O czym chcesz poczytać na blogach?

Nawilżacz powietrza

Pigmeja obserwacje dnia

Tą morderczą czynnością. Obawiam się, że na więcej mnie dzisiaj nie stać. A w tym tempie odgruzuję sypialenkę za jakieś trzy i pół roku. Pod warunkiem, że będę w niej przebywać tylko na czas sprzątania, nie sprowadzając Bałaganu w miejsca wysprzątane.

W ramach leczenia się z marnych ostatnio nastrojów, kupiłam sobie nawilżacz powietrza. Mam więc w sypialence warunki jak w dżungli amazońskiej. Tylko zamiast dzikiego ptactwa, słychać szum rozpylanej mgiełki. Poza tym zamówiłam sobie nasiona bawełny, oraz pięciu innych dziwnych gatunków roślin. Może to nieco nietypowe metody na doły i doleczki...ale...

Mój tato, który był wielokrotnie mordowany.

fontanny, fontanny ścienne, kaskady w domu - Onet.pl Blog

Typu co hotele, restauracje, kluby, centra handlowe, uzdrowiska czy salony SPA, ale także w domach lub apartamentach prywatnych. Ogromną zaletą naszego produktu, prócz estetycznego i ekstrawaganckiego wyglądu, jest kojący i relaksujący wpływ szumu wody na nasze samopoczucie. Poza tym fontanny ścienne idealnie nadają się do oczyszczania powietrza z wszelkiego rodzaju pyłków, kurzu czy nawet alergenów oraz korzystnie wpływają na nawilżenie powietrza we wnętrzu, w którym się znajdują. Aby sprostać oczekiwaniom naszych bardziej wymagających klientów wykonujemy również na specjalne zamówienia nietypowe i ekskluzywne realizacje. Dzięki zdobytej wiedzy w praktyce oraz.
  • Brak tytułu (zaproś naturę do siebie; 18.04.2010)

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
zaproś naturę do siebie(treść i ilustracje);
 

Świnki morskie-małe pupilki - Onet.pl Blog

ZAPALENIE OSKRZELI Można zwierzaczkowi doraźnie pomóc, stawiając obok klatki nawilżacz powietrza, albo po prostu kubek z zaparzonym „Septosanem” (taka mieszanka ziołowa w saszetkach, do kupienia w aptekach), włożyć do klatki butelkę z gorącą wodą owiniętą w ręcznik, żeby zapobiec poparzeniu.

W MIARĘ MOŻLIWOŚCI -
NATYCHMIAST DO WETA – NIELECZONE,.

Nocne rozmowy przy kominku - GŁÓWNA - bloog.pl

Najlepszą postawę - mordy w gazety lub w szybę. Kiedy tamci się tak przegadywali, ja już w końcu nie wytrzymałam, powiedziałam "JA WYSIADAM, choćbym miała na piechotę iść". I wysiadłam. I co???? I okazało się że to był mój przystanek, hihihihihihi.

Okazało się, że wskazane jest dla mojego zdrowia żebym zakupiła nawilżacz powietrza i rozpyłała w nim wodę solankową, i to potrzebny mi JUŻ.

Powlokłam się więc już do sklepu AGD na Dworcu Wileńskim w Warszawie. No i tu się zaczyna. Widzę, stoją nawilżacze, o różnych cenach. Poprosiłam ekspedientkę o pokazanie mi nawilżacza za 99 złotych., bo taka cena widniała na półce przy nim, i o.

KUBUŚ DŁUGOSZ WALCZY Z NOWOTWOREM OCZU - bloog.pl

Od wczoraj Kuba chodzi znów do przedszkola, tym razem przeziębienie trzymało dwa tygodnie. Trapi nas jedna uciążliwa sprawa... W domu mamy nawilżacz powietrza ze względu na tą przesuszoną skórkę Kuby i ze względu też na protezkę bo suche powietrze powoduje podrażnienia niestety. Kiedy Kuba jest w domu to protezkę myję mu tylko rano i cały dzień jest ok a jak chodzi do przedszkola to odbieram go z żółtym zaropiałym okiem :(  Podejrzewam, że to.

"Do łezki łezka ... jestem niebieska, w smutnym kolorze blue ..."Żałuje, ze nie miałam tych 500 euro na bilet na finał. To było niecałe 100 km ode mnie. Ech, gdybym wiedziała rok temu, to z pewnością szarpnęłabym się na taką eskapadę za "normalną" cenę.

*-*-*


Walka z upałem w moim wydaniu - wentylator z jednej strony łóżka, nawilżacz powietrza po drugiej. Ręcznik kąpielowy w charakterze prześcieradła. Powietrze w charakterze kołdry. Najbardziej kusa bielizna w roli piżamy ;-) U wezgłowia 2 butelki i puszka - coca-cola, woda żywiec zdrój i redd's sun ;-) Na głowie - zmoczony mini-ręcznik. Prysznic krótki i chłodny - co 4 godziny. Drzemka w zależności od dnia.

mika_u - Onet.pl Blog


# staraj się utrzymywać stałą wagę,
# pamiętaj o codziennej pielęgnacji skóry twarzy (dokładnie zmyj makijaż przed snem, używaj kremów nawilżających, po trzydziestce dobrze byłoby używać kremów zawierających koenzym Q10, witaminy A, C, E, a po czterdziestce preparaty z retinolem i wyciągiem z soi),
# używaj nawilżacza powietrza,
# jeśli stosujesz kosmetyki kolorowe, to tylko te produkowane na bazie pudru,
# uważaj na nieuczciwe firmy kosmetyczne, czytaj fora konsumenckie by wyeliminować złych producentów,
# unikaj stresu, dużo odpoczywaj,
# masuj twarz - czubkami palców, kciukami i całymi dłońmi pocieraj dokładnie całą twarz i.