O czym chcesz poczytać na blogach?

Nauka gry na gitarze

Gitara – jak się nauczyć grać

  Struna: A5
 • szósta struna: E6


Struny E1, B2, G3 to struny wiolinowe, a D4, A5, E6, to struny basowe.

To są nazwy dla gitar 6-strunowych, a co z innymi?

W gitarze 7-strunowej dodana jest jeszcze jedna struna basowa B7.

Istnieją oczywiście gitary z inną ilością strun, ale dla nas raczej nie będą przydatne

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Kategorie:Teoria Tagi: kolejność strun, nazwy strun, struny w gitarze
.
  Teoria
 • Ćwiczenia

Naucz się gry na gitarze za darmo Blog

Dobrze jest pół godziny dziennie poświęcić nauce, poźniej, kiedy już bedziesz wiedział że chcesz to robić i bedzię sprawiało Ci to przyjemność ten czas będzie sie znacznie wydłużał. Pamietaj, że godzina dziennie poświecona gitarze to tylko 4% czasu w ciągu doby! Mało? A ile może sprawić przyjemności w przyszłości. Na ognisku, przy dziewczynie, w gronie kolegów rock manów czy nawet własnym rodzicom, że macie jakieś pożyteczne zainteresowania. Ten blog przeznaczony jest nauce gry na gitarze, jeżeli macie jakies pytania, zagadnienia które chcielibyście abym omówił piszcie na gromo4@o2.pl Zapraszam na lekcje

basguitar4all

I wcale nie będzie nam potrzebny do tego zapis tabulaturowy. W tym miejscu właśnie chciałbym zachęcić nie tylko do oglądania filmów instruktażowych, udziału w warsztatach, na których przyznam się sam nigdy nie byłem, ale także do czytania kursów internetowych. Jeden z ciekawszych można znaleźć na stronie polskiego producenta gitar nie tylko.Ogrywać. Co więcej w książce występuje tylko i wyłącznie zapis nutowy, który sam autor w krótkim wstępie objaśnia. W miarę nabierania wprawy i zagłębiania się w tajniki gry od ćwiczeń na pojedynczych strunach szybko zauważymy, że odczytywanie prostego zapisu nutowego dla linii basowej nie  jest aż tak straszne jak mogłoby się wydawać. Szczerze.

Jak i gdzie uczyć się gry?

14sty10

W dniu dzisiejszym kilka słów o nauce gry na gitarze basowej. Często wydaje nam się, że nauka gry będzie łatwiejsza gdy sami będziemy konsekwentnie podglądać naszych idoli i za ich wzorem próbując osiągnąć podobny efekt zdzierać sobie palce na gryfie. Uczyć.

...Wszystko się dzieje tak szybko... - Onet.pl Blog

Wam się? Który bardziej?
Do następnej notki żeby doszło, mają być przynajmniej TRZY komcie xD
Nie będę wymagająca.
Chcecie być dodani do stałych czytelników?
To napisz, jak mam Cię zapisać i jakiś blog Twoj albo coś xD Żeby link był :D
Pozdroo :**

Sada. (23:36)  I oczywiście się spóźniłam. Jak stanęłam przed drzwiami do klasy, zaczęłam się denerwować. Co powie na mój wygląd nauczycielka...? A, trudno. Dzisiaj ostatni dzień. Nieśmiało zapukałam i weszłam do środka.
 -Dzień.Twarzy nigdy nie zapomnę... Zawsze był pełen nadziei, radości... Kiedy przyszedł do mnie pierwszy raz, był cichutki... Z dnia na dzień to się zmieniało... Nauczył się grać na gitarze, choć wolał śpiewać. Natomiast nigdy nie miał odwagi zagrać przed innymi. Kiedyś zaproponowałem mu granie na elektrycznej gitarze, szybko pojął co i jak. Widać było,.Z tą myślą zasnęłam.
 Obudziłam się rano i poszłam się umyć, bo wczoraj nie zdążyłam. Później się umalowałam, ubrałam, zjadłam śniadanie i poszłam na lekcję gry. Raczej nie po to, żeby się nauczyć, a po to, żeby powiedzieć, ze rezygnuję.
 Zadzwoniłam i nikt nie otworzył. Zadzwoniłam jeszcze raz. Nadal nic.

sztukazycia | e-blogi.pl

Także pozwala ci popełnić błędy by potem się z nich uczyć.

Błędy są pieknymi rzeczami. Doświadczyłem tego gdy dodałem troche za dużo gazu ucząc się jeździć na motorze. Zaśnięcie na słońcu bez żadnej ochrony przed słońcem także byłodotkliwym błędem jednak w obydwu przypadkach dostałem swoją lekcje. A to najlepsza część.Się przez las deszczowy. Wspiołem się na kilka gór, pływałem pod woidospadami, żyłem z plemionami żyjącymi u podnóża gór i uczyłem się grać na gitarze. Troche wcześniej podróżowałem rzeką na słoniach a kiedy zebrał się nurt zrobiliśmy dwie bambusowe tratwy i spłyneliśmy w dół rzeki w kilka godzin. W.Poczytaj o różnych religiach, jest ich troche do wyboru:
- Buddyzm
- Chrześcijaństwo
- Islam
- Hinduizm

Nawet jak niee uwierzysz w nic z nich nauczysz się w co wierzą inni luddzie i może pozbędziesz się jakiś uprzedzeń. Dowiesz się więcej, bedziesz wartościowszym człowiekiem. Życie jest dużo przyjemniejsze kiedy.To "tak":

jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, znaczy że naprawde czegoś pragniesz i jest możliwe to osiągnąć.

Może to być chęć nauki gry na gitarze, chęć bycia w stanie pomagać ludziom w kwestiach finansowych, albo być w stanie przebiec milę w czasie 5 minut.

Jedyny problem jaki ci pozostał to,.

ORTEGA ~ w poszukiwaniu duende - Onet.pl Blog

FORUM

Zapraszam do dyskusji na temat flamenco
=>WEJSCIE
Techniki gitarowe.
Interaktywny kurs "ABC... Flamenco" został opracowany na podstawie kilkunastoletnich doświadczeń Studio Flamenco - najstarszej w Polsce szkoły tańca i nauki gry na gitarze.
Tangos, będący tematem przewodnim pierszej części cyklu, jest jednym z najbardziej popularnych gatunków i jest stosunkowo łatwy do opanowania.Interaktywny kurs.

chomik - Onet.pl Blog

I w brwi, posiada także tatuaż - logo Tokio Hotel na karku.

 Tom Kaulitz - gitarzysta, urodzony 1 września 1989 w Lipsku (brat bliżniak Billa). Tom od 9 roku życia gra na gitarze. Cechy charakterystyczne jego wyglądu to kolczyk w wardze i dredy.

Georg Moritz Hagen Listing - gra na gitarze basowej, urodzony 31 marca 1987 w Lipsku. Jego hobby to.

nauka i zabawa
 • jęz. angielski
 • nauka gry na gitarze
 • teksty piosenek z chwytami
 • teksty piosenek turyst.
 • super ściąga
 • lekcja angielskiego na wesoło