O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Natalia lesz

dodka - Onet.pl Blog

Image roku oraz charts award.

Feel zgranął nagrodę tylko dla zespołu roku. Stachursky został najlepszym wykonawcą. Pewnie jeszcze zastanowi się zanim ostatecznie zakończy karierę. Debiut roku należy do Natalii Lesz. Po kiepskim występie w Sopocie jednak udało jej się odnieść sukces. Tyle, że w przypadku, gdy głosują widzowie, to nigdy nie wiadomo ile głosów Natalia zawdzięcza tacie, a ile prawdziwym fanom.

tajemnicza
skomentuj

Wzruszyłabym się, ale tusz mam za drogi - Onet.pl Blog

,która wie ,że czai się wokół niej tysiące reporterów powinna uważać na swoją mimikę. Rusin widocznie czymś zaskoczona niezapanowała nad swoim okiem ,które wygląda dość dziwnie.

 

Natalia Lesz & Katy Perry

Taka wpadka to codzienność. Tylko nie wiem czy Pani Lesz nie zrobiła tego celowo, gdyż Katy założyła tą sukienkę na uroczystość Ema ,która odbyła się juz w listopadzie a Natalia wybrała się w tej kreacji na sylwestrową noc. Pamiętam jak oglądając na Mtv EMA Perry mówiła o swojej kreacji ,że jest oryginalna i nikt poza nią takiej nie ma, to może lesz kupiła podróbe? Wiadome jest tylko ,że Natalia nie.

Moje zdobycze - Onet.pl Blog


07 sierpnia 2009
Natalia Lesz
Dzisiaj po 12.20 biegnę szybko do skrzynki zobaczyć czy jest jakiś list no i oczywiście był więc biegnę do domu po kluczyk do skrzynki, wyjmuję patrzę a tu jakaś ulotka i list, uradowana otwieram a tu co? Znowu Natalia Lesz mam już jeden jej autograf więc jeden z nich idzie na wymianę. Może w poniedziałek będzie coś lepszego.
Natalia Lesz
 

My autograph collection :] - Onet.pl Blog


05 września 2008
Autograf Natalii Lesz

Cześć:) Dzisiaj dostałam jeden autograf i jest to podpisane zdjęcie Natalii Lesz. Oprócz zdjęcia dostałam też płyte DVD 'Natalia Lesz Live' :) Jeszcze nie oglądałam, ale pewnie fajna:) Wysłałam do niej e-maila (mail@nataliamusic.com) 22 sierpnia i dzisiaj 5 września przyszedł.

Natalia lesz fall

...:: Changes Of My Life ::...

Pomijając wycieczke, szkołę i taniec... pogoda śliczna... już pierwsze rowery za pasem... ah... ja kocham wiatr we włosach i ped z muzą na uszach... ostatnio szczególnie w słuchawkach non stop leci Natalia Lesz - Fall (polish version) ;P albumu ze zdjęciami z Mistrzostw nie wstawiłam jeszcze bo dziś dostaje ostatnie fotki ;P wstawię obowiazkowo w weekend ;P ;P :D pod tamta notką... Piotrek na wycieczce klasowej....

Ichigo i Rukia School - Onet.pl Blog

Się wam spodoba :)

za błędy przepraszam :)

Piosenki polecane:

Skillet - Whispers in the dark

Natalia Lesz - Fall

The Rasmus - No Fear

Goya - Smak słów

 

 

 Rozdział 9.