O czym chcesz poczytać na blogach?

Nasze miasto

Kocham cię i bez ciebię nie mogę żyć! - Onet.pl Blog

Mówią mi, jeszcze tylko parę dni i odezwie się lub na zawsze możesz już zapomnieć
Ktoś napisał do mnie list
Nie zamaże takich chwil
Na tej plaży ogień płonie znów, by odnaleźć wspólnie wielki wóz
Twoje imię, nasze zdjęcie, małe serce na kopercie
Miłość odnalazła mnie
Tak ta bajka kończy się.

Ref.

Miłość zabija
Wiem to dopiero dzisiaj
Zabiera wszystko, w jednej chwili sprawia ból

Miłość zabija
Zabija
Choć nie ma bez niej życia
Malutka120
3 - smacznego!
Brak tytułu
Stare Miasto, a w nim
Miłości jak krwi,
Której nie zauważa nikt.

REF.: Stare.

Radzionków - wysypol.blog

Jako pierwsza w Polsce, zawarła umowę w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Umowa dotyczy termomodernizacji gminnych placówek oświatowych o wartości 8.977.574,00 zł.

Tagi: miasto

skomentuj (0)

Korzystaj z udogodnień ! 2010-06-17 09:28:11

Realizowany dzięki pozyskanym środkom unijnym projekt „e-urząd” dokonał faktycznej rewolucji w zakresie infrastruktury technicznej naszego urzędu (sprzęt komputerowy, systemy dostępu i ochrony danych, programy funkcjonalne itp.).
Jednak główną zaletą jest moim zdaniem faktyczne otwarcie się urzędu dla mieszkańców. Zaoferowano nam ogromne możliwości, które.

jeleniogórski klub kolarski - Onet.pl Blog

Inne zdjęcia

Imprezy 2010
Blogi członków naszego stowarzyszenia i naszych sympatyków

Kolarsko – Narciarskiego.

Zbigniew Leszek, prezes IKTKN relacjonuje: Do Trutnova dotarliśmy w niedzielę w dobrej pogodzie – od soboty straszyło deszczem i każdy z uczestników martwił się czy bezdeszczowa aura jaką zastaliśmy w Czechach utrzyma się przez cały dzień. Nie padało i to już połowa sukcesu, druga połowa to wspaniała grupa, oraz jej przewodnik Janek Jabłoński, a to wszystko w zaczarowanym miejscu, jakim jest Skalne Miasto.

Olsztyn-tożsamość projekt - Onet.pl Blog

Ukochany bar Martinez z najlepsza pizzą świata. Zamknięcie tej ulicy na zasadzie Nowego Świata w Warszawie (możliwość wjazdu komunikacji miejskiej i taksówek) dało by jej niesamowitego kopa i nowe życie.
Przecież to jest brama na Stare Miasto. Dla mnie w tym momencie granicą Centrum i Starego miasta jest właśnie skrzyżowanie pod Ratuszem.
Ba jeśli ulica 11 Listopada ujęta zostałaby jako obszar Starego Miasta ( w sensie formalnym) to była by szansa objąć ją ochroną.Teraz mam wrażenie , boimy się naszych miejskich współplemieńców i dlatego uciekamy z miasta. Nie potrafiąc współżyć z innymi ludźmi, zamykamy się czy to w domach przed telewizorem czy w wiejskich posiadłościach. A nasze miasto, które powinno być sercem, mrowiskiem naszych wspólnych aktywności zamiera, znaczy pustoszeje. Tworzymy tak zwane społeczeństwo wyspiarskie mieszkające na jednej wyspie, z której przenoszą się hermetycznym środkiem.

Czas na zmiany! Czas na Łaskarzew! - Onet.pl Blog

I szukał swoich przodków. Wiec czemu by nie..

-Następnym ciekawym miejscem jest Kopiec Kościuszki, którym można naprawdę zainteresować dużą grupę ludzi. Przecież Bitwa pod Maciejowicami to bardzo ważne wydarzenie w naszej historii. Dlaczego mamy o tym zapominać? Jest to Kopiec Kościuszki który znajduję się w Krępie z 1917r. upamiętniający wzięcie Tadeusza Kościuszki do niewoli i potyczkę z Kozakami przy miejscowym dworze.
Kopiec został usypany.

Twórczej Bajka" w zakładce kultura. Czysta kpina! Każdy doskonale wie jak jest....

Część z nas od dawna tu nie mieszka i nie zamierza wracać. Ale dlaczego? Co takiego nas odpycha... Dlaczego wszedzie indziej jest lepiej ?  Nasze miasto powiatowe Garwolin  jakoś potrafi przyciągać młodych ludzi. Dlaczego tak jest?  Przecież nie ma atrakcji, a jednak ludzie tam zostają, nie wyprowadzają się masowo jak z Łaskarzewa.

Pozwole sobie zacytowac:

MDK – blog

– “Organizator” i “Współorganizatorzy” , wszyscy uczestniczyć będą w niej na tej samej zasadzie, liczy się każdy uczestnik, każda instytucja, każde stowarzyszenie, każda osoba . Takie jest właśnie Młode Miasto – współpracujące.

  Pomysł na Festiwal sztuk alternatywnych  „Młode Miasto” to pomysł na letnią imprezę, która kojarzona będzie w Polsce z Wągrowcem. Mają miasta swoje Woodstoki, Jarociny, Openery , my.

Internetową stworzoną nieodpłatnie przez jedno ze stowarzyszeń uczestniczących w imprezie.   
Słowo o korzyściach, bo korzyść rzecz ważna. Korzyści promocyjne, bo na festiwal przyjadą uczestnicy z różnych krańców Polski i nasze miasto poniosą dalej , bo projektem zainteresowane są media radiowe i telewizyjne .Taki festiwal więc to szansa dla miasta .Mamy już „miasto króla Artura” , możemy mieć jeszcze „miasto młode”. Ale ważniejsze od tego,.