O czym chcesz poczytać na blogach?

Natanek

kilka słów o satanizmie

Ksiądz Piotr Natanek buduje kolejne fortyfikacje swojej twierdzy, która niedługo może być już nie do zdobycia – słyszymy w materiale TVN24.

Ksiądz Natanek jest jednym z głównych propagatorów ruchu chcącego ogłoszenia Jezusa królem Polski. W lutym 2010 roku opublikował “List Otwarty do Biskupów Polskich, Prezydenta Rzeczypospolitej i Premiera Rządu Rzeczypospolitej”, w którym wzywał do uroczystego uznania Jezusa za Króla Polski i uznania nadrzędności “Prawa Bożego” nad prawem publicznym. [...]

Kazań księdza można słuchać w norweskiej telewizji internetowej, z którą współpracuje duchowny. Ks. Natanek niedawno był w Brukseli, by zabiegać o zmianę flagi Unii Europejskiej na taką, w której pośród 12 gwiazd widać Maryję

http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,9713003,Pomnik_Chrystusa_Krola_,,ga,,5.html

My baby - Onet.pl Blog

slodki buziaczek   

                          

                                    Nigdzie nie odchodz   

 

Pozniej po tym uroczym spotkaniu Natanek byl jeszcze na jednym spacerku z mamusia i brykal z radosci co nie miara

         

       

       Zoska gdziekolwiek jestes jeszcze Cie znajde   

Sylwia
Skomentuj

Idź z Jezusem przez życie... - Rozważania - bloog.pl

Stało się powiedzenie Ks. Piotra: To wiedz, że coś się dzieje. Porzekadło zostało zaliczone w poczet pupularnych slangów młodzieżowych. W portalu You Tube pojawiają się parodie, komiczne sceny, przeróbki z kazań ks. Natanka. W ubiegłą niedzielę w Faktach TVN wyemitowany został reportaż nt. działalności ks. Piotra Natanka w Pustelni Niepokalanów, która mieści się w Grzechyni. To dosyć spektakularna i kontrowersyjna sprawa, nieprawdaż? Ale zanim podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami, to chciałbym również wspomnieć o naczelnej ideii tego księdza. Natanek chce intronizować Chrystusa na Króla Polski. Myślę, że wystosowane komunikaty kurii krakowskiej mówią same za siebie. Niepokojące są jednak fakty, że sprawa ta zakraja pod namiastkę herezji, odszczepu – jak twierdzą niektórzy. Ciężko mi jest obiektywnie ustosunkować się do tej sytuacji. Prawda niestety boli. Tylko po której stronie jej szukać?! Moim zdaniem ks. Kardynał wraz z teologami powinien powołać jeszcze raz taką komisję w celu zbadania sprawy, a przede wszystkim w takim celu, aby jasno zakomunikować co w nauczaniu Ks. Piotra jest sprzeczne z nauką.

Słowem kreować świadomość - bloog.pl

Protesty, pikiety. WALKA O OŚWIATĘ. Byle matoł nie wygra z pędem do wiedzy.

Trackback: http://bloog.pl/id,330810040,trackback

komentarze (12) | dodaj komentarz

DZIWISZ ODCZEP SIĘ OD KS. NATANKA

środa, 01 lutego 2012 10:47

Ks. Natanek. Niepokorny duchowny, który założył Pustelnię Niepokalanów. Odprawia tam Msze, nabożeństwa, głosi bardzo ostre, dosadne kazania. Z tygodnia na tydzień wiernych przybywa. Jest to prezbiter rzymskokatolicki archidiecezji krakowskiej, kaznodzieja i rekolekcjonista. Doktor nauk teologicznych (specjalność: teologia historyczna) i doktor habilitowany nauk humanistycznych w zakresie histo. Nauczyciel akademicki, były wykładowca PAT w Krakowie. Tak więc nie jest to osoba głupia. Jednak bardzo kontrowersyjna. W swoich kazaniach dostawało i dostaje się rządowi, mediom i oficjalnemu klerowi. M.in kardynał Dziwisz nazwany został MASOENM.

Intronizacja Chrystusa Króla - Onet.pl Blog

Ofiarujcie z Ojcem razem swoje cierpienia w celu Intronizacji. Im więcej będziecie zdeptani, wzgardzeni, poniżeni, tym prędzej nastąpi ta chwila - tak bardzo upragniona przez was Intronizacja! Każde dzieło boże i każda sprawa muszą być okupione cierpieniem, a im więcej ma ona przysporzyć chwały Panu Bogu, na tym większe będzie napotykać trudności.

Dziecko, trzeba żyć wiarą i trzeba ufać, ufać, że mimo największych trudności to dzieło będzie przeprowadzone, a to dlatego byście wiedzieli, że Ja sam działam - wy jesteście tylko narzędziem w Mych rekach. Im więcej będziecie wyzuci z siebie, im głębiej wejdziecie w przepaść unicestwienia się, tym swobodniej będę mógł działać w waszych duszach.

Ks. dr hab. Piotr Natanek - POPIERAM

Blog chrześcijański

piątek, 04 grudnia 2009
11 m-c start! :)

Natanek skończył dzisiaj 10 m-cy :) - rozpoczął więc 11-ty miesiąc swojego życia. W ciągu tego ostatniego miesiąca nauczył się klaskać, bardzo dobrze chodzić na czworaka, klękać przy szczebelkach kojca / łóżeczka i bardzo ładnie mówić - najróżniejsze słowa - jest teraz po prostu małą gadułką :) Po ostatniej chorobie wrócił już do pełni sił i zdrowia i ma apetyt za.....trzech :) Jesteśmy wdzięczni Bogu, że Natanek tak dobrze się rozwija i nie daje chorobom :)

***

A ja dziękuję Bogu za sposobności z ostatnich dni - do mówienia innym o Nim - dziękuję za 80-letnią Panią Marynię, która dzielnie nie dała się 4 już udarowi (!) i dziękuję za 24-letnią Beatkę, której serce (!) przylgnęło do mojego i która chłonęła każde moje słowo o Bogu, o życiu z Nim, o Jego działaniu w moim i mojej rodziny życiu. Dziękuję Bogu za oczyszczające  łzy Beatki, kiedy modliłam się o Jej uzdrowienie i za Jej otwarte i przygotowane serce.

:) :) :)