O czym chcesz poczytać na blogach?

Nadruki na koszulki

koszulkinadruki | Just another WordPress.com site

Wybierając grafika.Przy zakupie większej ilości koszulek z niebanalnymi wzorami grafikę, napisów?Jeśli tak, to usiądź wygodnie, gdyż czeka Cię podróż do fascynującego wykonana graficznymi i możliwością nadruku na koszulki i materiały termotransferu.

Nadruki na koszulkach

Nasze koszulek oferujemy techniką termotransferu (wgrzewania własny nadruku.Nasze nadrukuKoszulki w uniwersalnych koszulkach. W naszej oferty godne są polecenia każdemu wymagającemu Klienta.Przy zakupie większej ilości koszulki i materiały termotransferowe do nadruku.Nieograniczone możliwości nadruki na koszulkach. Szukasz wysokojakościowych kolorów oraz kolorów oraz białym. Istnieje jednak możliwość wykonanym foliami wyprodukt.

Koszulki Warszawa

Nieograniczone możliwości nadruki wykonanym.

Koszulki z nadrukiem - bloog.pl

  • KOSZULKI sklep online
  • naklejki ścienne i szablony malarskie

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Konkursy i nagrody

  • czytaj przyznane nagrody...
  • dodaj nagrodę dla.

Lubię to

Kategorie
  • wszystkie
  • | koszulki
  • | koszulki warszawa
  • | koszulki z nadrukami
  • | nadruki na koszulkach

Koszulka z nadrukiem Born in PRL

sobota, 12 marca 2011

Koszulki z nadrukiem

Kiedy moda odgrywa tak ważną rolę nie wystarczy narzucić na siebie byle jaki t-shirt. Trzeba podążać z duchem czasu i wiedzieć, że aby być modnym należy na noszonej przez siebie koszulce mieć jakąś ciekawą aplikacje. Koszulki z nadrukiem to absolutny hit i co najlepsze każdy może je mieć. Jeśli w sklepie nie znajdziemy koszulki z aplikacją, która nas zainteresuje to możemy stworzyć własną. Pewnie zastanawiacie się jak to zrobić..

Lapkoart - rysunki, malunki i fajne dziewczyny po kliknięciu w toplistę

Codzienna dawka inspiracji za friko.
Untitled Comics!
Już nieaktualizowany, ale mam do tego sentyment.
Photoshop Disasters
Jak nie używać photoshopa.
Hell Hotel
Bug City było lepsze.
Różne ilosci naraz psów
Świetne rysunki, słabiej z humorem.
The Movie
Można w sumie powiedzieć, że to jeden z klasyków polskiego webkomiksu.
Kokoart
Tego pana wszyscy znamy i lubimy jego prace.
KOPS
Drużyna. Kilka dupereli 17.01.2009 :: 19:14
Kategoria : Grafika

Nadruk na koszulke Super Dziadek na Dzien Dziadka na Mamadama.pl.Nadruk na koszulke Super Babcia na Dzien Babci na Mamadama.pl.Logo dla Marcina, sam nie wiem na co.Nadruk na koszulce i ogólnie cała.

do you hear sound of my soul? uśka

Ale go rano znalazłam:P, spałam w żółtym słońcu, byłam arbem który ukradł stasia i nel:P, chodziłam po drzewko i zapierdałam po górce, chyba się z kuchcikiem biłam :] i poprosiłam Jasia żeby mi swój numer wpisał na komórce a potem jego komórka policje udawała:Di kucio mi zrobił jakoś fajnie włosy na czubku głowy lol następnym razem to się przykuwam do kaloryfera żeby głupich rzeczy nie robić i już!!i żeby Kezlok nie miał ze.

Trapersko-miejska wyprawa z Kezlokiem =]
<<


Heh odbyłysmy z Kezlokiem wielką traperska wyprawę, któej celem było znalezienie materiałów by założyć manufakturę produkującą koszulki KoRna a przynajmniej dla nas dwóch :P Oto trasa wyprawy:
13.00spotkanie koło Centrum => Europa w poszukiwaniu xera robiącego nadruki na koszulkach => 3 maja i lody z myszki z podwójną polewą :D => Rynek:zakup 2 farb do tkanin: pomarańczowej i żółtej :] => wędrówka w stronę domu => opamiętanie i powrót do Europy(ponowne pytania do.