O czym chcesz poczytać na blogach?

Naomi campbell

anorektyczny świat

1.Heidi Klum
2.Gisele Bundchen
3.Adriana Lima
4.Tyra Banks
5. Karolina Kurkova
6. Alessandra Ambrosio
7.Isabeli Fontana
8. Yamila Diaz-Rahi
9. Ana Beatriz Barros
10. Natalia Vodianova
11. Carolyn Murphy
12. Naomi Campbell...( That body! Dear God, that body! It has made grown men cry, editors sigh and fellow models fume but when all is said and done, Naomi Campbell is one of the sexiest models of all times. Basta!)*
13. Noemie Lenoir
14. Marisa Miller
15. Fernanda.

Aniołki Victoria's Secret - bloog.pl

Organizowany przez magazyn Petra. Początkowo robiła karierę w stolicy mody - Paryżu, później przeniosła się do USA i rozpoczęła pracę w Nowym Jorku. To właśnie tam bierze udział w pokazach znanej firmy bieliźniarskiej Victoria's Secret obok takich modelek jak Naomi Campbell, Karolína Kurková czy Gisele Bündchen. Jej mężem jest piosenkarz Seal, który był wcześniej związany z Tyrą Banks, bliską koleżanką Klum. Ma dwóch synów - Henry'ego urodzonego 12 października 2005 roku, Johana urodzonego 22 listopada.

........Christina Aguilera...Stripped...

Dla wszystkich klas 3 gimnazjum. Tak sobie teraz pomyślałam , że to niesamowite, że ten blog mam od 6 klasy a teraz jestem już w 3. to duży kawał mojego życia przez ten czas zmieniłam się, poznałam nowe osoby , spoważniałam ( ;) )

Naomi Campbell -moja ulubiona modelka :) w ogóle ostatnio zaczęłam interesować się modą i pokazami, chciałabym być kiedyś modelką, ale wiem, że to niemożliwe hehe ;)

perfumy Naomi Campbell- chcialabym je mieć ,ale narazie mam za dużo pefrumów i mi rodzice kupić nie pozwalają xD

Naomi fantastycznie chodzi na wybiegu

dodam jeszcze mój projekt ;) mam takich rysunków bardzo dużo i może nie rysuje.

Mała dziewczynka w wielkim świecie

Po krótkiej nieobecności – tym razem Dziennik:

Victoria Beckham w stroju Ewy
Marc Jacobs namówił kolejną gwiazdę na rozbieraną sesję. Po Julianne Moore, Dicie Von Teese i Naomi Campbell na prośbę amerykańskiego projektanta ciuszki zrzuciła Victoria Beckham.
Posh zrobiła już sporo zamieszania wokół wiosennej kolekcji Marca Jacobsa. Po zdjęciach, do których pozowała z amarantową torebką i z dziwaczną antenką na głowie,.

Strona główna

Tagi: Beckham, buty, Campbell, Dita von Teese, Dziennik, Ewa, foto, gwiazda, Jacobs, Julianne Moore, Marc Jacobs, Moore, nago, Naoni Campbell, Posh, pozowanie, prasa, rak, rak skóry, sesja zdjęciowa, szpilki, T-shirt, teletubisie, The Sun, Twinky Winky, Victoria, von Teese, zdjęcia

You.