O czym chcesz poczytać na blogach?

Natalia oreiro

My blog with Natalia Oreiro

Kategorii
tagi:
Komentarze (0), Dodaj

Naty i Facu znowu razem na ekranie.

sabado, 18.lutego.2006, 10:48
NATALIA OREIRO i FACUNDO ARANA znów razem na ekranie! Wierzą, że ich nowa wspólna telenowela ,,SOS MI VIDA" okaże się hitem na miarę ,,ZBUNTOWANEGO ANIOŁA".

Plotki o tym, że Naty i Facu znów spotykają się na planie, pojawiły się redularnie pięć lat temu..

natalia oreiro

Się głównie w świetle reflektorów, w studiach nagrań i na koncertach.
 

W wieku 12 lat Natalia wygrała dziecięcy casting do filmu reklamowego i ten właśnie moment można uznać za oficjalny początek jej kariery. Zanim ukończyła 16 rok życia, zdążyła zagrać w ponad 30 reklamówkach produktów tak znanych firm jak Coca-Cola, Pepsi, czy Johnson.

Muzycznej kariery młodej gwiazdy.
 

W 1998 roku wydała swój pierwszy album "Natalia Oreiro" (w Polsce album ukazał się 2000 roku), który zawierał między innymi przebój z bardzo popularnego serialu "Muneca Brava" ("Zbuntowany anioł").Serial, którego zresztą była gwiazdą. Był to jeden z.

Natalia Oreiro - Onet.pl Blog

     Uruguay
  •  Valor
  •  Vengo del mar
  •  Y te vas conmigo
  • Natalia Oreiro
  • Tu veneno
  • Turmalina
Będzie nagrywany przez studio Pampa Films a reżyserem
jest Sebastian Pivotto. Główne męskie postacie będą grane przez
Pablo Rago i Tomas'a Fonzi.

Nie wiadomo jeszcze kto będzie odtwórcą głównej żeńskiej roli, ale
istnieją spekulacje, że Natalia Oreiro albo Leticia Bredice dołączą
do obsady filmu.

Fabuła filmu opowiada o kobiecie, która jest inżynierem mechaniki
młodego kierowcy motoru (Fonzi), który jest w niej zakochany. Ale
ona jest zakochana w starszym kierowcy (Rago).

Blog noreiro

Oreiro) nagle się zjawia,oby dwoje obejmują się kilka razy, ojciec z córką...a potem to już tylko łzy płynące z oczu obu, łzy wzruszenia i radości z ich ponownego spotkania.
Obsada:

Guillermo Francella - Franco De Ricci

Natalia Oreiro - Verónica 'Vero' De Ricci

Diana Lamas - Ana Epstein

Jessica Schultz - Rita

Hope Adams - Wokalista

Cristina Alberó - Martha

Yeshi Amao - Riuyi

Roberto Antier - Yuppie

Fred.2008-01-05 'Cleopatra' Eduarda Mignogna to romantyczna komedia o wolności i chęci do życia dwóch różnych kobiet: Cleo- emerytowanej nauczycielce - Norm Aleandro i Sandrze- znanej aktorce telenowel - Natalia Oreiro.

Film to historia dwóch kobiet, które mają dość swojego trybu życia, codziennej monotonnej harówki. W końcu decydują się spędzić weekend żyjąc inaczej niż zwykle. Jednak nie wiedzą, że uczyniły pierwszy krok do.

Sprawdzian praktyczny-systemy zarządzania treścią

Do Buenos Aires, gdzie brała udział w castingach do telewizji. Mając 17 lat podjęła decyzję o ostatecznej przeprowadzce z rodzinnego Montevideo. W początkach jej drogi aktorskiej pomógł jej Alejandro Romay, ówczesny właściciel Canal 9.Pierwszą poważną rolę Natalia otrzymała w 1996 roku kiedy zagrała jedną z głównych bohaterek w telenoweli “90-60-90 modelos”. Postać Lucii którą grała Natalia okazała się być tak wiarygodną, że Oreiro otrzymała propozycję zagrania w nowej telenoweli u boku Diego Ramosa. I tak się stało-w 1997 roku Natalia zagrała tytułową postać w telenoweli “Valeria”. Serial przysporzył Natalii wielu fanów co pomogło Natalii Oreiro w otrzymaniu kolejnych.

Witaj w moim dziwnym świecie ;) - Onet.pl Blog

Sama nie wiem więc daję;)  

 

,,Sos mi vida dla Viki"

I ostatni na dziś rysunek to Facundo Arana+Natalia Oreiro lub Martin+Monita:P Ja doprawdy nie wiem co ludzie maja do argentyńskich telenowel ja je uwielbiam:P No więc bardzo lubię ten rysunek bo lubie ich:P tylko uśmiech Natali jest mało hmmm nataliowy? troche nie podobna ale Facundo mi się podoba:) Słodziutki wyszedł;)   

Jestem trochę zła bo na żywo rysunek wygląda o.