O czym chcesz poczytać na blogach?

Najfajniejsze gry

gry strzelanki - bloog.pl

Twoim zadaniem również będzie zniszczenie ,czytaj burzenie zamku . Oczywiście z racji tego ,ze zadaniem jest burzenie zamku to bedziesz to robił za pomocą armaty ,a więc twoim zadaniem będzie burzenie zamku strzelając z armaty .

   Tego  typu gry online gry strzelanki są to gry przeznaczone dla wszystkich graczy ,i kazdy gracz bez zadnego problemu może grać w tego typu gry . Oczywiście bardzo polecam gry  typu burzenie zamku  ,bo to są bardzo fajne wciągające gry online ze strzelaniem w roli głównejPodziel się:

Są gry dla osób starszych i w przypadku gry która nosi nazwę brutalna gra jest podobnie .  Jeżeli lubisz ostre strzelanie ,jeżeli lubisz gry strzelanki to koniecznie sprawdź proponowaną grę . Zreszta wszystkie strzelanki które umieszczę na swoim blogu będą to najlepsze i najfajniejsze gry strzelanki jakie występują w internecie .Oczywiście wszystkie strzelanki to typowe gry onlinePodziel się:
Tagi: gry, gra, gry strzelanki, strzelanie, żołnierze, strzelanie do zołnierzy, strzelanie w głowę , gry.

Blog konkursy30

Księga gości
 
Serdecznie zapraszam do komentowania mojego blogu.... I wpisywania się do księgi....

Kod lyoko - bloog.pl

Odpadł blog anita-kodlyoko-yumi-aelita.blog.onet.pl ale w nagrode pocieszenia dostaje 2 komcie.


Wszystkim gratuluje! Nagród( komci) możecie się spodziewać na swoich blogach w przeciągu tygodnia. Dyplomy dam w kolejnej notce.

Podziel się:Dobra a druga wiadomość tym razem dobra: zgłosiłam blog do oceny na o-blogu-wenita.bloog.pl iwyszło, że nas blog jest super: dostaliśmy 6. Super! Po jutrze w niedziele jest roztrzygnięcie konkursu o najfajniejszego bloga o kod lyoko. Macie jeszcze 2 dni na głosowanie!!! Pa!

Podziel się:

Trackback:.

Wyszukać a potem naciśnij "szukaj"

Jaki jest mój blog? zagłosój:

zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Gry, filmiki, odcinki:

Gry

  • Monster Swarm Yumi...
  • Puzzle.

Mary ma WAKACJE =-D

Wysłanie wyniku meczu smsem, uratowałeś mi życie wtedy, bo gdyby nie to nie mogłabym zasnąć w nocy, szczerze!! Za to, że jesteś taki grzeczny, kochany, że za bardzo nie kłóciłeś się z Adim (żadko się spotyka tak zgrane rodzeństwo, wiem z własnego doświadczenia...) za to, że jesteś na moim najfajniejszym zdjęciu z obozu, już Ci mówiłam jakim...Matii ja Tobie dziękuję, za to, że tam byłeś, że się świetnie rozumieliśmy i rozumiemy do tej pory,mam nadzieję, że kontakt się nigdy nie urwie, że za rok znów pojedziemy wszyscy razem na obóz i będzie jeszcze fajniej niż teraz,.Panie Grzesiu jesteś Pan boski, chcę Pana na obozie w przyszłym roku, bo jak nie... to...to...,jeszcze się zastanowię co wtedy, wielkie thx dla Pana, jesteś Pan the Best!!!!!!!!!!!!!!!!!!

=> Marines'owi, byłeś Pan ogólnie cool, gdyby nie to, że śmiałeś się Pan z gry jednej z drużyn w turnieju, pozatym, złapał mnie Pan za kostkę jak zanurzałam się pod wodę, zabolalo:( ale wybaczam... Pozatym dobrze pan grasz w siatkę!!

=> Wychowawcy z tatuażem, za swietną grę w siatkę, Pan jesteś całkiem loozak:D

=>