O czym chcesz poczytać na blogach?

Nagrywarka dvd

Wszystko komputerach; jego komponentach i poszczególnych ich działaniu. - Onet.pl Blog

Odczytywać płyty a niekiedy także nagrywać - wtedy mówimy o nagrywarce. Taki napęd potrafi zapisywać dane na płytach, a na niektórych (z rozszerzeniem -RW lub -RAM) także je kasować.
  Napęd Blu-Ray
 
Nagrywarka DVD

2. Stacja dyskietek - jest to napęd, którym możemy odczytywać i zapisywać dane na dyskietkach 3,5 - calowych. Napęd ten już jest powoli wypierany z użycia.
 
3. Czytnik kart (opcjonalnie) - jest to urządzenie do odczytywania i zapisywania.

[ szarada ]

Słucham niczego]
komentarze [11]

podnies glowe i zobacz niebo

bylam kiedyś "bogata" >> wtorek, 13 czerwca 2006 19:22:52
pod moją nieobecność z domu znikają różne rzeczy.
W. zabrał nam już dwa telewizory(jeden supercienki, plazmowy), dwa DVD, w tym jedno z procesorem., dwa laptopy, dwie nagrywarki DVD, wieżę Technicsa, aparat cyfrowy Sony,video, aparat zwykły(ale nie tani), moje 1300zł i jeszcze 400zł ze skarbonki Michaśka,a dziś jeszcze mój komputer,monitor płaściutki Samsunga, czajnik, Thermomix, głośniki i nawet moją elektryczną szczotkę.

Full Time Me...

Staf, który wszyscy znajomi już kupili i używają trzeci rok… To możecie być pewni, że ja będę wśród tych 0,05% osób, którym owe buty się rozpadną po niespełna dwóch tygodniach…

Masakra.

Psują mi się nie tylko buty, ale i nagrywarki dvd (po dwóch tygodniach od kupna), same filmy na dvd trafiają mi się jakieś wybrakowane i zatrzymują się w momencie, kiedy on ma ja pocałować…, komórki, empetrójki…
Ponadto – w ważnych momentach jakimś cudem okazuje się, że nie mam.

asfodel blog

Co u mnie słychać? Hmmm... śniły mi się ostatnio długie linki w php oraz znowu ten sam facet. Natomiast wczoraj był u mnie Pan Widmo i zainstalował mi świetny napęd combo (nagrywarka + dvd), za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Przy okazji podokręcał mi wszystko wewnątrz komputera, przeklinając przy tym okrutnie - podobno wszystko wisiało na.


Ok. to by bylo na tyle.

asfodel 2002-04-15 16:10:58
skomentuj (2)

Zamówiłam

Zamówiłam sobie nagrywarkę z odczytem DVD - to z okazji wypłaty. Słucham Tracy Chapman. Brzmienie przenika duszę. Siedzę i tęsknię. Samotnie w duszy, ciemność, wokół mnie miliony wygaszonych świateł..

Farewell, My Lovely

Z roku 2000, a pozostałe z 1998, albo i 1997 - nikt tego już nie pamiętał. Awarie, zwiechy nie przeinstalowanych od lat systemów, pozapychane dyski i inne atrakcje były na porządku dziennym. Teraz, ha, teraz, mamy procesory po 3 GHz, 512 MB pamięci, ekrany LCD i nagrywarki DVD. Luksus, panie szanowny.
Odebrałem też dzisiaj certyfikat z angielskiego, pierwszy mój jakikolwiek certyfikat językowy. Ku mojemu zaskoczeniu pisemny określono jako "zdany", zaś ustny jako "zdany z wyróżnieniem". Zawsze byłem przekonany, że z pisaniem u.