O czym chcesz poczytać na blogach?

Nadarzyn

xKarol Blog

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Posted Wrzesień 15, 2011 by kalexand in Film

« Dali o Madonnie
Tydzień z życia mężczyzny »

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

teatr-halibut blog

Brzmiąca knajpa przyjęła imprezowiczów. Tam mogli skosztować zimnych kiełbas, surowego kurczaka, kiszonych ogórków oraz wyśmienitego ciepłego piwa. Z godziny na godzinę imprezą się rozkręcała aż nastąpił kolejny zwrot akcji. Knajpa o północy została zamknięta. Sytuację uratowała zmiana pogody i można było rozpocząć akcję "Grill Reaktywacja". Na powietrzu impreza stała się bardziej frywolna. Jedzono brudzia pomidorami (ze średnim skutkiem jeżeli chodzi o zapamiętanie imion), pieczono rybkę i kurkę, całowano się (nie tylko damsko-męsko, ale też damsko-damsko i męsko-męsko), zwierzano z życiowych rozterek, obrażano się, oraz nie chciano wracać do Nadarzyna z bratem. Dokumentacja zdjęciowa zaginęła razem z pewną Marzeną, która jednak udała się do Nadarzyna. Świętowanie zakończyło się około trzeciej wygaśnięciem grilla. Towarzystwo chwiejnym krokiem rozeszło się.

Ale to nie był koniec halibucich bansów, ponieważ następnego dnia odbyła się następna impreza. Tym razem były to Międzygburskie Rozgrywki w Bilarda, których gospodarzem był nasz nieoceniony Janek "Nikt mnie nie zaprasza" S. Po spożyciu odpowiedniej ilości napojów energetyzujących (przewaga duńskiego w zielonej butelce) zawodnicy podzieli się na zespoły: Crozzola-Borsuk, Maroele, Della Skóra oraz Metro-Arcolai. Zespoły grały.

Klub Przedsiębiorczych Mam

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Kategorie:kto prowadzi?
Komentarze (0) Trackbacki (1) Dodaj komentarz Trackback
  1. Brak komentarzy.
  1. 31/03/2011 o 19:52 | #1
    Pierwsze spotkanie Klubu na Woli « Klub Przedsiębiorczych Mam

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Pierwsze spotkanie Klubu w Nadarzynie! Agata Sylwestrzak-Wszelaki

gasior blog

Że jeszcze zyję po parę leciało mi na głowe :D.A le okazało się że nam te szmapany to z mało.Co można było przewidziec od początku.Ale cHej zaradna kobieta wyciągnęła winko z kolekcji jej rodzziców. No i się pzrysiadło 4 czy 5 osób d 1,5l. Sophi(Mielnik-to ta dobra)i było fajnie.Oczywista nawalił się muminkowa(dobrze że tego ona nie przeczyta).Potem stwierdzielimyże jesteśmy głodni,a było to dośc juz późno i rzeczą oczywistą wszystkie sklepy były zamknięte.Doczekalismy do tej podajże 10 i zmaówilismy 3 duże peperoni z Tele-PIzzy.Międzyczasie zdążylismy obejrzec "Potwory i spółka" o raz Spider-men i jaks nędze w tV.Wyszliśmy z tegoż to Nadarzyna o godzinie 13,co dało efekt że bylismy na Okęciu o 14,ale 3 osby jesce musiały zobzcyc chawirę bryxa i pograc w teekena 4.W domu byłem o 17.Padam z nóg..nie spałem od 33 godzin.czyli jeszcze godzina i pobije swój rekord w niespaniu.JUPI YO MEN !!!!!To tyle..rozpisałem sięptwornie..ale na tym koniec..no jeszcze dam sprawozdanie z Władcy ale jesce nie byłem rzecz jasna.Dobra ide kimac...nara
skomentuj (0)
2004-01-03 23:28:14 >> Władca wyjechany w kosmos...!!!!!!!!!!!

Chciałbym powiedziec o bardzo waznej sprawie.A więc normalnie,formalnie i legalnie byłem dziś na Władcy Pierścieni : Powrót Króla z 6 super-fajnymi osobami.

jestemfikcyjny blog

Strona główna długa refleksja ...
niewiem czemu zaczeło mi się wspominać dawne czasy. te naprawdę zamierzchłe. z wieku, że tak powiem, dziewiczego. czasów pierwszych podróży do Nadarzyna. czasów podstawowych. początku. przypominają mi się ludzie z tamtych czasów. przyjaciele z podstawówkowych klas. pierwszy. Grzesiek. imiennik. stara znajmość jeszcze z przedszkola :)). do dziś pamiętam gdzie mieszkał :)). z Wiśnią na jednym piętrze :)). chłopaki byli stałą obsadą na moich kinderparty. o ile można to tak nazwać. jeszcze do grona stałych bywalców należeli Burak i Rafał. wszyscy z jednego rocznika, z jednego przedszkola. zawsze się napierdalaliśmy poduszkami z kanap w dużym pokoju. dziewczyna ?!? wtedy ?!? najgorszy wróg :))). gdzieś mam nawet to na zdjęciach. chciałbym napisać że trzymaliśmy się razem w sumie do 5 klasy.

gosiaczek77.blog

Akurat jeden cały weekend spedziłam w centrach ubraniowych,a tak się lata broniłam przed tym,nie wyjaśniałam z Ciocią tego co było,nie wracałyśmy po prawie roku do tematu,na Nią jak się patrzy to się smutno robi,a kiedy się wie jakie ma życie jeszcze smutniej,ja nie chcę znowu kogoś bronić i tłumaczyć,ale ona jako osoba molestowana moralnie oraz bita ,jest tak już otumaniona,że chyba sama nie wie czy mówi prawdę czy nie,ale ogólnie rozmawia się z Nią od zawsze lepiej niż z Moją Mamą,bo o życiu,o Polsce, o ludziach,rozmawia się bez nerwów ,bez emocji.
W niedzielę z temperaturą(wirus jak już myślę,że zniknął to wraca)pojechałyśmy do Nadarzyna,do centrum mody,gdzie są suknie balowe od 500 pln w górę.Obsługa w sklepach,taka,że jak się nie mówi po rosyjsku to traktują jak śmiecia.....plus czasem coś wisi,a jest nie do kupienia,dziewczyny młode sprzedające bardzo niemiłe,a ludzi kupujący bardzo prości,bardzo źle ubrani(ale z kasą !!! ) co 3 w skórze(no bo jak to sie mawia skóra,fura i komóra) szok max
Tzn.mnie nie spotkała żadna niemiła sytuacja,ale ja tylko pilnowałam torebek i kurtek mamy i cioci.
nic mnie nie interesowało,łaziłam jak facet,albo siedziałam na ławce z kolesiami w dresach i skórach,ale miłymi bardzo.
Potem się dowiedziałam ,,fajnych" rzeczy o mojej.

JESTEM KLIENTEM SFERII

Telefon w SFERII dostajesz od ręki.


na podstawie

15:52, klientsferii , KILKA SŁÓW...
Link Komentarze (1) »
SFERIA - ZASIĘG

SFERIA powiększa zasięg

Obecnie sieć SFERIA obejmuje swoim zasięgiem

  • Warszawę wraz z Falenicą i Wawrem

oraz

  • miejscowości podwarszawskie, np. Izabelin, Jabłonnę, Józefów, Karczew, Kobyłkę, Lesznowolę, Łomianki, Marki, Michałowice, Nadarzyn, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Stare Babice, Wołomin,.