O czym chcesz poczytać na blogach?

Nagrywanie płyt

blog Any | świat widziany oczami i obiektywami

Elbi pisze:

Kiedyś przestraszyłem się właśnie tego, że pity wypalone na warstwie nośnej nagrywanych na komputerowej nagrywarce płyt CD znikną po paru latach. Wówczas straszono mnie, że wytrzymają najwyżej 5 lat. Teraz Ana podgrzewa atmosferę i każe co 2 lata przegrywać dane, które mają zniknąć… No to zdradzę coś, co odkryłem. Płyty z danymi sprzed 10-15 lat, albo i więcej, mają się doskonale..

Jonas Brothers - Onet.pl BlogWszyscy fani doskonale znają Jonas Brothers, gdyby ktoś, jakimś cudem, nie kojarzył Kotkowego Zespołu Roku 2008, Kotek przedstawia sylwetkę zespołu!

Wszystko zaczęło się od talentu Nicka ...Bracia wspomagali go w solowych projektach, aż w końcu, w 2005 roku, wytwórnia płytowa podpisała kontrakt z braćmi. Młodzi gwiazdorzy wydali do tej pory trzy płyty: It's About Time, wydana w 2006 roku, Jonas Brothers, która ukazała się rok później i A Little Bit Longer, która ujrzała światło dzienne w 2008 roku.
Jonas Brothers tworzą nie tylko słynni bracia: Nick, Joe i Kevin, ale cztery inne osoby: John Taylor (gra na gitarze), Greg "Garbo" Garbowsky (gitara basowa), Jack Lawless (perkusja) i Ryan Liestman (keyboard).
Jonas Brothers zajmują się nie tylko nagrywaniem płyt i trasami koncertowymi. Zagrali m.in. w filmie Camp Rock i serialu Hannah Montana.

Co czeka braci w 2009 roku? Kolejna trasa koncertowa, koncerty 3D, premiera Camp Rock 2 i wiele, wiele innych rzeczy. Chłopcy nie będą się nudzić!

petrus blog

Lat, jak w tych imprezach uczestniczę. A samo śpiewanie zawsze było złączone z moją drogą zawodową, zawsze mi towarzyszyło. Śpiewaniu poświęciłem mniej więcej tyle samo czasu, co filmowi czy telewizji. Oczywiście, nigdy nie miałem ambicji, żeby robić z tego użytek w postaci nagrywania płyt. Owszem, zdarzyło się, że nagrałem płytę z piosenkami Brassensa i Okudżawy, ale na specjalne życzenie Polskiego Radia.

– Jak Pan pojmuje piosenkę aktorską?

– Pamiętam, że na którymś z wrocławskich przeglądów zapytano mnie, co oznacza ten.

No,I don't have a gun..But I kill you..

Odmianę,dodając industrialne elementy.Industrialny gotyk-tak można by własnie określić ścieżkę,którą kroczy od lat Ash wraz ze swoim projektem...
-Powtarzałem wszystkim dokoła,że nie traktuję Eve Of Destiny jako zespołu,regularnej grupy.Nie interesowały mnie koncerty,nagrywanie płyt.Robiłem muzykę,bo czułem taką potrzebę i tyle-wyjaśnia Ash.
-Jednakże pewnego dnia spotkałem bardzo dobrego gitarzystę i od tamtej pory mój stosunek do Eve Of Destiny zaczął się zmieniać.Dziś wiem,że jesteśmy zespołem.Wiemy,co chcemy grać,jak to grać,chcemy.

Moje spojrzenie na darmowe programy

22:03, mojeprogramy
Link Dodaj komentarz »
CDBurnerXP

Godnym polecenia programem dającym możliwość łatwego nagrywania płyt jest CDBurnerXP. Dzięki wielu

Pobierz CDBurnerXP

18:24, mojeprogramy
Link Dodaj komentarz »