O czym chcesz poczytać na blogach?

National gallery of art

aleina blog

I opiera całą swą molekularną masę na drugiej »kończynie«" - opisuje doktor Ludwig Bartels z University of California, Riverside.

Według naukowców, nanocząsteczka może przejść ponad 10000 molekularnych.Skomentuj! (0)


Dada- explication 5.10.2005- 09.01.2006
"Dada est l`un des mouvements artistiques internationaux les plus marquants du debut du 20 siecle. Ne a Zurich, en plein conflit mondial, le mouvement.Quelques- unes des oeuvres les plus marquantes du siecle dernier.

L`exposition "Dada", organisee avec la National Gallery of Art de Washington, en collaboration avec le Museum of Modern Art de New York, sera presentee a Washington (19.

salceson blog

Duchem


Dzien Kobiet

Przyjechalem do Sheffield. Z oddali ujrzalem nasze obrzydliwe Art's Tower. Budynek ten najwiekszy co do wysoksoci chyba w calym Poludniwoym w Yorkshire o uroku klocka z metalu i szkla z.I trzeba bedzie pojsc na Guinessika
salceson 2004-03-16 23:18:55
skomentuj (8)


There is a lot of hypocrisy about the ethics of buying and selling organs.....
To cytat z artykulu, ktory dzisiaj pzreczytalem w.British Museum a wnim moje ukochane rekozdielnictwo aborygenskie i asyryjskiej. Nie bede mowil o innych atrakcjach Tate i National Gallery.
salceson 2004-03-05 16:18:40
skomentuj (1)
Rzucilem palenie....zwyciezylem sie:))

Imię szału - Onet.pl Blog


their band has officially ended and will make no further new recordings or perform live.

The reason is not due to artistic differences or lack of wanting to continue, nor any
health issues as both Meg and Jack are feeling fine and in.

W fajność! Wymienię i skomentuję:

 

- jadę do Anglii! Londyn i Oksford! W końcu zobaczę National Gallery i British Museum. Cały tydzień! Oczywiście byłam już w stolicy, jednak tylko na dwa dni. Do tego jedzie K. Łiii! Będzie cudnie!

- oficjalnie przedstawiam się jako wolontariuszka! Jestem taka szczęśliwa!

- co dwa tygodnie w bibliotece będą.

Ecclesia Nostra

Apostolskiego błogosławieństwa apostolskiego, a następnie pozdrowił ich w różnych językach. Wyraził solidarność z ofiarami niedawnych wielkich powodzi w kilku krajach Azji Południowo-Wschodniej i wezwał społeczność międzynarodową.A mienowicie oczywiste i najściślejsze połączenie liturgii z tymi zasadami nauki, które Kościół podaje jako artykuły prawdy, oraz potrzeba dostosowania liturgii do nakazów wiary katolickiej, podawanych przez najwyższy autorytet.

Się obecnie w petersburskim Ermitażu. "Wniebowzięcie Maryi" Petera Paula Rubensa z 1626 r. znajduje się w National Gallery of Art w Waszyngtonie.

Do najpiękniejszych obrazów o tej tematyce zalicza się.