O czym chcesz poczytać na blogach?

Nana to kaoru

Yaoi J-rock and K-pop

Umiejętności…

http://yaoi-lotus.blogspot.com/

 

Niestety… Ale zostawiam niedokończone opka… Ale na pocieszenie dodam, że zaczęłam Kaoru x Kyo z nowszą w fabułą… mam nadzieje, ze lepszą.

    w dniu Listopad 12, 2011 @ 11:47 | Odpowiedz Nana

    Szkoda, że nie dokończysz tych niedokończonych opek.
    Ale cieszy mnie to, że jednak postanowiłaś dalej pisać.


…Amazing Anime World~

Dostaniesz. Szczerze mówiąc, po prostu byłam zbyt leniwa na przetłumaczenie czegokolwiek, za co Cię przepraszam. A po drugie pomyślałam, że skoro Kaka dostała translację, to dla Ciebie trzeba wymyślić coś innego. No i jest. Mam nadzieję, że się spodoba, bo namęczyłam się, żeby to zrobić, szczególnie, że codziennie musiałam patrzeć na.

    'Sala Samobójców' xD 2 months ago
Wszystko o Japonii i anime - Onet.pl Blog

W XIX-wiecznej Anglii, rok i trzy miesiące po dramatycznych wydarzeniach, które zakończyły pierwszą serię. Kuroshitsuji II przedstawia nam nowych bohaterów: Alois Trancy to młody, piękny panicz z pozornie niewinną twarzyczką. W swoim życiu doświadczył wielu traumatycznych przeżyć. w dzieciństwie został porwany i zmuszony do pracy.

Sami i drzewami. Onseny i resztę doliny obserwuje chłopiec siusiającym do wąwozu, który został zaklęty w posąg. Stoi w jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc zwanym Nana-magri. Mało romantyczna opowieść głosi, że figurkę postawiono tu z powodów turystów, którzy oddali się tej samej czynności :D

  

No to zaczynamy :

1. Kon
 

2. Pikachu zaproponowany przez Kaoru
 

3.

...każdy lubi co innego. Anime i Manga. - Onet.pl Blog

Spraw dzięki czemu jest interesującym kąskiem dla klubowych kolegów. Często zażenowana zachowaniem host clubu. Wyjątkowo ładna i sympatyczna. Chodzi do klasy z bliźniakami Kaoru i Hikaru. Głosu użycza jej Maaya Sakamoto.
Była bezgranicznie posłuszna swojemu przybranemu ojcu, profesorowi Kuramie. Na jego rozkaz chciała sprowadzić Lucy z powrotem, jednak ta urwała jej ręce i nogi. przez to Nana miała zostać uśpiona, jednak wcześniej profesor podarował jej protezy kończyn i wysłał do Komamury, gdzie... przygarnęli ją Kouta i Yuka. (Zaskoczeni? ;P).