O czym chcesz poczytać na blogach?

Najpopularniejsze imiona

Imię dla dziecka

Imię dla dziecka

Najpopularniejsze imiona, znaczenie imion
Kategorie: Wszystkie | najpopularniejsze imiona latami | ranking imion
RSS
poniedziałek, 27 lipca 2009
NAJPOPULARNIEJSZE IMIONA DLA DZIECI 2007

Dziewczynkom:

Julia, Wiktoria, Oliwia

Imiona najczęściej nadawane chłopcom:

Jakub, Kacper, Mateusz

Sprawdź znaczenie imion oraz, kto kiedy obchodzi imieniny.

11:58, zbawieni , najpopularniejsze imiona latami
Link Dodaj komentarz »

Imię dla chłopca oraz imiona dla dziewczynek

W życiu!” pojawiło się dużo malutkich Judyt), czy rozwojem poszczególnych wątków w najpopularniejszych serialach. Często zdarza się też, że mama czy tata do tego stopnia zachwyci się imieniem dziecka sąsiadki, że nie umie już wyobrażać sobie innego imienia dla swojego maleństwa. Stąd przepływające co jakiś czas fale Krystianów czy Gabryś. Obecnie w Warszawie najpopularniejsze imiona to Jakub i Julia.

Popularne, modne czy oryginalne? Jakie wybrać imię dla dziecka i czym kierować się, dokonując takiego wyboru?

O tym, jakie imię nadamy dziecku, myślimy zwykle już na długo przed jego narodzinami. Wertujemy kalendarze, przypominamy sobie rodzinne tradycje, słuchamy podpowiedzi krewnych i znajomych. Niektóre.

ZNACZENIE IMION

wtorek, 25 maja 2010
ZNACZENIE IMION

Witam na blogu znaczenie imion. Na stronie znajdziesz najpopularniejsze imiona omówione wg następującego schematu: odpowiedniki w różnych językach, znaczenie imienia oraz kiedy osoby noszące dane imię obchodzą imieniny. W wyszukiwaniu pożądanego imienia pomoże Ci alfabetyczny spis kategorii.

Czyli wszystko, czego potrzebujesz, masz w jednym miejscu.

..... sweet rain // ..... TOTAL KAWAII!!!


uh, przecież ci mówiłam, że chce mieć dzieci przed końcem świata XO!
Ken: nie będzie końca świata -_-' ...
ou, will see about that.. i imiona też już mam! Gniewomir i Samboja - piękne słowiańskie imiona ^o^
Ken: chcesz niewinne dzieciaki pokarać takimi imionami -_-' ?
a nie skrzywdzę ich tak jak rodzice skrzywdzili mnie dając mi jedno z najpopularniejszych imion... chociaż robi się coraz mniej popularne bo obecnie w rankingu jest na 15 miejscu >DD a pierwsza jest Julia - yh, to będzie przerażające, tyle Julek x_x'
no dobra, tyle wystarczy na uno.. dos!! wieeeleee rzeczy się pozmieniało... ale wiele zostało też takich samych n.n np. nadal przyjaźnie.

mam-na-bani blog

Ale musimy się uzbroić w cierpliwość.

Islam jest obecnie drugą religią nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Europie i Australii. W Europie żyje 15 milionów muzułmanów, we Francji jeden obywatel na dziesięciu jest muzułmaninem, a tamtejsze władze szacują, że każdego roku 50 tysięcy chrześcijan przechodzi na islam. W Brukseli przez ostatnie cztery lata najpopularniejszym imieniem nadawanym chłopcom jest Mahomet. W Anglii więcej ludzi przychodzi się modlić do meczetów niż do świątyń Kościoła anglikańskiego.


Dżihad, święta wojna (z arabskiego – wysiłek), w islamie obowiązujący każdego wyznawcę nakaz szerzenia wiary muzułmańskiej i jej obrony. Może być realizowany metodami pokojowymi lub przez.
Poręby.W sumie ten Sylwester był przypałowy,pamiętam jak opowiadałam później o tym Phili,śmiała sie jak niewiem,hahaha najlepszy był Jarek gdy demonstrował nam taniec erotyczny przy kiju od mopa:P a my siedzieliśmy wszyscy w łóżku,bo to było już jakoś nad ranem,qwa wszystkim zimno i skitraliśmy się pod kołdrę:P Ja ,Olka,Adrian,Krzysiek,Monika,Monika,Marta,kurwa niepamietam imion reszty ale było jakieś 15 osob,impreza kreciła się w Jeleniej u Adriana w chacie:P normalnie ten Sylwek był zajebisty,tyle że ja za bardzo niemogłam sie bawić bo...bo niemogłam:| ....
Te czasy kurde gdy wyjeżdżaliśmy na wakacje,beka nieziemska była jak o 22 my w lesie z jakimiś typami których pierwszy czy tam drugi raz na oczy widziałam,oni zjarani jak chuj no to qwa.