O czym chcesz poczytać na blogach?

Nashville film

Miley - Onet.pl Blog

Została wydanaścieżka dźwiękowa zawierająca osiem utworów z serialu w wykonaniu MileyCyrus. W grudniu 2008 znalazła się na 9 miejscu 10 najbogatszych osóbponiżej 30 roku życia według miesięcznika Forbes z dorobkiem 25,1 mlndolarów. Od grudnia 2007 pracuje nad filmem Hannah Montana, który masię ukazać 1 maja 2009.

Solową karierę muzyczną rozpoczęła wydając album Hannah Montana 2:Meet Miley Cyrus 23 czerwca 2007. Jej drugi album zatytułowany Breakoutwydany 22 lipca 2008 jest pierwszym albumem, który nie wiąże się zserialem Hannah Montana. Obydwa albumy znalazły się na pierwszymmiejscu listy Billboard 200.  Urodziła się w Nashville w Tennessee.Jest córką piosenkarza country Billy’ego Raya Cyrusa i Leticii “Tish”Cyrus (z domu Finley) oraz wnuczką Rona Cyrusa. Mieszka w Los Angeles ina 500-arowej farmie w Nashville. Rodzice nazwali ją Destiny Hope,ponieważ wierzyli, że.

wielofunkcyjny blog Oll. - Onet.pl Blog

Miley.

Dzisiaj zaczynamy ciąg : Miley -znaczy to że przez kilka notek będą plotki i informacje tylko o niej :)


Miley - biografia ,sukcesy itp.
Urodziła się w Nashville w Tennessee

W High School Musical 2 jako dziewczyna przy basenie, gdzie tańczyła wraz z głównymi bohaterami. Dostała również gościnną rolę w serialu animowanym Nowa szkoła króla, gdzie użyczyła głosu Yattcie.

Mimo obecności na premierze filmu Harry Potter i Zakon Feniksa stwierdziła, że pracuje nad nowymi pomysłami do filmu Hannah Montana: The Movie[12]. Premiera filmu zapowiadana jest na 1 maja 2009.

Cyrus została zaproszona.

Miley Cyrus-Hannah Montana

Piosenkarza country Billy'ego Raya Cyrusa i Leticii "Tish" Cyrus, jej prawdziwe imię to Destiny Hope jednak w 2008 roku legalnie zmieniła je na Miley Ray, ma też czwórkę rodzeństwa - dwie siostry i dwóch braci.
Wychowywała się na farmie w Nashville a jej matką chrzestną jest nikt inny jak słynna Dolly Parton.Miley od najmłodszych lat związana była z muzyką i telewizją, jej tata nie tylko był muzykiem ale również aktorem. Zadebiutowała rolą 8 letniej Ruthie w filmie Tima Burtona "Duża ryba", w tym samym roku pojawiła się na ekranach telewizorów w serialu "Doc" gdzie zagrała epizodyczną rólkę.Kariera Miley nabrała znaczącego tempa gdy otrzymała rolę nastolatki o podwójnym życiu.

Blog MileyCyrus18

  A teraz czas na krótką notkę Miley
   Miley Cyrus urodziła się 23 listopada 1992 roku w Nashville. Jej prawdziwe imiona to Destiny (przeznaczenie) i Hope (nadzieja) Przydomek Miley wziął się od tego, że gdy była ona mała, tata nazywał ją "Smiley", bo często się śmiała. Przekształciło się w Miley ;-) Jej ojcem jest Billy Ray Cyrus, sławny piosenkarz country.
Pierwszym filmem Miley był film Duża Ryba z 2003 roku. Zagrała tam 8-letnią Ruthie.

Teraz Miley jest gwiazdą serialu Hannah Montana na kanale Disney Channel. Dla tej roli musiała się wyprowadzić z Nashville.

Ma dwie siostry, Noah i Brandi oraz.

Emily Osment i Miley Cyrus - Onet.pl Blog

REPORTAŻE


Miley Ray Cyrus, bardziej znana jako Miley Cyrus (ur. jako Destiny Hope Cyrus, 23 listopada 1992 w Nashville) – amerykańska aktorka i piosenkarka. Znana głównie z roli Miley Stewart w serialu Hannah Montana.


Cyrus stała się popularna po premierze serialu Hannah Montana w marcu 2006. Po sukcesie w serialu, w październiku 2006.

Spears, która od kilku lat nieprzerwanie pojawiała się na szczycie zestawienia


Emily Osment (ur. 10 marca 1992 r. w Los Angeles w Kalifornii) – amerykańska aktorka filmowa i piosenkarka.Emily Jordan Osment urodziła się 10 marca 1992 roku w Los Angeles, w stanie Kalifornia. Jest młodszą siostrą Haleya Joela Osmenta, znanego z głównej roli w filmie "Szósty zmysł". Największą sławę przyniosła Emily rola w drugiej i.

Justin Bieber - bloog.pl

Trackback: http://bloog.pl/id,6299726,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

To tylko jeden z setek jego dobrych uczynków...

Niedawno miasto Nashville zalała powódź. Chłopak o bardzo wielkim sercu - Justin - przekazał potrzebującym.


Trackback: http://bloog.pl/id,6221161,trackback

komentarze (4) | dodaj komentarz

Mulusi Justinek ;D

Znalazłam świetny filmik nagrany przez jedną z fanek podczas koncertu. Od czasu do czasu na wielkich telebimach.