O czym chcesz poczytać na blogach?

Narzuty

Narzuty blog - bloog.pl

Swoją formułę i przestały być naprawde atrakcyjne dla gości. Grupa stałych gośći i czytelników zmalała, temat sie wyczerpał ... jedyne co pozostało to losowy ruch a na niego raczej trudno liczyć ;) Dlatego też zrywam z poprzednim blogowym życiem i zakładam coś nowego, świeżego. Z Bloog.pl nie miałam jeszczedo czynienia ale jak narazie wygląda dobrze. Jeżeli tylko będzie stabilny to w sumie nie będzie się do czego przyczepić :)
O czym będzie mój nowy blog ? Hmm, to dosyć trudne pytanie. Chyba jednak zdecyduję się na blog osobisty, z moimi przemyśleniami i rzeczami które mnie fascynują. Loty na księżyc ? Organiczna żywność? Narzuty ? Hodowla fretek ? Kto wie co wpadnie mi do głowy :D Ja sama nie mam pojęcia, dlatego narazie nic nie obiecuję. Wszystko wyjdzie w praniu ;)

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4221782,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 11 kwietnia 2012

Licznik odwiedzin:  31 497

Kalendarz

Narzuty - Onet.pl Blog

 
Na zdjęciu cudowne połączenie firan i narzuty na łóżku. Firany nie robią specjalnego wrażenia, ale narzuta i poduszki są po prostu fantastyczne.
narzuty (09:47)
komentarz
moje ostatnie posty
  • Zainteresowanie (narzuty; 12.05.2009)
  • Narzuty (narzuty; 24.11.2008)

Narzuty, firany, zasłony, dekoracje. Zdjęcia najładniejszych elementów wyposażenia wnętrz


Narzuty 2008-02-06
Cudowna narzuta znaleziona w wyszukiwarce google Komentarzy: 2 Nowa fotka 2008-01-15

Piękne krzesła.
Linki do innych blogów o podobnej tematyce:
Blog opisujący Tkaniny dekoracyjne . Następny blog ze zdjęciami tkanin dekoracyjnych . Polecam też blog o dosyć dziwnej tematyce, ale właściciel(ka) ogranicza sie tylko do zasłon .

Komentarzy: 0 Narzuty 2008-01-11

Piękne narzuty. Wspaniale dopasowane do tła.

Witam na swoim nowym blogu. Będę na.

Swiatlo ksiezyca - Onet.pl Blog


        - A fotele wybierzemy?....
              -  Wybierzemy!...
        - A do domu przywieziemy?...
              -  Przywieziemy!...

     Jak mówi, tak robi... Sprawdź!
          -  A kto?...  - Misiek -

    No właśnie, to ta niespodzianka. Kilka dni temu przeglądałam ofertę Conforamy i spodobały mi się fotele do pokoju Oli. Mino, iż w promocji, to i tak zakup musieliśmy odłożyć, bo brak kasy. A tu okazało się, że Miśkowi wpadła kasa za instrukcję i mogliśmy zaszaleć... :-)
    No to zaszaleliśmy - dwa fotele dla Oli, trzy narzuty, w tym dwie na narożnik i jedna po przecięciu na fotele do naszego pokoju, cztery poduszki do tych narzut, dwa zapachy pot pourri i ozdoby na choinką... :-)
    No i to wszystko wybraliśmy, i kupili, i do domu przywieźli... W tikusiu przywieźli... Taaak, jakby ktoś chciał wiedzieć to, to wszystko do tikusia "wlazło"...    I nawet bez oporów się obyło...  Grzeeecznyyy  tikuś... :-)

    Ja od razu te narzuty przymierzałam... Tak i tak... Tak i siak... Narzuty na łóżko, a ja je na narożnik... :( 
Hmmm... Akurat w tym czasie, przyszła moja nowa sąsiadka  / bardzo sympatyczna i miła osoba /  i razem całkiem.

Narzuty na łóżka

Komentarzy: 0 Narzuty w prezencie 2011-12-08 Nie jest łatwo w obecnych czasach kupować ludziom prezenty. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że wybór jest ogromny. Niemal każdy może znaleźć coś dobrego i odpowiedniego dla siebie, a co dopiero, gdy chodzi o osoby bliskie. Jak mówią jednak fachowcy znający się na rzeczy, warto na prezenty kupować chociażby produkty, takie jak narzuty na łóżka. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że są to produkty bardzo przydatne i dzięki temu, że ktoś już je dostanie w prezencie, nie będzie musiał potem w to inwestować. A dobrze jest mieć narzuty na łóżka, które są dobre i firmowe, a przy tym profesjonalnie uszyte. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że ich używanie jest bardzo wygodne, a do tego na łóżku prezentują się wręcz wyśmienicie. Trzeba jednak liczyć się z tym, że takie narzuty na łóżka nie będą zbyt tanie i w związku z tym w taki prezent będzie trzeba zainwestować całkiem sporo pieniędzy. A Polacy niestety, jak wiadomo, nie.