O czym chcesz poczytać na blogach?

Natalie portman

Zrozumieć niemowlaki.

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Tagi: celebryci, natalie portman, znane mamy

naplujnaoko.blog

(męską i damską) Swoje ugrali zarówno Alicja w krainie czarów (2 oscary - dekoracja wnętrz oraz kostiumy) oraz Toy Story 3 (również 2 oscary - najlepszy film animowany długometrażowy i najlepsza piosenka)

Całe szczęście oscara dostała również śliczna Natalie Portman (chociaż nie była to niespodzianka, obawiałem się że nie zobaczę jej na mównicy nie wiem czemu), nic dziwnego, jej rola w Czarnym Łabędziu (Black Swan) była nieziemska, fascynująca, hipnotyzująca po prostu brak słów. Mimo ciąży (a może z tego powodu) Natalie.

buty-moda.mylog.pl - mój dziennik internetowy

Wykonanych ręcznie, bez użycia materiałów pochodzenia zwierzęcego. Para będzie kosztowała 200 dolarów.

"Jako weganka nie noszę skóry, futer i piór. Kupowanie ubrań nie nastręcza mi problemów, ale znalezienie właściwego obuwia to wyzwanie" - powiedziała Portman, gwiazda filmu "Bliżej".

"Istnieje niewiele takich kolekcji, a Natalie ma świetne pomysły" - powiedział Yaniv Shirazi, prezes Te Casan.Buty trafią do sklepów 1 lutego, a zyski trafią na konto organizacji działającej na rzecz środowiska The Nature Conservancy.
komentarze [0]

Recenzje filmowe

("Incepcja") nie mial powaznej konkurencji przy efektach specjalnych. Bez Oscara dla "Black Swan""Czarny labedz") za montaz?!

Sepleniaca Jennifer Hudson zapowiada?!

Bez Oscara dla Darrena Aronofsky'ego?! No, przynajmniej jeden dla Natalie Portman. Czy nikt nie widzi, ze to on rezyseria wydobywa z aktorek ich szczytowe osiagniecia?

Wiec jednak Colin Firth nie jakal sie przyjmujac statuetke. Tak czy inaczej, odegral role nagrodzonego po mistrzowsku.

Blog supercandy7

Komentarzy: 0 Trzecia gwaizda! 2007-05-18 Natalie Portman (właściwie Natalie Hershlag; ur. 9 czerwca 1981 w Jerozolimie) - amerykańska aktorka. Przyjęła nazwisko Portman od panieńskiego nazwiska babci. Jej przodkowie mają pochodzenie polsko-żydowskie (jej dziadek jest Polakiem). Jest wegetarianką.
Urodziła się w Jerozolimie. Jej ojciec,.

Gerard Butler Fan Site - Onet.pl Blog02 February 2008
Butler i Portman mutantami w "Wolverine"? / Gerard Butler w komedii twórców "Legalnej blondynki".

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje jakoby Gerard Butler i Natalie Portman rozważani są jako odtwórcy ról w szykowanym przez Gavina Hooda "X-Men Origins: Wolverine".

Butler miałby zastąpić Tylera Mane'a w roli Sabertootha, który odgrywał niezwykle istotną rolę w fabule "Weapon X", na.

Kultura niedawna i dzisiejsza - bloog.pl

Aktorów pierwszoplanowych.

 

Na pierwszy ogień poszedł Czarny Łabędź. Natalie Portman znałem do tej pory wybiórczo: jako Matylda z Leona Zawodowca była świetna, jako matka Luke’a i Lei z Gwiezdnych Wojen nie zachwyciła. Więcej filmów z nią nie widziałem. Jako baletnica była roztrzęsiona, brzydka, z obłędem w oku,.