O czym chcesz poczytać na blogach?

Nasa world wind

msan blogEX babcia stwiedziła że trzeba juz to skończyć bo dzieci cierpią. Doszła do tego wniosku dopiero kiedy dostali po dupie.

......

Rewelacyjny program NASA WORLD WIND wciąga mnie na dobre. Mogę obserwować zdjęcia satelitarne wszystkich miejsc na świecie z rozdzielczością do kilku metrów.

.......

Zepsuła się kolejka na.

Where the dragons dream...


Na dzisiaj to chyba tyle. Muszę iść się wykąpać, a powoli zaczynam odczuwać senność. Pozdrowionka dla Was i trzymajcie kciuki, że jutro nic nie nawali!

Out of this world:
Jeszcze tyle czasu do dziesiątego miesiąca... Ale wtedy utworzą szkołę śpiewu. I będzie mogła wreszcie wyzwolić muzykę, która jest w niej i próbuje wciąż wyrwać się na.
Oklaski kilkuminutowe chyba o czymś świadczą?

I wiecie co? Autokary nie nawaliły! Chyba nic nie nawaliło. Chyba mi się udało ;P

No dobrze, ciąg dalszy nastąpi... wieczorem :)

(...)

Taadaam!
Oto znowu ja! :D

Cały czas przysypiam. Tak to jest, jak idzie się spać przed drugą a wstaje po szóstej i.Anegdotka.
Na samym wstępie muszę zaznaczyć, że kilkanaście razy biegałam na trasie: poziom zero (foyer) - poziom czwarty (garderoby solistów i charakteryzacja). A wszystko przez to, że winda mogłaby się zaciąć, więc by uniknąć ryzyka, inspicjentka Magda zasugerowała nie korzystanie z niej. To znaczy z windy ;P
Miałam ochotę na coś do picia.
Zauważyłam, że.

Człowiekiem jestem... - Onet.pl Blog


12 października 2009
Heard it all before
It's the heart and the soul
And the body and the brain driving me insane
But the wind and the land
And the fire and the rain always stay the same
Noce, wszystko zakryła kołderka chmur…
I, jak Muminki, chciałabym w październiku napychać sobie żołądek igliwiem, znajdować miękki dołek w materacu i zasypiać, aby pełna nadziei obudzić się dopiero w kwietniu.

Przychodzimy, odchodzimy 
leciuteńko na paluszkach 
Szczotkujemy wycieramy 
Buty nasze twarze nasze 
Żeby śladów nie zostawić 
Żeby śladów nie zostało

O całej reszcie.

I co ja mam zrobić? Bilans nadal jest ujemny, ale coraz bardziej zbliża się do idealnej równowagi. Ktoś odszedł, ktoś przybył. I miejmy nadzieję, że zostanie.

If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me
And just forget the world?


My world. - Onet.pl Blog


My World
Do dużej kieszeni bluzy. Rozejrzałam się ostatni raz po pokoju sprawdzając czy mam wszystko i wyszłam z pomieszczenia, zamykając je na klucz.

-A ty gdzie masz bagaż ?-Zapytałam w windzie.

-Zapewne już w autobusie.

-Ale jak ?

-Chłopaki mi pomogli.

-Czyżbyś ich wykorzystywał ?-Zaśmiałam się, drzwi windy zaczęły się zamykać, kiedy ktoś.I siadając wygodnie na kanapie na przeciwko mnie. Nie trzeba było długo czekać na to, żeby pies wskoczył mu na kolana, merdając ogonem.

-Kto chce kawy ?-Przyszedł do nas Rian. Wszyscy zgodnie podnieśliśmy ręce. Po 5 minutach przyszli już wszyscy przynosząc nam napije. Włączyliśmy telewizor, chociaż nikt nie zwracał na niego uwagi. wszyscy zbyt mocno.

Blog Poza czasem

Zawalił ale to nie powód by się nad sobą użalać. Niedługo skończy 32 lata i jaki jest sens marnować kolejny rok! Wiadomo, że przyjdzie dzień otrzeźwienia lecz zamiast czekać aż to nastąpi trzeba się unieść i pozwolić duchom przeszłości odejść. To nie takie proste? Wiem, że nie jest. Człowiek ma taką naturę, że nie słucha rad innych i wydaje mu się, że tylko.Kiedy coś się nie udaje to przychodzi pora na zmiany. Wtedy przypomina mi się utwór Hillary Duf „Fly” i oto jego słowa.
Any moment, everything can change,
Feel the wind on your shoulder,
For a minute, all the world can wait,
Let go of your yesterday.

Can you hear it calling?
Can you feel it in your soul?
Can you trust this longing?
And take control,
Fly over up.