O czym chcesz poczytać na blogach?

Nauczyciel mianowany

Gesty znacza wiecej niz slowa ... Blog Kaśki

Czemu wszyscy juz przekreslaja lato i vakacje. przeciez to poczatek wspanialej przygody! 2C(E) znowu w akcji! starsza o rok, napewno nie madrzejsza ale bogatsza w doswiadczenia. co nowego? niu xiadz - dżordż (znaczy sie grzegorz :P). poza tym majakel stal sie ojcem za sprawa malutkiej olenki. nasz koala (frau wierzbi(t)cka) zostala nauczycielem mianowanym. nie ma co dumna z niej jestem, alesmy ją sobie wychowali :))
ostatnia wakacyjna noc .. hehe ale dalam popalic. nie wiem co z tego wyjdzie, ale postanowilam zostac abstynentka. hehe za sprawa tejze last night. i'lll never drink again ... oł noł ... leave me alone ... wspomnienia zle. z wakacji wynioslam nowa bardzo wazna.Mnostwo ludzi, kulture naszych sasiadow, pozwiedzalam sobie to jeszcze imprez zaliczylam jak nigdy wczesniej :)
wToReK do Herzberga dostarlismy kolo 14. odebrala mnie Elisa i dokladnie nie pamietam jak to bylo. chyba poszlysmy do szkoly muzycznej na lekcje grania na bebnach. tam poznalam Vincenta 0 brata Elisy i zajebistego Gotsha - nauczyciela gry an bebnach. posiedzialam sobie, posluchalam muzy i o 17 pojechalam do domq do Grassau. ogladalam filmy na dvd i tak minal dzien 1.
śRoDa pierwsze lekcje to hospitacje. wraz z Alka i Baska wybralysmy sie na zajecia teatralne. darcie mialysmy bo niechacy (albo i calkiem chacy) rozsmieszalysmy chlopaczkow z klasy Elisy..

Zapiski niesforne - Onet.pl Blog

Sensowność tej papierologii. I co roku trzeba drukować na nowo owe hurtowe ilości rocznych planów pracy, bo przecież co roku w innym momencie kończymy semestr i rok szkolny, więc ubiegłoroczne plany pracy już w tym roku są nieaktualne… Tylko po co marnować tyle papieru? Nie można by tego na płytce trzymać? Podobno wszyscy nauczyciele mianowani znają się na technice informatycznej i stosują ją w praktyce. Zatem miłe panie z kuratorium czy innych mądrych instytucji nawiedzających szkoły, też potrafią obsługiwać komputer, prawda? Bo nawet, jak nie są nauczycielami, to jako urzędnicy, potrafią to tym bardziej. Więc otworzenie odpowiedniej płytki z zapisanym na.

nie to mniejsce, nie ten czas ... nie ma mnie TUTAJ

Czech, a reszta Kotlina Kłodzka itp. A poza tym...

-nie wiadomo, czy pojedziemy, bo tata ma problemy z dostaniem urlopu, i jak jeszcze ja będę na coś chora :/

-mój brat Irek jedzie w poniedziałek do Sofii na delegację... miesiąc, albo dwa nie będziemy go widzieli :(

-mój Łukasz w ten wtorek został nauczycielem mianowanym :)

-nadal nie znalazłam kandydata n połowinki...


PS: A mówiłam już, że mój głupi, o rok starszy kuzyn am dziewczynę? Jak on ma to ja już jestem chyba... (wstaw co chcesz Czytelniku Drogi).


niekontrolowany 2005-07-21 15:38:45
skomentuj (3)

let-it-be

Jednak jedziemy nad morze 2005-07-13 11:39:36


Rodzice ofiarowali swoja pomoc spłukanym dzieciom i postanowili wspomoc finansowo. Tak więc jesli na USG bedzie wszystko ok. to pojedziemy. Oj, marzy mi się plaża i morze...

skomentuj (1)Po egzaminie 2005-07-14 14:05:59


W końcu jestem nauczycielem mianowanym. Egzamin - trochę stresujący ale do przeżycia. Teraz to mam to wakacje!

skomentuj (3)Pęcherz mi dokucza 2005-07-17 11:40:02


biore urosept ale to nic nie pomaga, piecze cholerstwo, wypijam juz tyle że chyba więcej nie można a tu dalej coraz gorzej. Ktoś zna może jakies sposoby na.

m a m ą    b y ć

Na przymiarkę garnituru, a później na dwa dni do teściów. Niewiele to, ale na razie tak musi być. Głowa mi się przewietrzy i może z nowym tygodniem będzie lepiej.

mgosia 2004-07-08 23:50:24
skomentuj (7)


:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Od dziś jestem nauczycielem mianowanym. Jak to dobrze, że już po wszystkim. Pewien etap mam już za sobą.

Teraz spokojnie mogę zająć się przygotowaniami do ślubu.

mgosia 2004-07-15 13:01:11
skomentuj (11)

Wiśniowo...

Dzisiejszy dzień przybrał barwy wiśni. Kupiłyśmy z mamą 6 kg.

anomia społeczna - moja lista absurdów polskich...

W Sądach.
6. Komornicy zarabiający miliony nic nie robiąc.
7. Drogowcy i odwrotne łuki... fizyka inaczej.
8. "Biedni" menadzerowie polskich firm i podymne.
pozytyw - 1 - podobno będzie mniej komornikom
anomia - def.
9. Marnowanie 40 mln przez Policję.
10. Złodzejstwo w służbie zdrowia.
11. zwalnianie nauczycieli, którzy się szkolą i powinni lepiej być opłacani.
na co powinno się stawiać w tym kraju...
17:34, blejam
Link Dodaj komentarz »
niedziela,.
Pomysły ministerstwa przyjmują formę formalno-organizacyjną, któa w końcu okazuje się absurdalna i jest przez rzeczywistość na tyle wypaczana, że przynosi więcej szkód niż pożytków. Otóż chcąc i wilka nasycić i owce ukraść ministerstwo w zgodzie z Kartą Nauczyciela powołało tzw. intytucje awansu, m.in. dyplomowanie i mianowanie... ale ponieważ jak zwykle udaje tylko, że coś reformuje, więc finansowanie przekazało samorządom, a te broniąc się przed bankructwem (bo tak chojną dotację oświatową mają) najpierw zlikwidowały przynajmniej 1000 małych szkół w Polsce a teraz zwalniają nauczycieli z mianowaniem - czyl tych lepszych, bo za drogo im.