O czym chcesz poczytać na blogach?

Nasza klasa

Strona internetowa klasy IM

Stołowego. Chodziłem dwa lata do klubu piłkarskiego. Lubię matematykę. Interesuję się geografią (stolice państw). Lubię (jak prawie wszystkie dzieci) grać na komputerze. Bardzo lubię chodzić po górach.

Stanisław Ilski:

Jestem radosnym i opanowanym chłopakiem. Bardzo dobrze potrafię kierować grupą. Moim życiem jest sport. Jestem towarzyski i bardzo rzadko miewam dni w których jestem smutny. Bardzo podoba mi się ta szkoła.

 

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
  • nasza klasa
Autor(ka)

Każdy z nich opowiadał inne historie. Muszę jeszcze dodać, że tymi przewodnikami byliśmy my. I teraz już możemy przejść do szczęśliwego finiszu jakim było odkrycie cywilizacji w postaci schroniska na szczycie Ślęży.

Odpoczęliśmy przy ognisku jedząc upieczone kiełbaski. Niedługo potem wyruszyliśmy w powrotną drogę. Zejście było dużo łatwiejsze niż wejście choć nasza wycieczka znowu rozciągnęła się na dość znaczną odległość.

Do Wrocławia wróciliśmy zmęczeni i szczęśliwi. Szkoda tyko, że nazajutrz dotkliwie odczuwaliśmy ból w mięśniach.    

   

Alicja Stasik

 

 

 "Mądrość pozwala trwać, namiętność-żyć"

Nie będzie nudno. No chyba, że pewna osoba pomiesza nam w planach. Choć my (tzn. ja, Ania i Karola) zrobimy wszystko by jej na to nie pozwolić. W październiku czeka nas jeszcze obóz PO. Już to widzę. Mam dwie wersje. Bardziej męczącą i mniej. I jestem za tą drugą:) Ale jak będzie to się dopiero okaże. A pod koniec roku szkolnego...hmmm...jeśli dojdzie do skutku bo jak na razie nasza klasa ma tylko "plany"...i to nie wykonane..to pojedziemy do Londynu na obóz językowy. Poczekamy zobaczymy. Ale jak na razie czeka nas tylko monotonia. Już od samego myślenia o tym chce mi się spać. Dlatego już kończę. Pa :*


skomentuj (0)


2003-09-08 19:25:53
WEEKEND
Weekend weekend i po weekendzie. Tak w.

Z życia wzięte ;D - Onet.pl Blog

Kto na to patrzy.. Zastępca Klaudia najlepsza koszykarka w szkole ^^'', potem Aśka jest łacznikiem z biblioteką, ja jestem od dekoracji i gazetki. Brakuje nam 'szatniarza'. Właściwie moje buty leżą w szatni od kilku dni.. i ja ich chyba z tamtad nie wydobędę! Nawet klucza nie ma, bo jakiś z innej klasy sobie go wziął. Eee tam w końcu je odzyskam XD. No i właściwie juz widać, że nasza klasa nie jest jednością xD. Ale ja nie wnikam..
Mariko
9 [przeglądnij] [dodaj komentarz]

Blog gim41klasa1E

Szkoły jak i cała reszta poza :) Zapraszam :) usunęłam parę poprzednich notek przez ,,niewymiarowe" zdjęcia i zostały tylko dwie notki! Mamy nową wychowawczynie, którą jest p. Magdalena Chmiela, nauczycielka j. angielskiego :) Mamy nadzieję , że nie załamie sie pani naszym angielskim...  Jest już 1 listopada, od dzisiaj długi weekend z którego nasza cała klasa się cieszy :) Ten blog będzie czymś w rodzaju stronki naszej klasy... Będę tu podawac co się wydarzyło jak i co jest zadane każdego dnia , by każdy mógł sobie zerknąĆ jak np będzie chory... Będę tu pisała wycieczki klasowe jak i wklejała zdjęcia... w poniedziałek napisze tak jakby samorząd bloga... I w poniedziałek będzie


Nasza klasa 1b - Onet.pl Blog

Cześć!
Jak tam...Nasza feryjna dyskusja komowa, czyli pod notkami rośnie!Pod ostatnią nocią już 17 komów.Dam dzisiaj gifa.
 
Podoba się??
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Teraz nowy temat dyskusji feryjnej:
Jak nazywa się kuzynka Krzysia B?
Takie pytanie było zadane ostatnio.Mam nadzieje że będzie  więcej komów niż pod walentynkową!
                                 PaPa
                                              Martysia
Klasa (10:53) O tym i ...
...odpocznijmy przecierz sa ferie bez sniegu co prawda, ale... co robic jest!!!!              
Ladny???? To jest gif... ale to nie wazne
.....................................................................................................................
     Lapie was cos???, bo nasza klasa to jeden wielki wirus!!! Nie mam na mysli wariatow itd., ale choroby- my potrafimy liczyc 9 osob!!!(mam nadzieje, ze wszyscy moja wypowiedz).   Koncze!!!!!!!
                                                .