O czym chcesz poczytać na blogach?

Nauka gry na pianinie

ogloszenia sprzedarzy lub kupna - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
menager07(treść i ilustracje);
 
Udzieli lekcji
                    gry na pianinie
                            więcej.

Klub Osiedlowy Surma | Animacja, Lokalność, Wolontariat

  • Galeria
   • Kursy komputerowe – rozdanie dyplomów
   • Europejski Dzień Sąsiada 27.05.2011
   • Koncert pianinowy 17.05.2011
  • Kontakt
  .

  Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

   Zaczarowany Kocyk
  • Bystrzaki – Klub Ciekawych Rodzin
  • Nauka gry na pianinie
  • Modelarstwo
 • Młodzież

  • mood.blog

   Lat. Jego zakład pracy albo nie istnieje, albo nie istnieją już ludzie, którzy pamiętali by jego, bądź jego pracę. Prawdopodobnie jest pradziatkiem jakiegoś huligana, który nawet nie zna jego imienia ani miejsca spoczynku. Jego ciało rozkłada się i prędzej czy później zostanie po nim proch, z którego powstał. Czym jest więc dla tego świata? Jest.Wykazać tą wyjątkowość samemu sobie. Najczęściej myśli takie kończą się wnioskiem, iż trzeba działać wbrew ogólnie przyjętym zasadom społecznym, posiąść jakąś wiedzę, nauczyć się dyskutować albo być w czymś najlepszym. Osoby takie(zawsze owiane nutką tajemniczości xd) wchodzą w społeczeństwo i rozpoczynają rozległą krytykę. Wyśmiewają ich.

   Zaduma nad życiem 2009-02-21 00:09:12

   Dzisiaj znalzłem coś świetnego! Laske na youtubie, która gra po prostu obłędnie na pianinie, śpiewa i do tego gra bosko na harfie. Wierząca, wmiare ładna no po prostu nic tylko się zakochać. Tu link:

   http://www.youtube.com/watch?v=EIJOjq5Bwws

   W.

   Grania prawdziwej sztuki. Takie umiejętności niestety trzeba pielęgnować od pierwszych lat swojego życia. Przypomniałem sobie jak z płaczem wzbraniałem sie od dalszej nauki gry na pianinie jak byłem mały. Teraz miałbym już za sobą jakieś 9 lat grania i byłbym prawdopodobnie tak zajebisty jak ona. Serce mnie boli na samą tą myśl...

   Niektóre.

   Moje zycie... moje cierpienie

   Bo len ogarnal mnie niesamowity.
   Jedynie co, to jakos marnie sie czuje.
   Kaszelek jakis, z noska troche leci. Brzuszek troche pobolewa.
   I wypchany jakis takis, jakbym byla co najmniej w piatym miesiacu ciazy.
   Byle mnie tylko jakies dziwne cos nie dopadlo.
   Ale ubranka czekaja juz zlozone przygotowane w szafie.
   Aparat tez juz czeka, i zapasowe.Sobie nowa pasje. Nowe hobby.
   Po malownaniu obrazow, zdobieniu paznokci, fotografii, pisaniu ksiazek, dekoracjami srolow, ksztaltowaniem bukietow oraz mojej ostatniej pasji: nauce gry na pianinie, przezucam sie na bizuterie.
   Dzis wlasnie kupilam sobie perelki, srelki, lanciuszki, dupuszki o wartosci 200 Euro. Wiem - przegiecie. Ale stac mnie - to kupuje. Zreszta.

   Dreams

   Regał po brzegi załadowany był książkami. Kolejne moje zboczenie otrzymane w genach po rodzicach. Na wierzchu jednego ze stosów leżała wielka „Księga ziół” otwarta na temacie o tojadzie. Półkę wyżej opasłe tomiszcze „Sekretów czarnej magii” straszyło wchodzących grubością i ciemnymi czarnymi bądź ciemno czerwonymi brawami..Zaczepnie, czym zwracam jej uwagę. – Z księgarnią i swoimi nowymi podręcznikami – roześmiałam widząc jej minę. Zamachałam jej wyjętą wcześniej listą potrzebnego do nauki asortymentu.
   - Aha – mruknęła, jednak chwile potem odzyskała rezon. – To jak spotkamy się za godzinę w parku – zawyrokowała. – Wszyscy wiedzą gdzie?Dla nas niemym czyn przestępny, jeśli nie zrozumiemy jego języka i nie będziemy mogli odczytać, ocenić i wykorzystać śladów" – napisał mi kiedy jeszcze zaczynam naukę gry na pianinie. Dawno to było, a wraz z tym jednym świstkiem papieru wróciły. Odłożyłam kartkę i zaczęłam się pąkować. W czeluściach kufra niknęły, równo poukładanie ubrania i.

   moja pyzia i mój świat.... - Onet.pl Blog

   PRZE DO PRZODU.A JA ZROBIE WSZYSTKO CO TYLKO MOŻLIWE ŻEBY JEJ ŻYCU DOBRZE BYŁO...

   RESZTA JAK RESZTA ,LEKCJE,NAUKA,NA WIOSNE CHCEMY JEJ NA URODZINY URZĄDZIĆ POKÓJ W FOTOTAPECIE -OCEAN Z MORSKIMI STWORZENIAMI .BĘDZIE CUDNY.;)

   WPŁAC PROSZE PIENIĄŻKI NA LECZNIE CÓRKI.....
   .MARZĘ O KOLEŻANKACH ,WSPÓLNYCH ZABAWACH.MOŻE ZNAJDZIE SIĘ JAKAŚ DZIEWCZYNKA CO SIE ZPRZYJAŻNI ZE MNĄ?POTRAFIĘ ROBIC WSZYSTKO CO TY!MAMA MNIE NAUCZYŁA ;) JESTEM ZE SZCZECINA I CIERPLIWIE CZEKAM NA NOWE KOLEŻANKI....PAPATKI CMOK

     PARE DNI TEMU CÓRA OZNAJMIŁA MI ŻE CHCE SIĘ JESZCZE NAUCZYĆ GRY NA PIANINIE....I PROSI BY DO GIMNAZJUM KUPIĆ JEJ PRAWDZIWE PIANINO BARDZO JEJ SIĘ SPODOBAŁO PODGRYWANIE W SZKOLE MUZYCZNEJ.A WCZORAJ NAWET MIAŁA PRÓBE.