O czym chcesz poczytać na blogach?

Nałęczów

Małe Trójmiasto Lubelskie Blog | Just another WordPress.com site

To bardzo pomocna zaleta gdyż ciągle karmieni jesteśmy  niezbędnym do poprawy własnych umiejętności nauczycielskim feedback’iem tzn. każde nasze działanie jest odpowiednio komentowane. Klub zaopatrzony jest w ogromne ilości piłek o odpowiedniej twardości, również dla początkujących, a one tak łatwo nie wylatują w kosmos. Ich zbieranie za pomocą specjalnie do tego celu skonstruowanych urządzeń jest również częścią tenisowego rytuału i jak dla nas pewnym wytchnieniem w dość intensywnych zajęciach. Jeżeli przyjedziecie państwo na zajęcia z dzieckiem to można podzielić lekcję na pół tak by na zmianę opiekować się maluchem idąc na przykład na olbrzymią klubową trampolinę „big foot”.

Wspominając wcześniej o nałęczowskim SPA należało by też pochwalić właściciela za bezkompromisowo zorganizowane zaplecze sanitarne z prysznicami umożliwiającymi odświeżenie się po treningu, co ma również niemałe znaczenie przy unikaniu zakwaszenia mięśni. Spokojna okolica na zboczu doliny i krańcu małego miasteczka też sprzyja wypoczynkowi. Niedawno wylegując się na nagrzanej słońcem trampolinie z moją córką podziwiałem ciekawe widoki okolicznych lasów i stawów rybackich. Wreszcie udało mi się zwolnić choć na chwilę pośpieszne tempo życia.

Do dyspozycji klientów są również otaczające kort parasole piwnego ogródka, więc by zarazić się tenisem, proponuję po prostu odwiedzić w niedzielę klub z rodziną, fundując sobie lody lub inne.

Blog Szpinaków. | Witamy w Dęblinie

Trasy Warszawa -Lublin i podniesie jej standard do oczekiwanego przez miejscowych i przyjezdnych ? Autor artykułu podpytuje burmistrza o pomysły na markę miasta tak, by kojarzyło się ono z czymś więcej niż tylko z uzdrowiskiem. W odpowiedzi słyszymy: Nie musimy szukać nowych marek. Trzeba wzmocnić te wartości, które już mamy. Marka nałęczowskiego uzdrowiska jest tak mocna, że wystarczy wykonać te inwestycje, o których mówiłem, jak obwodnica Nałęczowa, modernizacja oczyszczalni, rewitalizacja centrum oraz parku zdrojowego i będzie to potężna, silna marka.  Cóż, Dęblin też ma bardzo silną markę na świecie. Nie znaczy to, że nie należy jej wzmacniać poprzez szukanie dodatkowych, mocnych skojarzeń dla miasta. Uzdrowisko Nałęczów, na przykład, dwoi się i troi by pozyskać jak najwięcej klientów. Zatrudniło do pracy nad swoim wizerunkiem Andrzeja Kozłowskiego, jednego z najlepszych marketingowców w kraju. Tego co m.in. wypromował na świecie polskiego, przystojnego hydraulika, przyczyniającego się do zmiany wizerunku Polaków we Francji i Belgii. Jego autorstwem są między innymi nałęczowskie wyścigi rowerów górskich, imprezy balonowe czy zawodowy turniej plażowej piłki ręcznej tuż pod oknami Term Pałacowych. Na koniec jeszcze zdjęcie. Plenerów w Nałęczowie nie brakuje. Ratusz znajduje się dwa kroki od uzdrowiskowego parku. Proszę porównać zdjęcie pana burmistrza z naszą obecną burmistrz, Grażyną Maziarek, która dała wywiad na stronie 8. Pan.

- It's just state of mind

Kraków i Nałęczów
Strumyki Twoich włosów, zapach curry i zapach choinki

Zostawiam poranną mgłę, tosty i kawę
Ulubione gazety, zapachy, ulice i portale
Zostawiam tysiąc kanałów i bilion możliwości
Stare karty tramwajowe, powroty rozstania

Ref:
Lecę ponad chmurami, wolny od przeznaczenia
Wystartowałem dzisiaj rano a lądowania w planach niema
Lecę ponad chmurami, lecę do Irlandii
Jestem absolutnie pewien tego, że nic nie wiem
morcan 2010-05-09 18:11:38
skomentuj (0)
Lecę ponad chmurami


Zostawiam za sobą niewypowiedziane, zesztywniałe i martwe
Łuski kolejnych lat, po batonikach papierki
Pachnący dzieciństwem Biskupin, Kraków i Nałęczów
Strumyki Twoich włosów, zapach curry i zapach choinki

Zostawiam poranną mgłę, tosty i kawę
Ulubione gazety, zapachy, ulice i portale
Zostawiam tysiąc kanałów i bilion możliwości
Stare karty tramwajowe, powroty rozstania

Ref:
Lecę ponad chmurami, wolny od przeznaczenia
Wystartowałem dzisiaj rano a lądowania w planach niema
Lecę ponad chmurami, lecę do Irlandii
Jestem absolutnie pewien tego, że nic nie wiem
morcan 2010-05-09 18:15:28
skomentuj (0)

Mały pamietnik malarki. - bloog.pl

Józef", "Stare łazienki" i prześliczny "Pałac Małachowskiego". W centrum parku rozpościera się jezioro z "Wyspą miłości".Jezioro o wodzie w kolorze pięknej zieleni w której odbijają się cieniem płaczące, rozłorzyste wierzby, zaś do tej zielonej toni jeziora, zagląda i tonie swym blaskiem pałac "Książe Józef". Na wodzie wznszą się białe łabędzie, dostojnie i dumnie wznoszą swe głowy, jak by mówiły "patrzcie i podziwjajcie przechodnie naszą urodę w blasku nałęczowskiego parku...".wznoszą się czasami w górę trzepocząc silnie skrzydłami .Rozpluskują wodę, w której pływają królewskie ryby, czerwienią i kolorem złota połyskują miedzy dzikimi, kolorowymi, kaczkami. Nałęczów..to miasteczko w którym przebywali i tworzyli swoje wielkie dzieła, Żeromski, Sienkiewicz, Prus i inni wielcy artyści. Boleslaw Prus siedzi sobie na ławce przed "Pałacem Małachowskiego" i przynosi szczęście tym, którzy zatrzymują się przy jego postumencie. Nie dziwię się naszej wielkiej elicie sztuki, że ukochali sobie to miasteczko, w którym można cicho, spokojnie w pięknej scenerii przyrody tworzyć swoje dzieła, można uzdrawiać swoją duszę i ciało.Jeśli malarzu, pisarzu, muzyku, będziesz w tych stronach, to wstąp do Nałęczowa.Zobacz perełkę naszego kraju."Książe Józef"

somato.e-live

somato-home bez dyskusji klikaj tu..

marimalar.blog.pl2005-02-03 10:47:33
skomentuj (0)
.
najbardziej nie lubię piątków w okolicy godziny 16.30..


2005-02-04 16:22:10
skomentuj (1)
prozac

k l i k


2005-02-04 23:06:42
skomentuj (4)
8II5

2005-02-08 21:11:26
skomentuj (1)
nałęczów na ostro..

2005-02-10 23:13:48
skomentuj (1)
skład torebki.