O czym chcesz poczytać na blogach?

Native english

cafe.blog.pl

Nie mogę czegoś zrobić najlepiej na świecie po prostu tego nie robię. przez całe życie słyszałam na zajęciach, że mam boski akcent, więc move'iłam śmiało, ale wobec starbucksowej porażki ogłosiłam, że wszyscy lektorzy kłamali i sorry, i do not speak english. any more. poza tym, jeśli mam na myśli mówienie w jakimś języku, to rozumiem przez to swobodną, płynną pogawedkę na przykład o polityce. czasem nie doskakuję do własnych standardów (bo nie znam się na polityce :P)On the same planet ??? - jedyna osoba, która szczerze nienawidzi mojego perfekcjonizmu. łatwo mu powiedzieć, kiedy on udaje południowca z rewelacyjnym skutkiem (jezu, mówiłam mu, że to straszna wiocha), ja wciąż się łamię, że nie mówię tak płynnie jak native'i. długo jednak nie cierpiał. rozkręciłam się ponownie w kilometrowej kolejce do kibla na koncercie Alicii Keys w Madison Square Garden. namówiłam kilka dziewczyn, żebyśmy skorzystały z męskiego. piwo czyni cuda :)

oczywiście zdarzyło mi.

theworldismine blog

Zmienialismy czas 8 razy zarowno do przodu, jak i do tylu. Pamietajcie: PRAWDZIWI PODROZNICY TO TYLKO CI, KTORZY WYRUSZAJA TYLKO PO TO, ABY WYRUSZYC :)theworldismine 2007-08-19 12:40:37
skomentuj (4)


For english speaking hoomies ;)

Hey Guys!!!We've just came to UB (Ulan-bator), it's a wonderful place, but we need some more time to discover the city, to meet more people, to try more native food and to celebrate :)) Hope You are doing great wherever and whenever You are. Best Wishes from Asia, Kacper and Peter (Hulk). Especially to Dutch mates (one more time SORRY for the ball ;)) and for Louise and Daniel!!!Would you like a cup of tea?

Wildlife manual and tosses it over his shoulder.

"Well, I'm a panda," he says at the door. "Look it up."

The waiter turns to the relevant entry in the manual and, sure enough, finds an explanation. "Panda. Large black-and-white bear-like mammal, native to China. Eats, shoots and leaves."


Komentuj (1)


Link :: 23.07.2006 :: 09:38
Wczorajszy koncert (nazwany nomen omen "Kraków w Sopocie") zaliczyć można do udanych, lecz o niewłaściwych proporcjach;).W hotelu przy torach i ogólnie tworzył bardzo miłą atmosferę:) A, i jeszcze komentował film wyświetlany za nim "Ja go niestety nie widzę (odwraca się) Co to jest? (z sali - Rzeszów!). Chyba faktycznie Rzeszów...Też Małopolska":)
Komentuj (3)


[Księga gości]

Blogi krewnych i znawców herbaty :)

Ala
Asharia
Empire
Gosia
Naleśnik
PM
Skoczna
Skoczna English
Ziel
Narkoman

Varia

VLO;]
Beczka


.

Język angielski online | Nauka języka angielskiego.

    agushia@hotmail.con pisze:

    You have to live with these People you have to speak they language you have to separate your self from your native speaking – if you not- you are gone…. Gone down the drain…you will be always an outsider -Ike me, I am black Even I am not but I am I am white from eastern country -I am black because I do not speak perfect English… I am black I feel like them I am white but I am. Lack – hey, BLACK people can you hear me I am white outside but I am black ..: Inside??? I M immigrant not for e to come here..

    Odpowiedz

Sulthien's Blog

- na ulicach nikt nie pluje, nikt nie pije piwka w parku, o wiele wiele mniej strofowanych dzieci, dresiarzy i meneli
- uczniowie się nie przeziebiają, nie ma czegoś takiego jak sezon na przeziębienia
- codziennie mam konwersacje u English native speakers gratis
- baskijski kojarzy mi się często z japońskim
- cztery języki dookoła w pociągu do Irun to dla kogoś po filo czysta rozkosz
- szefowie potrafią kupić szampana albo puszczać swing o ósmej rano
-.