O czym chcesz poczytać na blogach?

Nagroda jubileuszowa

stryczek w kolorze sznurowadeł czyli...odchudziennik na wspomnieniach

Arbuza starannie obierane i ćwiartowane z nabożeństwem a nawet tort! Tak! O 8.30 we wtorek wlazłam na regularny bankiecić .Bezczelna petentka. Patrzą na mnie jak na kosmitkę- Pani w jakiej sprawie? Do pracy? DO NAS?????ale pani zdaje sobie sprawę w jakiej kondycji jest placówka? Proszę podpisać ,że zrzeka się pani roszczeń do nagród jubileuszowych .Zrzekam się.Kurwa mać wszystkiego się zrzekam! O jakich jubileuszach mowa!!!!Niech ja (Boże dopuść) wytrwam w tych slamsach z miesiąc to będzie cud.Nikt nikomu nie daje nagrody jubileuszowej po miesiącu jak mniemam. Niech się tylko wreszcie uda przebrnąć przez te wszystkie pieprzone behapy i "szkolenia".Niech się.

tea time

15.09 - 7 frankfuterek plus 54 deko mielonego wieprzo coś tam

340 - rata za kurs księgowości: dzisiaj 3 zadania' egzaminacyjne' Samodzielnie napisałam dwa z FGŚS i z delegacji, te trzeba było akurat zaksięgować, jedno zerżnełam , jednak obliczanie składek na ubezpieczenie i podatek to wcale nie takie proste, trzeba pamiętać, czy nagroda jubileuszowa albo chorobowe się wlicza czy nie. Dzisiaj rano robiliśmy jeszcze zadania, i taki misz masz pod koniec miałam,ze wolałam zgapić niż coś poknocić.

5.40 - drożdzówka i kawałek pizzy jako śniadanie na kurs

15:00,

Z perspektywy osobistej - # AKTUALNOŚCI !!! - bloog.pl

 

 

Adolf Hitler i jego świta na mszy za duszę

marszałka Józefa Piłsudskiego

 

 

 

 

 

 

 

 


komentarze (0) | dodaj komentarz

XXX Jubileuszowe Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Poezji Opoczno-Wąglany 7-8-maja 2011 r.

Czł. Waldemar Jóźwik wiceprezes TPW, pomysłodawca wąglańskich konkursów poezji i organizator 30 edycji, kronikarz, poeta czł. STL, SAP i Polish American Poets Academy im. Jana Pawła II w Wallington w USA.


Po wnikliwej analizie 900 wierszy 261 poetów z 25 krajów z całego świata - Jury przyznało w 4 całkowicie odrębnych kategoriach 22 nagrody i wyróżnienia pieniężne, książkowe i rzeczowe o łącznej wartości 7 tys. 750.

| Emusic | New project by Ahmes | - Onet.pl Blog

Czas na kilka informacji na temat bloga :D Zaniedługo dodam na blog sondy :D Pojawią się również nowe instrukcje i dodatki na bloga :D Być może również dodam na blog kilka grup linków. Zapraszam do komentowania :D Pozdrawiam! Życzę miłego dnia :-)

214 komentarzy [dodaj komentarz]

13 lipca 2006
Wielka Notka Jubileuszowa :D Mnóstwo mini konkursów :D

Witam serdecznie. Jak ten czas szybko minął :D Pamiętam doskonale jak 20 kwietnia br. rozpoczynaliśmy I etap konkursu :-) Tak szybko to zleciało :D Dziś niezwykły dzień. Dziś poznamy Najlepszego Bloggera 2006. :D Przypomnijmy że główną nagrodą w konkursie jest 500 komentarzy, dyplom oraz order Najlepszego Bloggera :D Kto nim zostanie? Dowiecie się już zachwile ...

  

Pracą na ostatni etap konkursu było zrobienie nagłówka oraz napisanie "wypowiedzi" na temat " Dlaczego to ja powinnienem/powinnam wygrać konkurs?".