O czym chcesz poczytać na blogach?

Napinacz paska

alfaromeo blog

Pięknych snów życzę...
2008-02-05 22:42:26 skomentuj (4)


nie ma za dobrze?
Humor rano zepsuł mi dziś folfik. Mianowicie po przejechaniu paruset metrów w stronę biura, coś zaczęło stukać...Zboczyłam więc do mechanika i... napinacz paska klinowego. I jak to folfo - parę stów na to pójdzie... Tyle w tym wszystkim dobrego, że mam znajomych, którzy pożyczyli mi na czas naprawy auta swoje auto, i tak to rozbijam się dziś fabią kombi oklejoną logo konkurencji:D
No nic. Lecę dalej

Kant Story - Onet.pl Blog

Wału korbowego, natomiast gowica silnika wykonana jest ze stopu lekkiego i mieści w sobie dwa wałki rozrządcze sterujące zaworami w układzie V. Fiat 125 był jednym z niewielu wozów europejskich, w którym stosowano wówczas napęd wałków rozrządu za pomocą paska zębatego. Pasek zębaty miał znaczną długość, gdyż przekazywał napęd od wału korbowego na dwa walki rozrządu oraz na koło pasowe napedzające rozdzielacz w raz z pompą olejową. Naciąg paska regulowany był napinaczem rolkowym. Wentylator napędzany jest oddzielnym paskiem klinowym i jest samoczynnie odłączany termostatem i sprzęgłem elektromagnetycznym, gdy silnik osiągnie odpowiednią temperaturę.

To, czego oczekiwano w Fiacie 124, otrzymał Fiat 125 - silnik.

Blog drozdziu100

Indywidualnego – uchwyt na okulary oraz przyciski lampek do czytania, obsługi systemu alarmowego lub szklanego uchylno – rozsuwanego dachu.
Kolejne schowki i półki w Crafterze znajdują się w siedzeniach. W przypadku standardowego fotela pasażera w wersji nieruchomej jego podstawa służy jednocześnie jako skrzynka. W wersji z dwuosobową kanapą również znajdują się skrzynie, do których dostęp uzyskuje się po przechyleniu do przodu poduszki siedzenia. Ponadto przy podwójnej.Lecz także ułatwiają otwarcie drzwi w razie wypadku.
Do wyposażenia seryjnego, typowego dla Volkswagenów, należą w Crafterze zagłówki z regulacją wysokości i możliwością ich dalekiego wysunięcia oraz trójpunktowe pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły napinania. Dotyczy to także przedniego fotela pasażera oraz miejsc siedzących w tylnej części podwójnej kabiny lub w części pasażerskiej Kombi.
Wyposażenie seryjne Craftera obejmuje także pełnowymiarową poduszkę.

Borysopis

Posiłek po biegu (darmowy i jadalny, z czym trudno choćby na maratonach rowerowych), trasa fajna i wymagająca, jeśli chciało się przycisnąć, bo w końcu 1/4 pod górkę.

I  Matko Boska Trójpalczasta i Wszyscy Święci Fluorescencyjni, o ile mniej jebanych napinaczy, co to się czasem na rowerowych imprezach zachowuja, jakby mieli gołą sztyce, bez siodła, i cos ich ciągle uwierało w dupę. Brak szpanerów na sprzęcie za 10 tysiaków, co to jadą powolutku, po strasznie cięzkiej kontuzji, i tylko dlatego nie mogą.

Ale zawsze. Otóż w cuglach, bezapelacyjnie miażdżąc konkurentów z siłą wodospadu i inteligentnych granulek wygrałem konkurs bikeBoardu na najlepsze pożegnanie marki Race Face, która nie wytrzymała konkurencji na dzikim rynku kapitalizmu. Nagroda to klamra do paska w postaci srebrnego logo Avida, oraz druk "klepsydry" z moim podpisem w papierowej wersji gazety. Drobiazg, a cieszy :) Przedstawiam zwycięska prozę pogrzebową oraz lansuje sie zdjęciem nagrody (zazdrosne spojrzenia mile widziane:)):

"Bracia w korbie,.