O czym chcesz poczytać na blogach?

Narodowy fundusz zdrowia

tribute-to-bp blog

W KP. Generalnie czytam ostatnio sporo w KP i innych lewackich miejscach ;-)

skomentuj (1)Przemówienie Zbigniewa Religi na temat sluzby zdrowia (Sejm RP, 14.10.2008) 2009-03-11 13:03:52


Dlugie, ale warto przebrnac. Cytat za sprawozdaniami stenograficznymi.

(Głosy z sali: Bo jest publiczna służba zdrowia.)

    Wreszcie trzecia i czwarta grupa, a w każdą z nich jest wpisany konflikt, to jest Narodowy Fundusz Zdrowia i dostawcy, wielki przemysł farmaceutyczny, dostawcy sprzętu medycznego. Te cztery grupy decydują o opiece zdrowotnej w danym kraju.

.

Blog-poradnik, lek. Bogdan Szymczyszyn - Onet.pl Blog

Zapisałeś się w trzech szpitalach na ten sam zabieg usunięcia zaćmy? Licz się z tym, że Fundusz cię z wykreśli. Narodowy Fundusz Zdrowia znalazł sposób na tych, którzy zapisując się do kolejek w kilku placówkach blokują miejsca innym.

Pracownicy Funduszu.

Się zupełnie niepotrzebnie - przyznaje Krzysztof Żak, kierownik działu dokumentacji medycznej ze Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie.

Narodowy Fundusz Zdrowia na razie jednak nie ma narzędzi, by kontrolować wszystkie kolejki i pacjentów, którzy zapisują się np. do kilku kardiologów jednocześnie. - Trudno.

UNIA - POLSKA - POLITYKA - Warszawa.

,PALIKOT- Z WIBRATOREM I KOPACZ OD APTEK

 

   TO JAKIŚ IDIOTYCZNY  ŻART  POWOŁYWAĆ  RADĘ BEZPIECZEŃSTWA  NARODOWEGO  Z  POWODU  ZAWODÓW  SPORTOWYCH  ?

 

TO  KOMBINACJA  WYKSZTAŁCIUCHÓW  DLA  BYWANIA  W  MEDIACH  CZŁONKÓW  TEJŻE  RADY?

PALIKOT ,  MILLER  Z  SLD - NIEDAWNY  KOMUCH I  TOWARZYSZ  JARUZELSKIEGO  SPECA  OD  STANU  WOJENNEGO,  KOPACZ-  KTÓRA  SKOPAŁA  POLAKOM  SŁUŹBĘ  ZDROWIA I  SAM  pan? prezydent- uczestnik uroczystości  moskiewskich z okazji zwyciestwa  komunistów - okupantów  Polski,  nad  nazistami  hitlerowskimi..

CHOLERNE  PANSTWO JAK POLSKA  MA  DO  WYKONANIA,  TO  ZORGANIZOWAĆ  DYSTRYBUCJĘ  TYCH PIENIĘDZY. 

CI  DURNIE  NIE  ZMUSZANI  DO  WALKI O  FUNDUSZE...BO  DOSTAJĄ  JE NA TACY....NIE  POTRAFIĄ  ROZDZIELIĆ  TAK,  ABY TO  BYŁO  PERFEKCYJNIE.

IDIOCI  ZWALAJĄ  NAWET  TO .

Kubalonka

 • Forum Kubalonki
 • Oszustwa M.R
 • Kluczowy fragment odpowiedzi Ministra Zdrowia.

  “Wykonywanie przez lekarza zabiegu Proetza jest wynikiem umiejętności nabytych w trakcie procesu kształcenia.
  Previous Entry: Powszechna szczęśliwość wg. M.R.
  Next Entry: zalączniknr 3 do Zarządzenia nr …/2008 Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia

  Komentarzy: 2 »

 • Wojna z rakiem a rzeczywistość - Onet.pl Blog

  Mnie wesprą i pomogą. Wiedziałam, że nie mogę zwątpić w wyzdrowienie, niezależnie od okolicznosci.Tylko nie poddać się.Wysłałam emeile do Ministerstwa Zdrowia, do NFZ i kilku jeszcze instytucji w tym do Rzecznika Praw Pacjenta. Przecież, nie może tak być, żeby lekarze pomimo przysięgi Hipokratesa.Smutku.1 września zostałam pozbawiona złudzeń i postawiona na nogi po rozmowie telefonicznej z ordynatorem Tomczakiem z AM w Poznaniu. Niestety NFZ nie przyznał funduszy na dalsze leczenie, cytat 'niech Pani robi wszystko aby podobnie jak zimą przyznano środki na chemię'.( sutent).Byłam zszokowana tą informacją, jak.

  Marca 2010 roku.kiedy starałam się o chemioterapię przy przerzutach na wątrobę.Zaczełam na nowo e-meilować do tych samych instytucji tj. Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Rzecznika Praw Pacjenta. prosząc o pomoc i interwencję.

  Nie mogłam zrozumieć całej zaistniałej sytuacji. Jak to.

  nieodwracalnie - Onet.pl Blog

  Dodatkowy miliard, wyszedł na światło dzienne tylko i wyłącznie dlatego, że zaczęły się strajki i ci zachłanni lekarze chcą te pieniądze dla siebie, a fundusz chciał je na leczenie. Mógłbym się wręcz założyć , że gdyby nie było strajków miliard rozszedłby się po kościach po placówkach funduszu i.Decyzji nikt nie chce podejmować , a wiadomo, że bez pieniędzy z zewnątrz , bez zmian systemowych lepiej nie będzie. Jedyne gdzie może być lepiej to w Narodowym Funduszu Zdrowia , gdzie jak kiedyś czytałem( nie pamiętam w którym to było roku, ale na pewno był to styczeń) zakończyli z zyskiem 600mln zł. Hm z zyskiem?.