O czym chcesz poczytać na blogach?

Najazdy

ASP!S - THE HIVE (Rój): Galeria

------------ ROZPOCZNIJ KOPIOWANIE NAJAZDU PROGRAMU PHOTODRAW W TYM MIEJSCU --------------------> --------------- ZAKOŃCZ KOPIOWANIE NAJAZDU PROGRAMU PHOTODRAW W TYM MIEJSCU ------------------> ------------ ROZPOCZNIJ KOPIOWANIE NAJAZDU PROGRAMU PHOTODRAW W TYM MIEJSCU --------------------> --------------- ZAKOŃCZ KOPIOWANIE NAJAZDU PROGRAMU PHOTODRAW W TYM MIEJSCU ------------------> ------------ ROZPOCZNIJ KOPIOWANIE NAJAZDU PROGRAMU PHOTODRAW W TYM MIEJSCU -------------------->

tajgerek blog

Spać :)) bo...... Hmmm...... bo wstaję rano i jeszcze muszę zrobić najazd na sklep adidasa bo mnie jedna ziomalka WQ hehe ok no to ide lulu :)PP


DOBRANOC

tajgerek 2002-04-19 23:19:43
skomentuj (0)


jeszcze coś ;PP
hehe niom albo nieeeeeeeeee to jutro wam powiem albo po jutrze ;PPP ok narka branoc ;))

tajgerek 2002-04-19 23:49:04
skomentuj (0)
siema
siemaaaaaaaaaa hehe jestem cos se popisze ITePe. :) no to tak ... obudziłem się gdzieś około 10.00 :> hihi wiem wiem ze pozno ale zmeczony bylem :) zaraz do mnie qmpel przyjdzie i NAJAZD!!! ;) no robie najazd aha no i tak pozatym to chcialem sie pochwalic ze 28.05 jade do "MIEMIEC" :)PPP hehe do "SERLINA" :)PP z klasom do SOO hehe SOO to cala nasza klasa jest m.in. KOZA ,FOKA, Truskawkaa no i "ona" ma tez inne pseuda np. Słoń ITePe. ;)łokej to koncze NaRaZkA
tajgerek 2002-04-20 12:08:47
skomentuj (1)
tak sobie...
tak sobie oglądam stare numery CD-ACTION pościągałem sobie różne rzeczy itp itp no i znalazłem takie cuś:

Uwagi z dzienniczków szkolnych :

Kradła ze szkolnej kuchni ziemniaki i robia z wozną frytki.
Naraża kolegów na śmierć, rzucając kredą po.

Nasze ukochane konie - Onet.pl Blog

I weszłam. Jak zawsze na początek po 1 okrążeniu stępem w każdą stronę po gigantycznej łące, gdzie jest się przy stajni, a konie pod drugiej stronie łąki,to osoby jeżdżące na koniach wyglądają jak mrówki, więc wierzcie mi ta łąka jest wielka i jest gdzie się rozpędzić. Później po 2 okrążenia w każdą stronę kłusem i wreszcie nadchodzi najlepsze co może być, galop i to po 2 okrążenia w każdą stronę, uwielbiam galop na Kraksie, w ogóle ja wszystko uwielbiam na tym koniu. Wiatr we włosach i ta prędkość... kocham to. Później zaczęły się drągi, pierwszy najazd Kraksy, kłus, kłus, a na samych drągach stęp,ale następne najazdy poprawiłyśmy i było wyśmienicie. Zaczęły się już prawdziwe skoki przez wysoką kavaletti, najpierw z kłusa, później z galopu, było super,tylko Kraksa czasem jak się napali do skoku to tak potrafi wybić zadem, że leci się na szyję, więc potrzeba się dosyć mocno trzymać. Później 2 przeszkody i hops, i hopla… Kraksa ładnie przeskoczyła. Podwyższamy drążek i galop Kraksy na przeszkodę, zmniejszenie prędkości do kłusa i wielkie HOP, a ja BUM… xD Co się dziwić w końcu moje pierwsze skoki od jesieni tamtego roku, więc odzwyczaiłam się… ale nic się nie stało, szybko wstaję i wsiadam na konia, poprawiam mój.

Blog historyczno-ogólnikowy viadera

W. p.n.e pomoc przejęło państwo, wprowadzając sprzedaż taniego zboża a w I w. p.n.e. wprowadzono rozdawnictwo zboża za darmo (1).

Po krótkiej definicji socjalu czas na wyjaśnienie dlaczego Rzym nie mógł upaść przez socjal.  Powodami przyjmowanym przez większość historyków (a nie przez większość korwinistów) są (2):

  1. Upadek władzy centralnej – od 235 r. tj. od śmierci Sewerusa Aleksandra, żaden cesarz nie był utrzymać władzy na dłużej niż kilka miesięcy bez pojawienia się konkurentów do władzy. Wszystko to powodowało chaos w administracji, wojny domowe w imperium które je wyniszczały oraz umożliwiały najazdy barbarzyńców
  2. Psucie monety – kolejni cesarze z premedytacją psuli monetę
  3. Najazdy barbarzyńców ORAZ Sasanidów – obydwa czynniki wymagały mnóstwa uwagi i wojska które było zazwyczaj wykorzystywane w walkach wewnętrznych
  4. Nowa religia – chrześcijaństwo było pacyfistyczne do czasu stania się religią dominującą w cesarstwie (czyli do czasów Konstantyna Wielkiego). Osłabiało morale wojska i powodowało napięcia w miastach między poganami a wierzącymi w nowego boga (do VI wieku naszej ery, konkretniej do czasów Justyniana).
  5. Konflikty między dowódcami a cesarzami – wystarczy.

Jest droga, ktora zawsze podazam... Kunio Blog

Powoli wypuszcza powietrze.
[7:30] otwiera oczy pokazuje reka w strone przeciwnika. Krzyczy cos w stylu do ataku i zaczyna jechac na koniu w strone wroga. Wrog jest juz bardzo blisko. Teraz w gre wchodza miecze i inne taki. Zolnierze sie tna, pokazane sa strzaly lucznikow, ktore przecinaja ciala biegnacych do walki, Scena bardzo szybka i dynamiczna. Powrot na bohatera, ktory scina glowy kolejnym przeciwnikom. Po chwili pokazani sa inni ktorzy tez walcza.
[9:29] Twraz pokazani sa ranni, albo dalej Ci, ktorzy padaja os strzal. Powrot na bohatera, ktory scina glowe ostatniemu.
[10:00] Bohater zatrzymuje sie powoli, kon zmaczany, bohater ledwo zipie. Najazd na pole bitwy. Co niektorzy ranni ida opaarci o kompanow, reszta lezy, pyl i kurz opada powoli na ziemie. lezy gdzies zolnierz z wbita strzala w piers. Najazd na bohatera, ktory zdejmuje helm, ten helm spada mu na ziemie, zblizenie na helm, widac kawalek stopy bohatera i teraz kropla krwi spada na ziemie razem z koncem utworu. Ekran robi sie czarny, koniec sceny.

2. Wschod słońca nad zielonymi wzgorzami, pokazana jest mała wioska, w ktorej mieszka nasz bohater. Wlasnie wstaje z lozka, otwiera okno, promienie slonca wpadaja do pokoju, oswietlajac jego sylwetke. Cos w stylu przeblysku (ekran sie rozjasnia i przeskok do nastepnej sceny)
.