O czym chcesz poczytać na blogach?

Nauka jazdy

Blog o nauce jazdy

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

koniary - Onet.pl Blog

Jazda konna 

Jazda konna to olbrzymia przyjemnośc. Wymaga lat praktyki i poświęcenia. Jeżeli jesteś niedoświadczonym jeźdźcem to lepiej nie eksperymentowac samemu tylko uczyc się jeźdźic konno pod okiem instruktora ze stadniny, kogoś doświadczonego. Oczywiście lekcje jazdy są płatne, ale naprawdę warto uczyc się jeźdźc konno - jazda na koniu daje wielką satysfakcję. Nie nauczysz się jeździc konno od samego czytania i pamiętaj że jeżeli tearetycznie będziesz wiedział jak np. zagalopowac ale gdy praktycznie jeszcze tego nie robiłeś to nie ryzykuj bo prawdopodobnie zakończy się to glebą.Pochodzenie: Anglia
Wzrost: 155- 167cm
Umaszczenie: wszystkie rodzaje maści.
Charakter: konie żywe i odważne
Użytkowanie: WKKW, ujeżdżanie, skoki przez przeszkody

Koń małopolski

Pochodzenie: Polska
Wzrost:160cm
Umaszczenie: wszystkie rodzaje maści
Charakter: Spokojne, łatwe do prowadzenia, wytrzymałe.
Użytkowanie: Jazda rekraacyjna, nauka jazdy, praca w zaprzęgu

thegame | e-blogi.pl

Łatwo pogubić ;/ a ze od przyszłego wtorku będziemy przerabiać inne tematy ... to muszę się przez ten weekend coś poduczyć ;] a że mam total lenia to będzie bardzo trudno się zmotywować do lepszego działania :P , chociaż mam sposób żeby się zmotywować :P rzucę sobie okiem na auto moich marzeń czyli Audi A4 1,9 TDI ^^ i to powinno wystarczyć żebym się wziął za naukę tych pytań i znaków .... znaków które uczę się od samego początku i jakoś wiecznie nie mogę się ich nauczyć :D hi hi . Tą rewelacją kończę pisanie notki 


Pozdrawiam maxi1988 zwany thegame

Skomentuj [0]

.Że powoli wszystko w moim zdrowiu wraca na właściwe tory ;) , ale żeby nie było tak kolorowo to pani doktor zaleciła mi żebym zaczął dbać o kondycję :P , kondycję której niestety nie mam od pewnego czasu :D ale co poradzę na to że zakochałem się w obijaniu się ? tyle co w pracy zaznam ruchu na świeżym powietrzu i koniec :D .... bardzo chętnie bym wrócił do jazdy na rowerku ale niestety rower który kupiłem 2 lata temu zaraz po zakupie zepsułem :)) a do serwisu ten rower już "wiozę" 1,5 roku ^^ i wiecznie nie mogę tego roweru do tego serwisu zawieźć mimo iż serwis zajmujący się naprawą rowerów "górskich" mam nie daleko mojej pracy :P , eh to się dopiero nazywa bycie leniem :) ciekawe kto mnie przebije ? pewnie.

deska,piłka nożna itp.

Jak do ollie.
2. Zrobić wysoki skok.
3. W powietrzu szybko podciągnąć rękę w stronę nose'a i złapać go.
4. Oderwać rękę od deski i wylądować.

Nosegrab należy do grabów. Aby był on wysoki i "czysty" musisz umieć robić wysokie ollie. Jeśli Ci nie wyjdzie za pierwszym razem nie złość się, lecz spróbuj ponownie!!!
NAUKA CZYNI MISTRZA!!!!!
Powodzenia!!!

Komentarzy: 0 Ollie 180-deska 2011-05-10 Istnieją dwa podstawowe rodzaje.Czy innym trikiem w między czasie skacząc sobie loozacko przez 1.5 deka. Minie miesiąc,dwa może i nawet trzy ale w końcu uda ci się a skorzystają na tym inne triki.
Komentarzy: 0 Nauka jazdy na deskorolce 2011-05-10 Nauka jazdy na deskorolce nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Radze od razu nastawić się na ciężką pracę. Zanim więc zaczniesz robić jakiekolwiek tricki na deskorolce postaraj się wykonać każdy z poniższych podpunktów:

1. Jazda na desce podczas wolnej.

Aby moje wnuki żyły w lepszym kraju

14. Wprowadzimy do kodeksu pracy odnawialne umowy sezonowe dla pracowników, co zwiększy stabilność zatrudnienia wśród młodych.

Miejsc pracy od tego nie przybędzie.

15.  Zlikwidujemy obowiązek noszenia przez kierowcę przy sobie dowodu rejestracyjnego swojego pojazdu i prawa jazdy, które policja i inne służby będą mogły skontrolować, łącząc się elektronicznie z odpowiednim urzędem.

Sztuczny problem.  Nie zaobserwowałem aby znajomi narzekali na to,  że trzeba nosić dokumenty.  Chyba,  że byli nietrzeźwi.  Jest kilkadziesiąt ważniejszych.

   Edukacji – ocena nauczycieli”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Reforma edukacji – ocena nauczycieli”
 • wtorek, 06 września 2011
  • Reforma edukacji – subwencja oświatowa

    

   Moja sześcioletnia wnuczka poszła do pierwszej klasy.  Pierwszy szok.  Klasa liczy 28 dzieci!!!!  Drugi nauka na dwie zmiany,  raz rano raz popołudniu.  Rozumiem 50 lat.

 • Narty – Nauka jazdy

  8 do 12 stycznia w góry na narty.
  Razem z żoną i dziećmi (9 i 13 lat). Nikt z nas nie potrafi jeździć na nartach, a nawet nigdy w górach nie był zimą. Gdzie najlepiej początkujący mogą pojechać na narty?”

  Najłagodniejsze stoki z wyciągami narciarskimi na Podhalu:

  Trzy wyciągi orczykowe na łagodnym stoku o niewielkim przewyższeniu; znakomite do nauki jazdy na nartach i dla małych dzieci.

  Wyciągi usytuowane są na zalesionym stoku Polany Biały Potok w Tatrach Zachodnich, we wsi Witów na Podhalu, przy szosie z Czarnego Dunajca do Zakopanego.

  Entry filed under: Dobór sprzętu narciarskiego, Narciarstwo, Narty, Nauka jazdy, Wyciągi narciarskie, Wyjazdy na narty. Tags: Narty, Nauka jazdy, Wyciągi narciarskie, Wyjazdy na narty.

  Nauka jazdy dzieci – dyskusja Witów

  Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi