O czym chcesz poczytać na blogach?

Najpiękniejsze piosenki

Oszukać miłosne przeznaczenie - bloog.pl

Klucha w gardle rosła z każdą sekundą. Gdyby nie obecność Brutala, klucha przestałaby mnie dusić. Jednak łzy, którym nie pozwoliłam płynąć, utrzymywały moje ciało w stanie lekkiego niedotlenienia organizmu.

- Moja dusza mieszka w sercu – pomyślałam, kiedy po wysłuchaniu piosenki poczułam znajome ukłucie w najważniejszym mięśniu układu krwionośnego.

 

 

 

 

Najpiękniejsze piosenki o miłości są przerażająco smutne!

I wiecie co? Skrzypce naprawdę płaczą…

 

 xFEEL.NETH.PLx Strefa fana zespołu Feel! - Onet.pl Blog

MIŁY GEST PIOTRA
Lider zespołu Feel Piotr Kupicha zaskoczył Polonusów - i to nie tylko swoim anielskim głosem na żywo, ale także gestem, jaki miał za oceanem. W jednej z knajp w Chicago zostawił 57 dolarów napiwku, czyli aż ponad 200 złotych! W ostatni weekend zespół Feel - gwiazda polskiej piosenki - koncertował w Stanach Zjednoczonych. Oczywiście Kupicha i spółka byli przyjmowani z najwyższymi honorami. Wielka limuzyna zabierała ich z lotniska, do dyspozycji mieli luksusowy hotel, rozdawali fanom autografy... Po chicagowskim koncercie Piotrkowi zatęskniło się najwyraźniej do Polski. Gwiazdor postanowił chociaż przez moment."Jesteśmy w Katowicach i czekamy na Piotra. Ma dziś wypróbować nowy motocykl, a przy okazji pogadać z nami o tym, że Feel podobno się kończy. Tak przynajmniej twierdzą portale plotkarskie. Jest! Podjeżdża na wypasionym angielskim motorze - uśmiechnięty i do bólu normalny.Zeskakuje z niego i podbiega do nas! To jest ten wielki gwiazdor, który nie chce rozmawiać z fanami? To jest lider grupy, który ma już wszystko w nosie?" - czyli świetny wywiad, który znajdziecie w najnowszym BRAVO. Cena: 2,99 zł. Zapraszam do zakupienia. x Skany x

EDYCJA, 4 LUTEGO 2009

ŚWIAT KOBIETY - FEEL

W najnowszym wydaniu "Świata kobiety" znajdziecie płytę Feel. "Najpiękniejsze piosenki o miłości". Zapraszam do zakupienia. Cena: 8,90 zł. Płyta w miękkim.

czy będę krwawić kiedy mnie ukłujesz?

Strona główna


Sobota 2009-08-01 14:57:16
Nie ma nic przyjemniejszego.
Siedzisz oparta o kuchenne okno z głową zwróconą ku słońcu i wiesz, że ono świeci tylko dla ciebie. Nie ma nikogo poza tobą a radio gra te najpiękniejsze piosenki.
Hey hey I saved the world today
Everybody's happy now
The bad things gone away

I właśnie wtedy przypalasz mleko.
skomentuj (0)
Poniedziałek 2009-08-03 19:12:32
Gdybyś był, po prostu, to by było lepsze od wszystkiego, co miałam, a miewałam wiele.
Wiem, że to jest złe. Wiem, ze tak być nie powinno. Wiem, że,.

Panfu - bloog.pl

Lutego 2010 19:58

Na głównej stronie panfu wyświetla się pewna informacja, cytuję "Walentynkowa Impreza odbędzie się w weekend na tarasie w zamku Panfu! Lenny zagra swoje najpiękniejsze piosenki o miłości!". Cudownie nieprawdaż (?) A dodatkowo każda czytałam ,że każda panda będzie mogła puszczać sercowe fajerwerki co minutę ! Zamek juz jest przystrojony na walentynki. Za bycie na zeszłorocznych walentynkach dostawało się balonik w kształcie serduszka, jestem bardzo ciekawa co w tym roku .
A oto przystrojony zamek:
.
Można już kupić kolejne nowe.