O czym chcesz poczytać na blogach?

Nawałnica mieczy

Magiczni Wojownicy - Onet.pl Blog

W królewskim pałacu i wyszli na dziedziniec, na którym zaczęto się skupiać coraz więcej czerwonych [ratyngijskich] jeźdźców. Każdy z nich był wyposażony po zęby- zbroja płytowa z czerwonym krzyżem na torsie, głowa broniona porządnie wykonaną przyłbicą.. Przy pasie rycerze dzierżyli długie miecze, a w dłoniach kopię i pawęż. Mury były osadzone łucznikami. Miasto wręcz doskonale przygotowano do walki. Na dziedzińcu stawili się również tawarscy dowódcy. Pod swoja komenda mieli ok. 3 000 rycerzy. Armia Ratyngii liczyła 40 000 rycerzy.

Ruik zachowywał.

Potężnej energii. Ruik wykonywał przeróżne magiczne gesty dłońmi, z których poczęły wystrzeliwać magiczne pociski, jakby od dawna je używał Wreszcie poczuł zmęczenie i przerwał ostrzał. Jego wzrok się osłabiał. Ledwo dojrzał kilkadziesiąt niedobitków, którym udało się ocalić przed nawałnica czarów Ruika. Nagle zaczął się zastanawiać skąd w nim się wzięła taka energia, dlaczego tak nienawidział nieumarłych. Teraz było mu najwyraźniej obojętne, czy żyją czy nie. Dłonie go okropnie bolały i parzyły. Rękawice od dolnej strony były całe wypalone i unosił się z nich.

Lórinand - Onet.pl Blog

Wygimnastykowana. Dla zmylenia różnorakich istot zaprzyjaźniony magik rzucił czar na jej uszy by wydawałąy się jak u elfa.

5. Wybuchowa, arogancka i złośliwa. Potrafi jednak byc miła, sympatyczna, jej zachowanie zależy od humoru  i chwilowych emocji.

6. Sprawnie włada mieczem lub dwoma w zależności od sytuacji, gorzej łukiem. Nie radzi sobie z włócznią do czego się nie przyznaje. Medyk.

7. Często nieumślnie rani innych, najperw mówi potem myśli. Działa na emocjach. Często wypomina niedoskonałości innym, a swoje sprawnie unika.

8. Matka -.

Jednak zamieszkiwały go Elfy - dopiero kiedy utworzono Królestwo Lórinandu. A było to tak:
          Przez całą noc granatowe niebo przecinały rozzłoszczone świetliste błyskawice, a odgłosy grzmotu rozchodziły się echem do wtóru ulewnego deszczu. Nawałnica nie ucichła aż nad ranem. Wówczas chłodne światło poranka wyłoniło z mroku skuloną pod drzewem postać, do tej pory pogrążoną we śnie. Była to młoda dziewczyna, smukła, ciemnowłosa, o jasnej, lekko błękitnawej karnacji. To wszystko zdradzało, kim jest - a była Elfką Drzewną,.

Liceum Avalon-książka i film - Onet.pl Blog

Tego, że przyrodni Marco chce zabić swojego brata Willa. Nauczyciel literatury okazał się członkiem zakonu Niedzwiedzia i twierdzi, że Will to potomek króla Artura. Ellie nie wierzy w te brednie i wytyka mu, że jeżeli by mu naprawdę zależało próbowałby ratować Willa. Potem przychodzi ogromana nawałnica. Dziewczyna zaczyna się martwić o Willa gdyż tego nigdzie nie ma. Wybiera się więc do jardu w małym lasku ulubionym miejscu chłopaka. Tam spotyka go i wyznają sobie miłość. Jednak wkrótce pojawia się Marco z reworwerem celując w pierś Willa. Marco poddał się dopiero w tedy gdy Ellie podrzuciła Will''owi miecz. Na szczęście wszystko dobrze się kończy. I narescie Ellie uświadamia sobie, że jest szczęśliwa.

Gram, czytam, ogladam - and I'm a woman!

"Nawałnica mieczy : Stal i śnieg, Krew i złoto" G.R.R.Martin

wtorek, 20.września.2011, 13:45
"Nawałnica Mieczy", jako trzeci tom "Pieśni Lodu i.

Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi: ksiązka pieśni lodu i ognia nawałnia mieczy krew i złoto stal i śnieg
Komentarze (0), Dodaj

I'll never been better than Commander Shepard - "Mass Effect"