O czym chcesz poczytać na blogach?

Najmodniejsze kolory

Fame Fashion Style

Kategorie: Wszystkie | Moda : Co to jest ? | Najbardziej wykumana w stylach gwiazda... | Najfajniejsze według mnie makijaże na jesienną pogodę... | Najnowsze style... | Trendy na jesień... | najmodniejszy kolor zimą...
RSS
sobota, 28 sierpnia 2010
Zimowy kolor :

Według mnie najmodniejszym kolorem zimą będzie : jasny odcień brązu,a może nawet beż... Beż to ciepły kolor więc nawet w najmroźniejszy dzień można będzie wyglądać gorąco. Ten kolor.

moda,trendy,ciuchy i passe - Onet.pl Blog


25 marca 2008
Kolory
W tym sezonie najmodniejsze kolory to:
-zieleń
-fiolet
-żółć
-róż
-czerwień
Ale to kolory są modne tylko w odcieniach bardzo jaskrawych czyli takich:jaskrawy żółć  
pani porada (21:13)

chwila dla mnie - Onet.pl Blog

Się wyłacznie żywi. Rozpętała się burza, niemal bojkot tygodnika, ale tylko słowny, bo znalazło się nad wyraz wielu chętnych, ciekawych wymiany spostrzeżeń przez różne środowiska, które nabrały ochoty wypowiedzieć się w tej kwestii.

Jak bowiem można było nie zawuważyć okazałych płaszczy zimowych w najmodniejszych kolorach, czap i kapeluszy, ostrych makijaży i spacerów między grobami nobliwych pań, które na wszystkie strony rozdawały ukłony i powściągliwe "witam". Nie chodziło o modlitwę nad grobem zmarłej znajomej, zatrzymanie się, kontemplację.

Po publikacji uraczono nas groźbami, żądaniem wydrukowania przeprosin, polemik,.

Zimowe w postaci kozaków, płaszczy z futrzastymi kołnierzami, etolami lub chociażby szalami oraz wełnianymi sukienkami w najmodniejszym w tym sezonie kolorze musztardowym. Pot perlił się pod nosem, więc płaszcze musiały być rozpięte i wtedy już nie pasowały rękawiczki z futerkowymi wykończeniami.

Na grobach oczywiście najmodniejsze w tym roku znicze: z kwiatowymi aplikacjami, im większe, tym lepsze. Mnie, tradycjonalistce, trudno było znaleźć zwykłe, szklane, białe, małe znicze. Te wszystkie kwiatki, różowo-fioletowe brokaty, doklejanki, różyczki w 3D na zniczach to chyba niewłaściwa droga. Ale wielu się podoba.

Jednej rzeczy nie.

Wszystko dla dziewczyn - Onet.pl Blog31 grudnia 2008
burza loków, jaki kolor na karnawał
Witam wszystkich w ostatnim dniu tego roku. 
Podobno styliści w tym sezonie radzą, że najmodniejsze są kręcone fryzury.
Krok.
Ekstra rada:
Twoje loki będą miały większą objętość, jeśli lekko je natapirujesz nasady. Użyj do tego małego grzebyka - przesuwaj go delikatnie góra-dół, bez wyciągania z włosów.


Burzę loków możesz zrobić nawet na włosach średniej długości. To super fryzura na szaloną imprezę - przetrwa całą noc!


 

 

Z kręconych włosów mogą być fajne koki.

 

Kolorem ubrań na karnawał.

Karty z historii pewnej smoczycy... - bloog.pl

Zastanawiałam się nad rozpoczęciem podobnej działalności, kupowanie, wypróbowywanie i blogowe ocenianie kosmetyków do polerowania łusek, pielęgnacji mającej tendencje do przesuszania się skóry pod łuskami, preparaty do skóry skrzydeł, by była mocna, jędrna i nie traciła elastyczności i koloru, a także najmodniejsze kolory sezonu lakierów do pazurów wraz ze wzornictwem. Stwierdziłam jednak, że szybko mi się to znudzi. Poza tym szkoda mi grosików na niejednokrotnie drogie kosmetyki. Smoczym zwyczajem wolę spać na grosikach.