O czym chcesz poczytać na blogach?

Nawigacja samochodowa

Gogels - bloog.pl

Nawigacja na trasę

sobota, 13 sierpnia 2011 10:11
Dzisiaj z nawigacji samochodowych korzysta bardzo wiele osób. Jednak trudno jednoznacznie stwierdzić, która jest najlepsza na rynku. Zazwyczaj gdy korzystamy z którejś stwierdzamy, że w naszej opinii jest to dobra nawigacja, ponieważ na przykład odpowiada naszym potrzebom. Dobre nawigacje powinny przede wszystkim wskazywać jak najkrótsza i najwygodniejszą zarazem drogę do celu. Ale dobra nawigacja powinna także umożliwiać nam wytyczenie własnej drogi dojazdowej, na przykład mniej uczęszczanymi trasami.
Dokładna nawigacja to przede wszystkim taka,.

Dobre Usprawnienia

Dobrym pomysłem na oszczędzanie paliwa jest używanie nawigacji samochodowej.  Z nawigacją samochodową możemy wybierać optymalną trasę przejazdu jak również nie musimy często błądzić szukając punktu docelowego. Przy obecnych cenach paliw nawigacja samochodowa powinna się szybko zwrócić, szczególnie gdy często wyjażdzamy w dłuższe trasy.  Pomyśl ile razy szukałeś drogi do celu i ile kilometrów nadrobiłeś (spaliłeś paliwa).

Wszystko o sprzęcie RTV

Auto to stary grat, ale nie mówię tego przy nim, żeby nie sprawić mu przykrości. I tak pewnie boli je to, że tak się sypie. Mimo wszystko zdecydowałem się, że kupię do niego radio samochodowe. Zwróciłem uwagę na naiheaven na 3695. To naprawdę świetny sprzęt bardzo dobrej jakości. Oprócz tego w moim aucie zagościła nowa nawigacja samochodowa, bo mieszkam w dużym mieście i nie mam zamiaru po nim błądzić. Prowadzenie samochodu sprawia mi wielką przyjemność. Dzięki niemu mogę odkrywać wcześniej nie znane okolice w pobliżu mojej miejscowości.
Jutro mam kolokwium, na które jeszcze nic nie umiem. Nie wiem nawet, czy siadać do nauki, czy je sobie odpuścić i.

Perkombinacje logosu myślenia

Z mafii, mały zameczek, a raczej wieżyczkę i w sumie to wszystko. Resztę ciekawostek znaleźć można w kolejnych miastach na krętych drogach górkich szlaków.
Trochę się tu nauczyłem. Cierpliwości na drodzę, cierpliwości w prowadzeniu samochodu.. no i manewrowania samochodem po krętej ulicy. A zakrętów co nie miara, aż nawigacja samochodowa zaczyna być irytująca, kiedy słyszysz, za pięćdziesią metrów zakręt w lewo i tak co pół minuty :) 

Katar i ból głowy minie, wspomnienia pozostaną na zdjęciach. Ehh.. życie jednak jest ciekawe gdy się mało narzeka :)

Tomek Szwed - bloog.pl

Ludzie na Rynku wyglądają na trochę zagubionych lub niezdecydowanych. Dotarli do miasteczka, więc zachowują się jak nawigacja samochodowa. – Za 500 metrów i dotrzesz do celu… No i co dalej? Żadnego pomysłu, programu, po prostu są. Już na miejscu. Może gofra, pizzę, piwo, cebularza od Sarzyńskiego, zdjęcie z Kubusiem Puchatkiem pod studnią (Puchatek w tradycji Kazimierza?). Przy stoliku w kawiarni rozmawiająca(?) para. Dziewczyna zadaje pytanie,.

What Do You Want From Me? I'm me and nobody change me! - Onet.pl Blog

Opowiem o moich wakacjach nad morzem ^^
Ze szczegółami :D

 

No to jazda :D

18.07.2009 - sobota

Cały dzień w trasie ;/ Od godziny 6.30 do ok. 19.00.
Mijaliśmy takie miejscowości jak : Radom , Płock , świecie , Koszalin, Kołobrzeg .
I tak dotarlismy do Grzybowa z pomocą Wszechwiedzącego Pudła (czy. nawigacji samochodowej)

19.07.2009

Wstaliśmy ok. 11.00 :O . Pojechalismy do portu w Kołobrzegu. Mama chciała jechać na Bornholm , ale okazało się , że bilety są za drogie ;/ . Popływaliśmy na statku Santa Maria. Fajnie morze kołysało ^^ Potem jeszcze poszlismy na Latarnie . A po południu się pokąpać.
Pogoda nie była idealna. Ale w.