O czym chcesz poczytać na blogach?

Nafta

Grucha-i-reprezentacja- Polski - Onet.pl Blog

4 Siatkarze i Siatkarki

04 maja 2006
Muszynianka FAKRO Muszyna w finale LSK !!!

Muszynianka FAKRO Muszyna sensacyjnie pokonała Grześki Goplanę Kalisz 3:1 w hali na Opatówku.To jest pierwszy FINAŁ Muszynianki ,chociaż ja mam nadzieję że wygra NAFTA GAZ PIŁA .Ja najbardziej lubiłam z damskich drużyn Grześki ,ale szkoda że nie powtórzą swojego tytułu sprzed roku jak zrobiła to Skra.I w Lidze Mistrzyń też nie będą grały ,bo są tylko dwa miejsca dla Nafty i Muszynianki.Ale mam nadzieję ,że Grześki wygrają z Centrostalem i zdobędą 3 miejsce w LSK .Tak praktycznie to Muszynianka była 5 zespołem i co teraz raptem w FINALE.Najbardziej na FINAŁ zasłużyły Grześki i Nafta Gaz Piła,grały najrówniej przez cały sezon.Na trzecie miejsce Centrostal i BKS Stal.

Muszynianka FAKRO Muszyna -Grześki Goplana Kalisz 3:1 (21:25, 25:23,.

Działania kibicowskie - Onet.pl Blog

KKS Kalisz - Astra Krotoszyn: Miejscowych blisko 160 osób w młynie, mimo nie sprzyjającej aury. W II połowie prezentują sreberka w barwach oraz transparenty tworzące napis "KKS".

Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko: Pogoni około 170 osób w młynie, w tym 25 przyjaciół z Orła Przeworsk. Kibiców gości około 60. Zarówno jedni jak i drudzy trochę ultrasują.

Sanovia Lesko - Nafta Jedlicze: Sanovii łącznie ze Stalą Sanok (45) około 130 osób. Odpalają trochę pirotechniki. Nafty zjechało 35 osób + 25 ziomków z Karpat Krosno.

Stal Rzeszów - Unia Nowa Sarzyna : Gości 20, z czego 6 to kibice Odry Wodzisław. Po meczu Stal rusza w pościg za przyjezdnymi. Ci jednak nie byli chętni do walki.

Hejnał Kęty - Unia Oświęcim: Przyjezdnych 70, w tym 12 osób z Górnika.

Marcin Dominiak – Blog Oficjalny

Jest: Jeśli nie UE, co w takim razie? Ten argument jest do tego stopnia żałosny, że nawet nie warto na niego odpowiadać. Ludzie, którzy się nim posługują mają widać we krwi zależność od kogoś lub czegoś, a ich umysły nie potrafią pojąć, że wielki, 40mln-owy naród, żyjący w bardzo dobrej lokalizacji, w państwie dużej wielkości, może być suwerenny. Wiadomo, że w dzisiejszej dobie zamykanie się na świat jest niedopuszczalną głupotą, lecz należy współpracować z CAŁYM ŚWIATEM, a nie tylko z unią (pod pojęciem cały świat ukrywają się Np. bliski wschód, daleki wschód, NAFTA, czy Azja. Kolejny argument to taki, że Polska nie będąc w ue, nie będzie miała wpływu na kształt ue. Ale co nas to obchodzi? Nie będziemy mieć wpływu na ue, ale to bardzo dobrze, bo ue nie będzie miała wpływu na nas. Co nas obchodzi jak oni sobie tam chcą budować socjalizm?

Kolejną rzeczą, którą zrobię przy okazji, będzie udowodnienie, że Unia Jewropejska jest podobna do Związku radzieckiego. Kolega zarzucił mi, że musze być chory, że tak porównuję, więc to dla niego.

1. ZSRR powstał przez militarną.

FashionBeautyAdvice

Zregenerujesz zniszczone końcówki, a włosy na całej długości odzyskają dawny blask. Maseczkę należy nakładać dwa razy w tygodniu aż do poprawy kondycji włosa.

 

2. Odżywcza maseczka z oleju rycynowego.

Należy podgrzać dwie łyżki oleju rycynowego, dodać jedno żółtko i łyżeczkę soku z cytryny. Powstałą miksturę nanieść na włosy, nałożyć na głowę folie spożywczą i owinąć ręcznikiem. Po 30 minutach spłukać maseczkę i dokładnie umyć zwykłym szamponem. Im częściej tym sposobem odżywiamy włosy - tym lepiej.

 

3. Nafta kosmetyczna.

Naftę należy nałożyć na czyste, suche włosy, po czym dokładnie wetrzeć kosmetyk w pasma. Tak zaaplikowaną naftę zostawiamy na na około 10 minut, po czym dokładnie spłukujemy pod bieżącą, letnią wodą i myjemy szamponem. Nie tylko odżywia włosy, sprawia, że są zdrowe i błyszczące, ale i eliminuje łupież i rozdwajanie się końcówek. Obecnie w sklepach dostępne są nafty z witaminami A oraz E, z olejkiem rycynowym, z aloesem, czy tez drożdżami.

 

4. Wywar z czarnej rzepy.

Czarną rzepę (kupioną w najbliższym.

Nasze Złotka i Orzełki, czyli polskie reprezentacje siatkówki - Onet.pl Blog

Szukam zmian. Nie wyobrażam sobie rozstania z mężem, zaś wspólny wyjazd to także kwestia pracy dla niego i cały szereg drobnych uciążliwości, do tego zupełnie nowe otoczenie, które nie zawsze wpływa dobrej grze, inne obyczaje, czasem bariera językowa. Nie, nie pociąga mnie taka perspektywa, tym bardziej, że w Kaliszu mamy jeszcze wiele do zrobienia i wygrania.

Na przykład mistrzostwo Polski?

Dwa lata temu zdobyłam brąz, przed rokiem srebro. To było w Pile. Bardzo bym chciała uzupełnić tą skromną kolekcję złotym medalem w barwach Winiar. To jedno z moich marzeń. Chcę je spełnić.

Tego ci życzę i dziękuję za rozmowę

Eleonora Dziękiewicz

Data urodzenia: 25 października1978r.

Miejsce urodzenia: Gdańsk

Stan cywilny: mężatka.

Przezwisko: "Lena".

Pozycja na boisku: środkowa

Wzrost: 185 cm

Waga: 77 kg

Zasięg w bloku: 295 cm

Zasięg w ataku: 307 cm

Największe sukcesy: Brązowy medal MP 2005 (Nafta); Srebrny medal MP 2006 (nafta); Złoty medal MP 2007 (Winiary) i Puchar Polski

Dotychczasowe kluby: AZS Gdańsk, Sokół Mogilno, Gedania Gdańsk, Stal Mielec, Nafta Piła i Winiary Kalisz.

 

Żródło: Świat Siatkówki

SKany:.

S.P.O.R.T. - Onet.pl Blog

2 ...

09 maja 2006
LaSKi, czyli finał. Chemik w PLS - i wszystko jasne. Sporty zimowe nadal żyją!

W finale LSK jest remis 1:1. Pierwszego dnia Muszynianka wygrała 3:2, a drugiego Nafta 3:1.

Grześki dwa razy pokonały Centrostal w walce o brąz.

~~

PLS:

- Chemik/Delecta Bydgoszcz to nowy uczestnik Polskiej Ligi Siatkówki.

- Wojtek Grzyb i Paweł Zagumny przedłużyli kontrakty z PZU AZS Olsztyn.

- Lassepetteri Laurila odchodzi z Jastrzębia

~~

20. maja odbędzie się powtórka z Monteralu, czyli mecz Polska - ZSRR jak za dawnych czasów. W meczu zagrają mistrzowie i vicemistrzowie olimpijscy z '76 roku.

Już w sobotę odbędzie się ślub Michała Winiarskiego i Dagmary Stęplewskiej. Życzymy wszystkiego Naj, naj młodej.