - On The Floor (Feat. Pitbull)

2 . Rihanna - S&M

3 . Snoop Dogg - Sweat David Guetta Radio Edit

4 . Pitbull Ft. Ne-Yo, Afrojack & Nayer - Give Me

5 . Enej - Radio Hello

6 . Britney Spears - Till The.

HOT-HIT lista - LISTA - bloog.pl

W pierwszej trójce, 2010 miejsce 23

24. SHAKIRA FEAT. PITBULL - Rabiosa (84 pkt), 2x w pierwszej trójce, 3x powracał

25. VIDEO - Papieros (79 pkt), 2x w pierwszej trójce

26. ADELE - Set Fire To The Rain (79 pkt)

27. BRITNEY SPEARS - Till The World Ends (78 pkt), 1x w pierszej trójce, 1x powracał

28. ALEXIS JORDAN - Hush Hush (76 pkt), 1x powracał

29. SHAKIRA - Sale El Sol (69 pkt), 1x w pierwszej trójce

30. PITBULL FEAT. NE-YO, NAYER - Give Me Everything (68 pkt), 4x w pierwszej trójce

"w ogóle nie ma takiej opcji, że przestanę marzyć, nawet, gdy będę dorosłym" - Onet.pl Blog

Przez tą całą noc przesłuchałam wzdłuż i wszerz Projekt Ostry Emade, czyli połączenie O.S.T.R + Emade (producent). Chłopaki zawładnęli moimi uszami tej nocy. Ale o kochanym Leszku nie zapomniałam, Eldo też grał w słuchawkach. Jednak usłyszałam pewną piosenkę na Kadrze (Kadra Województwa w Piłkę Ręczną) w Winnicy i dzisiaj ją znalazłam o.o I uczynię ją PIOSENKĄ DNIA: Pitbull(nie znoszę gościa o.O) ft. Ne - Yo, Afrojack, Nayer - Give Me Everything.
Dupa za przeproszeniem, sama chodzi w rytm tej nutki:D Naprawdę, na dyskotekę ideał. Jednak psuje tu wszystko Pitbull z tym swoim prawie rapem -.- Śpiewa oczywiście o "dupach" i o tym "jak je przelecieć". Jak w każdej piosence.I Ne - Yo wygląda w klipie.. tak.. PEDALSKO (przepraszam za określenie). Ale skoro ustanowiłam ten kawałek PIOSENKĄ DNIA, to musi mieć w sobie to coś:D I że wgl zapamiętałam ją z kadry! *zieeeew*