O czym chcesz poczytać na blogach?

Nakaz zapłaty

La Pologne est un pays marécageux ou habitent les Juifs

Zdołaliśmy ustalić sprawców pobicia - mówi Robert Strzemiński, szef Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie. - Chłopak nie był mocno pijany, we krwi miał promil alkoholu.

Sprawę umorzono. Paweł po siedmiu miesiącach wyszedł ze szpitala. W domu czekał nakaz zapłaty 2 tys. zł z zakładu PKP w Siedlcach: "(...) Kwota to wartość strat powstałych w wyniku opóźnienia trzech pociągów pasażerskich na łączny czas 153 minut".

Po interwencji gminnego Ośrodka Pomocy Rodzinie karę zmniejszono do tysiąca.

Finansowo, biznesowo... - bloog.pl

Sprawa gospodarcza. Uważajcie na takie sprawy bo możecie „popłynąć” jak ja.          Podziel się:
Tagi: umorzenie postępowania, sąd, nakaz zapłaty
Trackback: http://bloog.pl/id,328246791,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Najłatwiejsze pożyczki

Zarabianie i finansowanie

Interesuje się wielu dłużników prowadzących firmę, wiele zadłużonych spółek. Możliwe, że są to główni klienci banków na tego rodzaju konta. Interesują ich nowe konta bankowe żeby przenieść na nie swoje pieniądze firmowe i podawać je kontrahentom do zapłaty faktur gdyż dotychczas używane konto może lada dzień zająć komornik. Nowe konto tez nie będzie na stałe, za jakiś czas też może się stać zagrożone. Schemat działania jest naganny a nawet chyba przestępczy, gdyż unikanie skutecznego zajęcia.

  • wywiadownie gospodarcze
  • zajęcie konta firmowego
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

Finanse praktycznie - Onet.pl Blog

Od dobrych kilku lat. jednak wielu wierzycieli tak bardzo wbiło sobie w głowę ten komfort, że nie zdają sobie sprawy z tego iż podpisana ze strony dłużnika faktura to często jedyny dowód na to że została dokonana transakcja sprzedaży z odroczeniem terminu zapłaty. Jeżeli jest niepodpisana to przecież wierzyciel - sprzedawca nie dysponuje żadnym dowodem na okoliczność udokumentowania wierzytelności. Dłużnicy nie są głupi i wykorzystują takie błędy wierzycieli. Od wydanego nakazu zapłaty dłużnik wnosi sprzeciw twierdząc że faktura wystawiona jest bezpodstawnie (gdyż pozwany rzekomo nie otrzymał towaru) domaga się oddalenia pozwu. I tak też często bywa. 
pisarz (12:23)

kredyt i dług

« Jak zabezpieczyć pożyczkę prywatną.
Egzekucja z nieruchomości. »

Prawomocny nakaz zapłaty i co dalej…

Ostatnio przeglądam sobie pewien serwis windykacyjny przede wszystkim w poszukiwaniu jakichś może windykacyjnych nowinek technicznych które mógłbym wykorzystać. Człowiek.