O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Nasa

M&M witają na blogu

Już nikogo nie ma[...]Dla was nigdy się nie narodziłem, nie byłem, nie żyłem[...]"
"Nie ufam nikomu
Kocham tylko tych co na to zasłużyli[...] Weźcie sprawdźcie to
Bo to widać w każdym geście
Jesteście, więc zauważcie to nareszcie
Odbierzcie dzisiejszy dzień jak podarunek
Cieszcie się i obierzcie na jutro kierunek
Odważcie się, zróbcie ten krok
Podnieście wzrok [...]Łapię chwile ulotne jak ulotka [...]Raz łapię chwile
Te słodziutkie choć krótkie
Innym razem te
Bezpowrotne i ulotne[...]Życie nasze składa się z krótkich momentów
Cudownych chwil czy przykrych incydentów [...]"
"Gdy nad miastem mrok
rozkłada skrzydła swe
Kiedy oczy gwiazd
otwierają się

Wtedy widzę ją jak biegnie
w biegu gubi łzy
Wtedy słyszę ją jak śpiewa
a głos jej drży:

Ref: Ryby w oceanie
trawy na polanie
ptaki w obłokach
ludzie w swoich domach dawno śpią
Tylko ja jedna
nie mam swego miejsca
odkąd odszedłeś
jestem powietrzem, nie jem i nie śpię co noc...

Nikt Ci nie odbierze tego co zobaczysz

Dwu czesciaowa mapke miejsc wartch zwiedzenia. Rano ruszylismy na miasto. Najpierw pociag, potem statek, a pozniej to juz spacer i spacer. Niesamowice sie zlozylo, ze trafilismy do tego miasta akurat na 3 dni po ramadanie, ktore sa najbardziej swiatecznymi dniami w roku. To cos takiego jak u nas Boze Narodzenie. Aya Sofia zaliczona, palac Sultana itp. Po czym dotarlismy na bulwar nad Bosforem. Konsumpcja piwa i spacer wzdluz niego. Transport na Taksim-centrum imprezowe. Zerwanie chmury. Czekanie na Cangiza. Jest. Ruszamy. Od knajpy do knajpy. Niesamowity klimat ma na dzielnica... powrot 4-5. Nastepny dzien rozpoczelismy od zwiedzania reprezyntacyjnej czesci azjatyckiej miasta. Po czy przeprawa na druga strone i dalej lazimy lazimy. dotarlismy do meczetu usytulawanego nad sama woda. Weszlismy do niego (tylko ja z Michalem bo Cangiz nie mogl z powodu, ze pil). Nastepnie piwo nad Bosforem w oczekiwaniu na pierwszy kolor mostu wschodzniego. Zakladamy sie! obstawilam zolty. Wygralam nastepne piwo haha:D Mielismy tego wieczoru okazje zwiedzic takze dzielnice, w ktorej przebywa bardzo duzo slawnych i bogatych osob. Widzielismy nawet jak dziennikaze naskakuja jakas kobiete z dzieckiem..

BÓG, MIŁOŚĆ, AKCEPTACJA, MODLITWA - bloog.pl

Śmiało przedstawić Bogu przedmiot każdej troski i prosić o Jego interwencję i obronę. Jedynie Bóg dodaje nam siły. Tą siłę możemy czerpać z potężnej mocy PANA (Ef 6:10). Walka zaś, która się toczy, nie dotyczy ludzi, bowiem sprzeciwia się złym duchom, gdyż zajmujemy pozycję po stronie Boga. Panujący Pan sprawuje władzę na ziemi i na niebie. Usłyszałem donośny głos z niebios: "Stało się! Nareszcie nadeszło Boże zbawienie, potęga, władza i panowanie Chrystusa, bo zrzucony został z nieba na ziemię oskarżyciel, ten który dniem i nocą oskarżał naszych braci przed Bogiem" (Ap12:10).

Ostatecznie nasi oskarżyciele zostaną strąceni! Bój wiary nie polega na sprzeciwianiu się ludziom, lecz realnej, rzeczywistej, złej sile - prześladowców Ziemi. Walczymy z Panem, przeciw agentom demonicznym duchowej hierarchii złej siły. W Nim siedzimy na tronie - PANU: zostało stworzone wszystko i to, co na niebiosach i to, co na ziemi; byty widzialne i niewidzialne, Trony Panowanie ,Zwierzchności i Władze.

Konflikt.

Wodniki k. Halicza - bloog.pl

Niepewny los.
Następnego dnia, późnym wieczorem przyszedł moment rozstania. Serdecznie uściskałyśmy naszą gospodynią, która oddała nam tak wielką przysługę. W ostatniej chwili przyklękłyśmy jeszcze przed złocistą ikoną Dzieciątka Jezus prosząc o opiekę.
Na dworze była już ciemna noc i panował dotkliwy mróz. Na kalendarzu widniała data: 17 marca 1941 roku. Brnąc w głębokim śniegu, dotarłyśmy do dworca. Szybko przeszłyśmy obok budynku stacyjnegio na wskazany przez córke babuszki peron. W końcu nadjechał dalekobieżny pociąg Taszkient- Moskwa- nasz pociąg, bo Wanda, chcąc zmylić ewentualną pogoń wybrałą dalszą, okrężną trasę przez Moskwę. Nie miałyśmy miejsc w tym samym przedziale (miejsca w pociągach dalekobieżnych były numerowane). Szybko wdrapałam się na preznaczoną mi u góry leżankę i położyłam się. Kontrast pomiędzy jasno oświetlonym, ciepłym wagonem a ponurym peronem oszołomił mnie. Spojrzałam przez okno. Pociąg mknął po bezkresnej, białej przestrzeni. Po latach odżyje to wspomnienie, gdy na ekranie zobaczę uciekającego z Moskwy doktora Żywago: ta sama przesuwająca się za oknami.

zyciemoje

Musiales mi o tym mowic, wiedzialam to juz wczesniej, zanim mi to wynales

pragnelam ci wyznac moje uczucia, nie mialam okazji, telefony sie rozlaczaly, czat nas nie chcial, moze to nie pora na moje wyznanie byla???

KOCHAM CIE!!!

kocham cie skrycie, ale chyba to wiesz, nie musze cie o tym zapewniac

tylko tyle chcialam powiedziec2003-09-10 09:30:14 skomentuj (0)


dziekuje ci

znowu dostalo ci sie za to, ze ja mam zly humor, ze zrobilo mi sie smutno, ze pogoda mnie zle nastraja, bo niebo placze deszczem...

dziekuje ze mimo wszystko potrafisz byc ponad tym, ze umiesz poprawic mi zly nastroj, ze mimo wszystko obdarujesz mnie usmiechem, ogrzejesz moje zbolale serce, ze zapewnisz mnie o swoim uczuciu, ktorego bardzo potrzebuje...

kocham cie, chcialabym ci to wyszeptac do uszka


2003-09-10 12:48:12 skomentuj (1)
kochany zazdrosnik

jestem zazdrosna, i to bardzo, wiem, to dokladnie, powiedzialam mu o tym juz dawno, prosil, zebym nie byla zazdrosnica, bo jesmu jest z tym.

strona 83 Białostockiej Druzny Harcerskiej "Przystań" :]

Zarówno fizycznie jak i psychicznie (emocjonalnie). Co prawda zdziwiło mnie dlaczego na kutrze rybackim było aż tyle osób, przez moment przemknęła mi myśl że byli na nim turyści, ale szybko przypomniałem sobie że jest środek nocy, więc nie rozwikławszy tej zagadki wróciłem na pokład zarzuciwszy dalsze notowanie szczegółów akcji ratunkowej zwłaszcza że rozmowy toczyły się w dużej części po duńsku.

~08.00 Zdając wachtę przekazałem III oficerowi informacje o prowadzonej akcji i poszedłem do koi spać

~09.20 Zwlekli mnie z koi, bo goni nas jakichś statek i wywołuje naszą pozycję...
Wyrwany ze snu myślałem, że wjechali na akwen wojskowy, albo jakimś cudem są już na akwenie poszukiwań.
Odpowiadam na wywołanie statku on na to że jest taka kłopotliwa sprawa bo był tu wypadek... ja, że wiem o wypadku kutra i czy w czymś przeszkadzam... on że skąd tylko jest taki problem - i tu mu 2 min zajęło nim wydusił z siebie, że chodzi o
...jacht...
z 8 osobami na pokładzie...
...w tym 1 kobietą...
...czy nie znam innych jachtów
...płynących w tej okolicy...
.

Randka z Bogiem - Onet.pl Blog

z jego oczu, z jego wnętrza płynęło coś niezwykłego... pokój
jestem odpowiedzialny za siebie, za prace, za rodzinę, to jest jednocześnie motorem życia


wystarczyła chwila, by moje życie obrało inny tor
trzeba wiele aby nadać życiu świetlistego blasku
ale pomimo cierpienia, warto walczyć, życie jakie darmo otrzymaliśmy zasługuje na wkład naszej woli

Nasa 2012

Śmiała się, okradając ludzi ze złudzeń.

Wszystko dzisiaj opowiedziałam Bernadecie. No ale może gdyby to coś dla mnie znaczyło, gdybym wiedziała, że jeszcze coś między mną a M. się wydaży, to bym jej nie powiedziała o tym, że tydzień temu do mnie przyjechał. Ale on i tak ma dziewczyną, a do tego już on mnie w ogóle nie obchodzi. Muszę zapomnieć o tym wszystkim co było między nami, co nas łączyło. Zapomnę, że był ktoś taki w moim życiu. To bedzie dosyć trudne, bo nadal chodzimy do jednej klasy i na dodatek siedzimy w jednej ławce. Ale, jak juz chyba pisałam kiedyś, skreślam go całkowicie z mojego życia! Nie będę zaprzątać sobie głowy myślami o nim (o nas? Nie było żadnych nas...). Nienawidzę go! Nienawidzę wszystkich.

Się ich głębia, uczucia i doznania o których mówią... ich znaczenie to połowa sekretu...


<< Kwiecień 2012
PonWt

Kocham Za Bardzo

Czeka joluś kasiek anaste migotka dzwoneczek kama Celinka kafeteria Jmka anna maria grazia sahina vocabulary neska gwiazdeczka śmieszka liść brzozy drobna saruś onetowy pieprz balusia
zakodowana
koszmaja
lucy
celia
anielica nie wredna

Księga gości
 
<< Kwiecień 2012
PonWt

Były chwile cudowne i te gorsze i takie całkiem złe też sie zdarzały ale jak już pisałam wcześniej nawet tych najgorszych nie zamieniłabym na żadne inne.Te złe chwile nauczyły nas tak bardzo wiele.Pokazały nam nasze wielkie prawdziwe uczucie.Daliśmy im rade.I teraz tez damy rade naszym  wielkim problemom.Wierze w to ,wierze w Niego.Chcę z Nim przeżyć kolejne 15 lat a potem kolejne i jeszcze trochę.

Dziękuje Ci.

Nasa tv

zenCO blog

Niż usiłować zmniejszyć napięcie za pomocą zakupów (bądź np drinka), tylko najpierw musimy sobie zdawać sprawę z tego, co się z nami dzieje.
Ale czy ktoś np. zakochany zdaje sobie sprawę z tego, że jest w odmiennym stanie świadomości i nie powinien podejmować pochopnych decyzji, w tym zakupowych?
Świadomość naszych uczuć i potrzeb, bycie w kontakcie ze sobą powoduje, że nasze decyzje są racjonalne. Dalej oczywiście wybór i decyzja zależy od naszej filozofii życiowej, naszych wartości. Niemniej warto sobie zadawać na co dzień pytanie: czy to co robię jest dla mnie dobre (a również czy jest dobre dla innych) i jakie może mieć.

Do kontaktu.

Formularz kontaktowy

zen TV

...Bądź pewny, że ona zawsze przyjdzie...

Ziom ;d dobla jakims cudem dotarlismy na przystanek i na Błonia^^ Heh oczywiście po wyjściu z autobusu jeszcze jedne piwo a jakkk =] Kasik + Pacek = BECZKA ŚMIECHU ten ziąąąą wygrywa dla mnie all!

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Stelcia menel też sobie nie żałowała szalała z Marcinem ajjjj mendo w TV nawet pokazali cio wyrabiałaś xDDDDDDD

OMG^^ w ogóle moja bialitka rękawiczka jest spalona ma dziure głupia petarda musiała mi wybuchnąć w łapie niooo qlwa mac :P Wesuś nie przejmuj sie!! Ni Twoja wina xD bolało tylko troszke^^

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Coś mi sie własnie.
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Miałam inne plany cio do Sylwka no ale cóż...nie żałuje że wyszło inaczej!!!!!!!

SYLWESTER?! JAK NAJBARDZIEJ UDANY^^ ZAJEBIŚCIE SIE BAWIŁAM!!! DZIĘKUJE WAM =o*******
skomentuj (3)

2007-01-19 20:25:22 >> BUSY

Ojojki jak ja dawno nic tu nie naskrobałam OMG trza szybciutko to zmienić =] Jak jeszcze ktoś o tym nie wie to tu i z tego miejsca musze wyrazić moją nieskończona radość!!!!!!!! WHY?? Mój braciszek w końcu wrócił wraz z nim "MALAKA" nie ważne co to oznacza ważne, że ja i on wiemy^^ Tak nawiasem to GAWEŁ ZŁOCIUTKI zakład przegrałeś jaaaaak mi przykro.

bLOg -pa$Qdy-;*

Pierwszy dzien swiat spedzilam u Qzynow w Kisielinie ;P no bylo nawet nawet hehe ogladnelam sobie (oczywiscie na najwazniejszym przedmiocie w chacie = komputer :P) filmiki tj. "Epoka Lodowcowa" i "Shrek" no i przynajmniej sie troszke posmialam ;D
a dzisiaj lany poniedzialek byl... wiec poszlam rano do kosciolka a potem Kasiu czas czas dla nas :D jakos nam sie udalo "dojsc" sucho do kosciola heh chociaz ledwo co bo dwie grupy nas gonily.. ale ma sie sprawne nozki heheheh ;P ale potem to nam juz nie uszlo na sucho ;p ale co tam heheheh ;p bylo fajnie, co nie Kasiu? :D tylko szkoda ze pozniej jush nie wyszlysmy, ale i tak cie kocham, nie mam ci tego za zle heh ja praktycznie nie chcialam juz moknac ;p tylko szkoda ze nie poszlysmy na zuzel... mam nadzieje ze nastepnym razem pojdziemy... teraz sobie ogladnelam w tv heh nawet nie wiem czemu mnie naszlo ale jakos naszlo hehe i teraz chcem isc i musisz isc ze mna bo jak nie to klapsa masz ;p to za 2 tygodnie ;] przegralismy a to dlatego Kasiu ze nas nie bylo buhehehe... nie no ale przynudzam... ale staram sie nie martwic paroma sprawami co sie ostatnio zdarzyly, ale kiedy mysle o czyms (a raczej kims :P).

Nasa world wind

Blog witchclub

Blog.interia.pl Następny blog »
W.I.T.C.H Club!!
www.witchclub.blog.interia.pl
Liczba czarodziejek które zostawiły całe moce:
 
8
2:00 w nocy i wraca rano . No to po jakiejs godzince moj tata wrocil i poszedl spac a ja pobawilam sie z chwilke z chomikiem i poszlam ogladac telewizor . Potem moj tata sie obudzil no i zjechalismy winda na dol ( mieszkam z mama i tata na 6 pietrze ale moja mama wynajmuje mieszkanie z ogrodem i bede miala kota) i pojechalismy do sklepy za 1 funta ( funt to w polsce 5 zlotych ) kupilam sobie.

Moja własna droga

Czekam.
Czekam.
Ileż można?!
Czekam?
Moja ryba jest głupia.
Pożeracz snów już przyszedł, zwabiony zapachem świeżych myśli...
People rockin' in the Free World!
Tyle myśli, a tak mało słów. I tylko jeden ołówek. W dodatku tępy. Nie posiadam niczego do naostrzenia, a nożem mi się nie chce :P Śmierć tępym ołówkom! Kupcie mi na.Koni się powiodą :D Już chcę szyć kropierze dla nich! Juupi! Oby tylko się udało.
No i masz ci! Chciałabym sobie pojeździć.... Daaawno nie jeździłam.
Pamiętasz Wind mój pierwszy galop w terenie? Było tak pięknie i ten śnieg do kolan... I z Ringo biegałyśmy :D Chciałyśmy go przechrzcić na Raistlin, pamiętasz? ^^ Ach ju.... A jak się później klasa na nas wkurzała :|
W ogóle dziwnie mi... Staram się zapomnieć ale nie mogę w mordę no! Powraca tak, jak co noc śniącę się sny. Powraca w najmniej oczekiwanych momentach... Dlaczego? Gdy.

Jola & Lukasz – dookola swiata

Jola & Lukasz – dookola swiata
Around the World in Five Months

Zwiedzamy Rio de Janeiro

Piątek 18 czerwca,.

Wysp brytyjskich – jednak ciagle jedzenie frytek z ryba lub co gorsza chipsow o smaku octu w polaczeniu z padajacym nieustannie deszczem wywiera pewne zmiany w psychice:-). Ale wrocmy do naszej wycieczki. A wiec tak z samego rana, tzn. zaraz po sniadaniu busikiem ktory podjechal pod nasz hostel, pojechalismy w strone pieewszej atrakcji dnia – stojacej na gorze Corcovado.Było kilka eksponatow, zwiazanych z historia stadionu. Miedzy innymi fotel na którym siedzial papiez Jan Pawel II, kiedy goscil na Maracanie, podczas swojej pielgrzymki do Brazylii. Nastepnie winda wjechalismy na trybuny. Az trudno sobie wyobrazic atmosfere jaka tutaj panowala podczas meczow, kiedy 200tys. kibicow zachecalo swoich faworytow do walki. Po zwiedzeniu Maracany, pojechalismy.

angelos.blog

Przegapić coś wyjątkowego, coś pięknego, zmywając po wspólnej kolacji z Charliem....
...kilka sprowokowanych wczoraj zdań tylko mnie w tym utwierdziło – to nie jest dla nas czas na miłość....
......., może kiedyś przyjdzie, boso i cicho ale nie ma jej, nie ma jej w naszych wspólnych orgazmach....

...namalowałam dwa krzesła, puste.

I grew up thinkin' that I had it made,
Gonna make it on my own.
Life can take the strongest man,
Make him feel so alone.
Now and then I feel a cold wind,
Blowin' through my achin' bones,
I think back to what my daddy said,
He said "Boy, in the darkness before the dawn:"

Let your soul shine.
It's better than.
Of day.

Sometimes a man can feel this emptiness,
Like a woman has robbed him of his very soul.
A woman too, God knows, she can feel like this.
And when your little world seems cold,
You got to let your spirit take control.
(Haynes)

by angelos | 2006-04-27 17:26:32 | skomentuj! (0)
maj...