O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Natura

Blog Andrzeja Fedorowicza - Onet.pl Blog

Tego mniemania, jakoby te wolności, nawet tym, co w nich jest występnego, stanowiły najwyższą chlubę naszego wieku i były niezbędną podwaliną w ustroju państw, tak iż po usunięciu takowych nie można by nawet pomyśleć o doskonałym rzecząpospolitą sterowaniu, uważamy przeto, że - przez wzgląd na publiczną korzyść - wypada Nam z osobna rozprawić się z tymże przedmiotem.

ŹRÓDŁO WOLNOŚCI

3. Moralną wolność, czy się ją w poszczególnych osobach, czy też w państwie zauważy, mamy wprost na względzie. Wpierw atoli wypada cośkolwiek w krótkości o naturalnej wolności powiedzieć, lubo bowiem różni się zupełnie od moralnej, stanowi jednak źródło i początek, z którego wszelki rodzaj wolności własną siłą i samodzielnie wypływa. Powszechny sąd i zdanie ogółu, co z wszelką pewnością głosem jest natury, przyznaje ją bowiem tylko tym, którzy samowiedzę lub rozum posiadają i w niej samej zdaje się tkwić powód, dlaczego najprawdziwiej uważamy człowieka za sprawcę tego, co przezeń bywa zdziałanym. I słusznie: gdy bowiem wszystkie zwierzęta kierują się samymi zmysłami, a za samym popędem natury wyszukują sobie to, co im jest pożytecznym, a unikają.

Blog fantasy277

 A oto dziewczęta które wyruszyły razem z Niarą
Imię:Elenuri
Wiek:16
rasa:Elf wody
charakter:podejrzliwa, uprzejma , miła, 
Hobby :śpiewa, tańczy ... nie lubi tańców ludowych ani baletu ... 
moce: żywioł wody, lodu, i powietrza
 


Imię :Zuri
wiek:14lat
Rasa:elf lasu
Charakter: miła , skromna , nie zbyt ufna
moce:moce powietrza , ziemi oraz wody
Hobby: rysuje w samotności oraz śpiewa pięknym głosem ;]Imię: Miridiann
Wiek: 17 lat
Rasa: elf lasu i natury
Charakter: Uprzejma , pomocna , pełna dziecinności jak i dorosłości na raz
moce: Moce lasu oraz powietrza i wody
Hobby: chodzenie po drzewach w lesie podczas wiosny i lata ... w innych porach roku uczy się i szuka zajęć ... umiejętnie walczy każda bronią ... jako jedyna ma smoka o imieniu Sephora

 oto Sephora Imię : Serta
wiek :18 lat
rasa :elf wody 
charakter : nie uprzejma, arogancka , jeśli ją sie poprosi to pomoże z wielką chęcią 


Imię :Reta
Wiek: 17 lat
Rasa: elf pawi / powietrza i.

Andrzej Jordan Szmilichowski - bloog.pl

Że trening spełnia znacznie większą rolę niż talent. Jeśli pragniesz zostać mistrzem, musisz trenować! Mahadevan przez lata ćwiczył swój mózg aby ten szybko liczył i zapamiętywał cyfry. Gdy był testowany w innych dziedzinach, na przykład w zapamiętywaniu słów lub figur geometrycznych, jego pamięć była znacznie słabsza.

O tym, że trening daje doskonałość, przekonuje w swojej książce „Outliers – The Story of Success”, Malcolm Gladwell. Przedstawia wyniki badań które wykazują niezbicie, że mit o ludziach obdarzonych naturalym talentem, którzy bez wysiłku osiągają mistrzowską perfekcję, jest niczym innym jak... mitem właśnie.

Szwedzki psycholog K Anders Ericsson, podjął badania w berlińskiej Akademii Muzycznej. Rozpoczął od podzielenia klasy instrumentów smyczkowych, konkretnie wiolinistów, na trzy grupy: 1. Najlepszych - mających perspektywy na karierę solistyczną. 2. Zdolnych. 3. Tych którzy będą musieli zadowolić się karierą nauczyciela muzyki.

Ericsson spytał studentów ile rocznie.

njnowak | Natalia Julia Nowak

Bytów ludzkich, sam jest pełen życia i wigoru. Czy ktoś zna inną część ciała, która potrafiłaby samodzielnie się podnieść, powiększyć, wydłużyć i wzmocnić?

Przyrodzenie stanowi również źródło męskiej satysfakcji seksualnej. O ile u baby strefy erogenne są rozsiane po całym ciele, o tyle u chłopa są skoncentrowane w tym jednym organie. Udowadnia to, że członek jest czymś niezwykle ważnym. Czymś, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. Penis to narząd niesamowicie wrażliwy na ból, o czym świadczy fakt, że nawet jego przypadkowe uderzenie może przynieść facetowi mękę. Dlaczego natura uczyniła fallusa tak delikatnym? Dlatego, że jest on niewypowiedzianie cenny i należy mu się wyjątkowa ochrona. Bardzo wyczulone na ból są także jądra - specjalne narządy schowane w mosznie.


Jądra i ich wszechmoc

Jądra są jak gdyby silniczkami, które wprawiają w ruch całą machinę zwaną męskością. To one produkują plemniki i samcze hormony. Każde z męskich jąder, już przez swoją specyficzną nazwę, przywodzi na myśl jądro atomowe. Na pozór małe i nieistotne, w rzeczywistości posiada ono nadzwyczajną moc i olbrzymie możliwości. Jądro atomowe jest czymś.

Blog tajemnicewiary

DLA NIKOGO NIE JEST TAJEMNICĄ ŻE  SPRAWIEDLIWIE DZIELIĆ DOBRAMI ZNACZY  DAWAĆ WSZYSTKIM PO ROWNO   NA TLE WYZNANIOWYM KŁOPOTOW JEST WIELE I DO TEGO WSZYSTKIEGO JEST JESZCZE TEN KTÓREGO W NIEBIE DIABŁEM NAZYWAJĄ DIABLEM NA ZIEMI JEST CO INNEGO  A TEN KTÓREGO W NIEBIE DIABŁEM NAZYWAJĄ TO JEST CO INNEGO JA WIEM CZEGO CHCE  I WIEM ŻE CHCĘ PRAW DUCHOWEJ NATURY BOGA  W KTÓREGO LUDZIE WIERZĄ IPRAW DUCHOWEJ NATURY LUDZI GDYŻ WIEM ŻE TO JEST DUCH ŚWIĘTY PODPISANO DUCH ŚWIĘTY DUCH PRAWDY ADAM SZCZĘSCIE JA BARBARA I DALEJ IMIĘ MOJE JAK CAŁE OSIEM OSOB PRAWA MOJEGO MOJA NATURA DUCHOWA

Komentarzy: 0 2012-02-10

                   TO WSZYSTKO CO TU OPISAŁAM NIE JEST OPISEM CAŁEJ ISTNIEJĄCEJ NIEPRAWOŚCI TYLKO JEST OGÓLNYM OPISEM ISTNIEJACEJ NIEPRAWOŚCI PRAWDA JEST W ANALIZOWANIU PRAW DUCHOWEJ.

Nie rozumiemy rodziców, dopóki sami nie pokochamy równie mocno... - Onet.pl Blog

Zwierzęcej formy...-powiedziała po krótkim milczeniu Luna, nieco speszona tym, że wszyscy jej się przyglądają.
-Fakt, niedawno przeszła przemianę w formę demoniczną, którą jest gorgona.-przypomniał Robin, w zastanowieniu pocierał podbródek.
-A jeżeli gorgona jest formą zwierzęcą?-pytanie Raven zawisło w powietrzu. Zapadła cisza. Wszyscy już się pogubili.
-To by oznaczało, że pomieszanie mocy demona natury i piekielnego są u Luny bardziej widoczne niż w Louisie.-odparł Nils.
-A więc możemy śmiało wysnuć wniosek, że Trigon nie jest demonem piekielnym.-podsunął dosyć śmiało Cyborg.
-Wtedy naturalne moce Louisa byłyby do wytłumaczenia.-przyznała Raisa.
-Zgadzałoby się.-Zaczęła Raven.-Trigon jak do tej pory władał tylko ogniem. Nigdy nie widziałam go panującego nad żadnym innym żywiołem.-spojrzała po rodzeństwie.
Dora i Louis grzebali w pamięci. Również Seth próbował sobie coś przypomnieć. Żadne z nich sobie nie przypomniało innego żywiołu we władaniu ojca.
-My nic nie pamiętamy, ale wydaje mi się...-zaczął cicho Louis. Raisa mocno chwyciła jego dłoń, jakby chciała dodać mu odwagi, której na dobrą sprawę nigdy mu nie brakowało.-Wydaje mi się, że to z Luną spędzał.

Tylko dla mojego ANIOłKA

Drobne potknięcia. Wiele wymaga od siebie i od otoczenia. Lubi być otaczana przez mężczyzn, którym imponuje swoja tajemniczością, dyplomatycznym trybem życia. Nie ujawnia nikomu swych osobistych spraw. W stosunku do obranej idei jest lojalna. Choć bardzo lubi wolność myśli, to jednak daje się ponosić ideom głoszonym przez przystojnych mężczyzn. Kocha naturę, uwielbia piękne krajobrazy.

Emilia - Jest to imię rzymskie pochodzenia etruskiego, a ukształtowane zostało w języku łacińskim. Kobieta o tym imieniu jest wrażliwa, odważna, spokojna i pełna temperamentu. W sumie natura bardzo niespokojna, o charakterze nierównym. Jest bardzo zmowna, ma poczucie humoru, ceni życie artystyczne, kocha muzykę. Ceni także przyrodę. W miłości niestała, w rodzinie przeciętna.

Eugenia - Imię o rodowodzie greckim. Osoba z tym imieniem jest dobra, często uparta, sentymentalna, lekkomyślna i zdolna do poważniejszych kłamstw. Jest mało praktyczna, dlatego nie wykazuje wiele inwencji w życiu. Jest uczynna, skłonna do udzielania pomocy innym. Bywa także mało zaradna. W domu jest dobrą matką, wzorową żoną i miłą sąsiadką. Na pierwszy rzut oka pogodna i.

Natura 2000

Slim & Twilight - Onet.pl Blog

I od Matrycy: taką jakby owalną kulę, gdzie sypie się śnieg i tam jest miejsce na fotę (ej nie wiem, jak to opisać xP), galaretki i żal pod prysznic. Jeszcze od Hanki i Zozola powinnam dostać dara i będzie cała kolekcja : D
   Wgl uczyłam jeszcze Aśkę robić na szydełku i zeszło nam do 21'00 <lol13>

 
wybryk natury ?

Hit fonograficzny, uhonorowany Grammy, longplay "Believe", promowany singlem z utworem tytułowym. Album znalazł ponad 11 milionów nabywców na całym świecie. Od tego czasu Cher nagrała jeszcze płyty "Black Rose" (1999), eksperymentalną "Not.Com.mercial" (2000) oraz "Living Proof" (2002).

W 2002 roku Cher zapowiedziała zakończenie kariery i ruszyła w pożegnalne tournee, zatytułowane "Living Proof - The Farewell Tour", zorganizowane na przełomie 2002 i 2003 roku, a następnie przedłużone i poszerzone o występy w Europie. W czasie koncertu w.

Opisy stworzeń magicznych z mojego opowiadania - Onet.pl Blog

Mężczyzny - w taki sam sposób stworzyła kobietę.

Miejsce istnienia: Silianthéa; las Issindur (m.in. Miasto Irvell)

O rasie: Elfy nie są złymi stworzeniami. Są pracowite, mądre i nadzwyczajnie przywiązane do natury. Ich świat nie jest nowoczesny lecz wciąż pozostaje taki jaki był dawniej. Nigdy elfy nie rodzą się złe, ale może się stać, że zejdą na złą drogę poprzez cień i kontakt z ludźmi.

Wygląd: wzrost: bardzo wysoki, budowa ciała: leciuteńko zielona skóra i włosy, delikatne, ale zarazem twarde, przeważnie.

Odznaczają się zdolnościami uzdrowicielskimi oraz potrafią posługiwać się magią. Reszta elfów łącznie z wyżej wymienionymi zna wiele języków magicznych (w tym ludzki).

 

Kala (15:13)
dodaj komentarz
Ludzie

Nazwa rasy: Ludzie

Wiek powstania: ponad 2000 lat temu (bliżej nieokreślony)

dobrykomiks.glt.pl - Naprawdę dobry komiks

Są homoseksualiści. Wiarygodne źródła natomiast podają ten odsetek na 1-2%, łącznie z biseksualistami. Nigdy i nigdzie nie było ich więcej, i nie mogło być, w przeciwnym wypadku w strukturach społecznych musiałyby wykształcić się mechanizmy i zachowania uwzględniające potrzeby tak licznej grupy społecznej, oraz nadające jej specyficzne funkcje.
2. `Homoseksualizm jest naturalny, bo występuje u zwierząt'. W rzeczywistości nigdy takich zachowań u zwierząt nie zaobserwowano. Ponieważ przyczyny zachowań homoseksualnych są ciągle niejasne, nie można faktycznie wykluczyć, że i wśród innych gatunków ssaków takie odchylenie wystąpi. Jednak mechanizmy behawioralne (sztywne wzorce zachowań seksualnych, terytorializm), populacyjne (rzadko zdarzają.Usuwania z ulic i epidemii babeszjozy. Nie mogą więc tak się zachowywać, bo ich po prostu nie ma. A psom `pańskim' właściciele nie pozwolą na żadną seksualną aktywność. Więc gdzie niby można zobaczyć te masowe orgie homoseksualnych psów z gejowskiej propagandy?
4. Masowy homoseksualizm u starożytnych Greków i Rzymian. Po pierwsze fizjologia ludzka nie zmieniła się przez 2000 lat na tyle, by można było przypuszczać że homoseksualistów miało być wtedy dużo więcej niż dziś. Po drugie, żadne źródła historyczne nie potwierdzają, by w jakiejkolwiek kulturze homoseksualizm był gloryfikowany. Raczej należy przyjąć, że także w starożytności homoseksualiści zawsze byli na marginesie, i z reguły byli pogardzani, jak dzisiaj. Pośrednie dowody na.