O czym chcesz poczytać na blogach?

Nawiedzenie

BLOG KLERYKA

Są tam obecni.
Wydarzenia XX ŚDM, rozmowy, reportaże, fragmenty koncertów, wywiady - to tylko niektóre elementy programu, który od 16 sierpnia emitowany będzie na żywo z Kolonii poprzez internet. Specjalne audycje tworzyć będzie poza fachowcami 70-osobowa ekipa wolontariuszy. Program dostępny będzie poprzez link www.weltjugendtag.tv.
Planowane transmisje w Radiu Maryja i TV Trwam

Wtorek, 16 sierpnia, godz. 17.00-19.00 – Msza Święta i ceremonia otwarcia XX Światowych Dni Młodzieży.
Czwartek, 18 sierpnia, godz. 12.00-12.45 – Powitanie Ojca Św. Benedykta XVI na lotnisku Bonn/Kolonia.
Czwartek, 18 sierpnia, godz. 16.45-19.00 – Powitanie Ojca Świętego przez młodzież, rejs statkiem po Renie i nawiedzenie Katedry kolońskiej.
Piątek, 19 sierpnia, godz. 10.15 –13.00 – Spotkanie Ojca Świętego Benedykta XVI z Prezydentem Niemiec oraz nawiedzenie Synagogi.
Piątek, 19 sierpnia, godz. 17.00-18.00 Spotkanie Ojca Świętego z Seminarzystami w Kościele p.w. św. Pantaleona
Piątek. 19.sierpnia, godz. 18.15 – Transmisja spotkania ekumenicznego z udziałem Ojca Św.
Piątek, 19 sierpnia, godz. 19.30 – 21.30 – Transmisja Drogi Krzyżowej młodych.
Sobota, 20 sierpnia, godz. 18.00 – Spotkanie Ojca Świętego z Przedstawicielami niektórych Wspólnot muzułmańskich.
Sobota, 20 sierpnia, godz. 20.00-22.30 Transmisja modlitewnego czuwania Ojca Świętego Benedykta XVI z młodzieżą na.

Byc Facetem

Jeszcze dzisiaj musze sie pochwalić ze byłem dzis na foni radia maryja i radia rzeszowskiego jak witalem obraz jako reprezentant młodzieży takze jako reprezentant młodzieży nioslem tenże obraz do kościoła ( jaki wyróznienie:)) podzczas powitania denerwowałem sie tak ze ledwo stałem na nogach lecz tekstu nie pomyliłem tekstu uczyłem sie na pamiec 3 noce :D:D bardzo sie z tego ciesze iz cala liturgia przebiegła bez zadnych zakłucen oki teraz musze konczyc bo mam adoracje młodzieży a pozniej pasterke wiec juz raczej mnie dziasiaj nie bedze pozdrwaiam wszystkich miłej nocki życze :);)

skomentuj (1)
2003-05-28 22:00:28 >> luzik dzionek

peregrynacja, peregrynacja i po peregrynacji ciekawy jestem na ile to nawiedzenie w naszej parafi przyczynie sie do wiekszej gorliwości i uczestnictwa w maszach sw i wogle w zyciu koscioła na brzegach, czy nadal bedzie tak jak do tej pory iz do koscioła chodza Ci sami uroczystości przygotowują Ci sami??? czy moze jednak kogoś kto mniej uczystniczył do tej pory ruszy i zacznie bardziej angazować sie w zycie społeczne i kulturalne naszej parafii. Nie wierze w to w wielkim stopniu choć na mszy powitalnejdo koscioła przyszło naprawde wiele ludzi i naprawde wielu z nich było pierwszy raz w kosciele od roku a nieraz i dłuzej.Na pewno wizyta NMP w naszej parafi odbiła sie na wszystkich bo ludzie naprawde barzo przezywali moze o tym swiadczyć choćby całonocne czuwanie gdzie w tym czasie cały czas w kościele było około.

Uzdrowiciel ze Światła, Medycyna naturalna, Bioterapeuta!

Choroby autystyczne choroby mózgu… choroby płuc; astma choroby serca i układu krążenia choroby skóry cukrzyca czary demon diagnoza duch duchowe i życiowe. egzorcysta ezoteryka fobie Jak pracują opolscy uzdrowiciele Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz Jezus wygląda jak Jezus LEKARZ DUCHÓW lekarz naturalny Magnetoterapeuta masaż energetyczny Medycyna naturalna najlepszy nawiedzenia nawiedzenie ocena stanu zdrowia pomoc przy osłabieniach Porady zdrowotne przewidzenia Romuald Statkiewicz spirytyzm straszy stwardnienie rozsiane; pomoc uroki uzdrowiciel UZDROWICIEL i JASNOWIDZ Uzdrowiciel ze Światła wywoływanie duchów zaklęcia zdejmowanie klątw zdrowie zwidy łagodzenie objawów
 • Meta

 • Elfia Dusza - Otwórz drzwi wyobraźni... - Onet.pl Blog

  - A’tar!

   

  Bo gdy dwa klejnoty powstaną z Dnia i Nocy

  Bo gdy żałość przyćmi wszystko inne wokół

  Kruki wyjadać będą zachłannie martwych oczy

  Wzleci wysoko wiecznej ciemności sokół

   

   Śmierć zstąpi z tronu czaszek i kości

  Osobiście nawiedzi ludzkich domów progi

  blog Pauliny K.

  Odbywających się wyborów pozbawionych promowania poszczególnych kandydatów. A jakże.

  Jak można się było spodziewać brat poległego nie wygrał, stąd na pięć kolejnych lat Polska jest krajem zapalonych myśliwych. Jednakowoż ten, dla którego Ojczyzna jest najważniejsza nie zraził się przegraną i pod obecnym 'Hlava statu' dołki kaczą pazurą kopie. Jak?

  A to wskazując na niefortunną wygraną Obecnego już, a to również za sprawą 'Łobrońców', odważnych moher fighters, którzy walczą choć nie wiedzą o co, a  którzy z podziwu godnym poświęceniem zbliżają się do nieuchronnego nawiedzenia specjalistycznych szpitali w stosownym odzieniu.

  By owym i im podobnym umozliwić godne świętowanie czwartego miesiąca od 'smolenskiej nehody' wpakowano w ochronę ludu ładnych parędziesiąt kafelków, a  tymczasem w rzeczną wodą płynącej Bogatyni można nabyć chleb za oryginalną sumę 20 złociszy. Zacnie.

  Patrzę na to wszystko i... słownik is 'ouver'.

  20:48, rybszon
  Link Dodaj komentarz »

  Świat młodych - Ogólna - bloog.pl

  22.30 - Koncert zespołu „KOMBII"

  24.00 - POKAZ SZTUCZNYCH OGNI RYNEK.  Podziel się:
  Trackback: http://bloog.pl/id,4716904,trackback

  komentarze (0) | dodaj komentarz

  Pielgrzymka do Częstochowy na Swiatowy Dzień Młodzieży

  wtorek, 16 czerwca 2009 13:00

   

   

  Pragnę z całego serca zaprosić wszystkich chcących wziąć udział na dwie Pielgrzymki do Częstochowy organizowane przez Panią Anię Bartkiewicz i parafię „Nawiedzenia NMP” w Bardzie.

  Pierwsza Pielgrzymka dotyczy Spotkania Młodzieży na Jasnej Górze, które będzie miało miejsce w dniu 20.06.2009 R. wyjazd spod Bazyliki Bardzkiej pod wezwaniem Nawiedzenie NMP. o godzinie 13.00 a powrót jest planowany na godzinę około 05.00.

  Wywiad z azjatką.

  Potrzebujący
  20:50, mwojt7
  Link Dodaj komentarz »
  Coś tu nie gra.

  Zauważyłem, że nasza konwersacja zalatuje nieprzyjemnymi akcentami więc zadałem pytanie bez znaku zapytania: Czasami czuję, że jesteś smutna.
  - Tak, jestem samotna, nie mam nic, moje serce jest puste.
  Spodziewałem się tego więc postanowiłem na przyszłość trochę pobawić się w dr. Freuda.

  Podałem jej swoje namiary na google earth, co nie było zbyt dobrym pomysłem, uświadomiłem to sobie dopiero gdy oświadczyła, że kiedyś mnie nawiedzi (w najgorszym wypadku nawiedzi mnie chińska mafia). Choć wyglądam na osobnika zamkniętego to w takich sytuacjach jestem dość otwarty i często zwierzam się z dość intymnych sytuacji (oczywiście nie tych, o których myślicie), kiedyś uświadomiłem sobie że to dobre podejście psychologiczne chociaż i tak robię to jakoś automatycznie, kiedy stajemy się otwarci wobec innych, inni stają się otwarci dla nas, to chyba dobry klucz do rozwiązywania problemów.

  Tagi: nadzieja smutek Tęsknota
  20:41, mwojt7
  Link Dodaj komentarz »