O czym chcesz poczytać na blogach?

National express

KURDISTAN

Pobyt i oczywiście zaoferował, że jeśli będzie trzeba.... :). Kak Sirwan chce mi pożyczyć swoją kamerę wideo - ale nie, nie chcę pożyczać, kupię sobie, przyda się też na przyszlość.

No i teraz same przyjemności - sprawdzanie połączeń National Express na lotnisko w Manchesterze, szukanie i zakup odpowiedzniego bagażu, (bielizna osobista i kosmetyki leżą nowiutkie i zapakowane od wakacji).

A mój wódz kak Maher chodzi z nadąsaną miną i marudzi do wszystkich - "Jedzenie w knajpie będzie mieć za.

ro16 blog

Wyjazd do krolestwa dobrobytu i wspanialosci. Niestety przygotowania ida jak krew z nosa. Wszyscy zmieniaja plany i musze burzyc bezustannie porzadek dnia, zamiast robic cos przez pol godziny robie to kilka dni. Jeszcze nigdy tak opornie to wszystko nie szlo. Wylot juz we wtorek wizzairkiem. Potem National Express do Notthingam i stamtad do Grantham. Zainteresowanym polecam stronke http://marriott.com/property/propertypage/EMAMC

skomentuj (4)
2006-09-14 12:23:10 >> wieci z Anglii

No i ju jestem w hotelu. Coz jak pokazuje doswiadczenie zawsze lepiej o czyms.

I'm Still Real Frajer... - czyli kariera frajera w kraju pełnym frajerów

2006-04-08 | 15:45:07
autor: pimp71 | skomentuj (1)
....Jutro mija rowno rok od zakonczenia operacji London Kondon i powrotu do ojczyzny...9 kwietnia 2005 roku jechalem autobusem linii National Express na lotnisko Stansted by wsiasc w gowniany samolot lecacy nach Breslau...wiesz to nie istotne...ale...dzis dotarla do mnie taka oto wiadomosc...Radwan Frajer (15:10)

mam swiezutkie nowiny prosto z London Kondon,jarecki dzwonil do mnie ostatnio.Naszego.

Moja Szkocja - Onet.pl Blog

I przystosowane do dużych prędkości…). Szczerze powiedziawszy, nie wiem co jeszcze można wymyślić, aby usprawnić podróż.  Chociaż nie – już wiem:) Konkurencyjna firma (National Express) oferuje bezpłatne Wi-FI w całym pociągu, ja niestety jadę CrossCountry, więc notkę umieszczę w necie dopiero w Polsce:) Generalnie jednak – mogę powiedzieć, że tylko najdroższe polskie Intercity, jadące.