O czym chcesz poczytać na blogach?

Nauszniki

112 - Onet.pl Blog

Statystyka
Wejść 1846
Komentarzy 9
Autorzy
  • Karolcia
  • Ilona


11 grudnia 2008
5. Nausznik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdy jeszcze w pokoju nie było Ilony i Justyny na korytarzu zaczął się kręcić chłopak który był 2 sale obok nas . Zawsze na uszach miał nauszniki lub rozmawiał z MAMUSIĄ    
Tak więc .

Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło. (: - Onet.pl Blog

Piosenki najlepiej jej wychodzą  . Możecie jej posłuchać <<tutaj>>. Mam zamiar sobie kupić nową płytę Avril – The Best Damn Thing. Już sobie wyobrażam, co powie mama:

- Możesz sobie jej piosenki pościągać z internetu  .

    Dobre sobie. Przecież muszę mieć tę płytę! Bo to tak głupio, że każdą piosenkę ściągam z netu, a Avril się męczy i męczy… Nieładnie. Tak samo jest z nausznikami. Muszę sobie kupić, bo ta durna czapka niszczy mi fryzurę. Poza tym wszystkie moje koleżanki chodzą bez czapki. A skoro ja tak nie mogę, to chcę mieć chociaż nauszniki. Mama mówi, że będę w nich wyglądać jak dzidziuś  . Zaraz zaraz, a moja znajoma nosi! Modelki noszą! Na okładce Bravo!Girl jest dziewczyna w nausznikach!

    Zastanawiam się, czy nie założyć bloga o Avril. Pomyślę nad tym, ale chyba mi nie starczy czasu.

    No i jeszcze fotka ilustrująca moje bazgroły w dzienniczku ucznia. Rysowałam to na biologii, religii, trochę na angielskim i technice  . 

  

    No i specjalnie dla was megaobciachowa scenka z życia Lemura: Pani na plastyce czyta nam znaczenia kolorów.

i just need mote time

I przyrządzałem sobie właśnie poranną kawę, kiedy nagle poczułemdoskonale znane mi mdłości. Zamknąłem oczy i kiedy ponownie je uchyliłemzobaczyłem, że znów gdzieś się przeniosłem. Jęknąłem głośno, nie znosiłem tych odruchówwymiotnych, towarzyszących przeniesieniom.
Nagle poczułem straszny chłód, uniosłem lekko głowę i uświadomiłem sobie, żeleżę na warstwie śniegu.
- Cholera! - zakląłem, nie ma jak to nagość w środku zimy.
- Czy ktoś tam jest? - usłyszałem nagle dziecięcy głosik. Podniosłem wyżejgłowę i moim oczom ukazała się mała dziewczyna.
Przyjrzałem się jej dokładnie. Miała złote włosy, upięte w dwa warkocze, a nagłowie różowe nauszniki. Szyję jej oplatał pasujący kolorystycznie szalik. Jakna młody wiek, miała wyjątkowo poważny trapezowy płaszczyk, aka Kennedy. Nanogach nosiła czerwone rajstopki i białe junaki. Uśmiechnąłem się na jej widok.Była naprawdę śliczną, małą istotką.
Jednak to niej jej uroda przykuła moją uwagę, a przenikliwe, szafirowe oczy.Oczy, które znałem tak doskonale.
- Usagi - zawołałem zaskoczony. Nie mogłem uwierzyć, że  patrzę na moją Usako. Dziewczyna zrobiłabardzo zaskoczoną minę

Lily Evans - Onet.pl Blog

? Lily się mnie brzydzi ? Przecież doskonale wiedzieli... Wszyscy się z tym pogodzili. Wszyscy , oprócz niego...

Z głośnym westchnieniem zwlókł się z łóżka. Czuł się jak w jakiejś cholernej klatce.

Każdy kojarzył mu się z nią , wszystko kojarzyło mu się z nią , ona była wszystkim....

A przecież miał zapomnieć...

Zirytowany utkwił wzrok za oknem. Inni najwyraźniej świetnie się bawili...

Chłopaki rechotali , pochyleni nad jedną z gazetek , którą James jakże szlachetnie podprowadził Filch’owi , a dziewczyny... Jedna grupka tych niezidentyfikowanych stworzeń szczerzyła się zalotnie i darła się w niebogłosy na widok Łapy w nowych puchowych nausznikach znanej firmy “Passion” , a druga... też się darła. Tyle tylko że na widok Peter’a w podobnych nausznikach i już bez uśmiechu ,a raczej z grymasem...

James prawie natychmiast złapał się na tym , ze szukał burzy rudych włosów wśród tłumu rozwrzeszczanych dziewuch . Tak jak jednak przypuszczał - nie znalazł...

Ona nie była taka , jak one.

Była wyjątkowa...

*****     *****     *****

- .....zwariować – syczał James przechadzając się nerwowo po dormitorium – nie wolno Ci zwariować , stary ; nie wolno ci.