O czym chcesz poczytać na blogach?

Nachrichten

erasmuska-w-austrii.blog

:D

Idę czytać Typografię, bo udało mi sie znaleźć jedyną książkę na ten temat w bibliotece, generalnie mają PHP,Java, wspomniane wyżej programy i inne Mathematyczne rzeczy... i co więcej jest ona po angielsku!!!

Bosko.Pozdrawiam wiosennie,

ErasmuskaP.S.
Moja wspólokatorka = fajna jest, jak jej nie ma. Jak śpi = chrapie jak lokomotywa. Miałam napraaaaaawdę ciężką noc.Tagi: przedmioty, mobile business

skomentuj (0)

Księga Gości
Wiadomości
ogólne info
Oesterreich Nachrichten
ORF ORF
Nachrichten OO NACHRICHTEN -gazeta, coś jak Wyborcza

Archiwum

2011
maj
kwiecień
marzec
luty


Tagi
arrival ars electronika center austria austriacy bank billa buddy ceny w austrii erasmus erasmuska hagenberg hoch deutsch hofer impreza kunstmuseum linz mantalność mobile business niemcy niemiecki papiery projekt woche przedmioty reiffeissen sekret sklepy sparkasse student studentka

unendlichkeit

2009.12 Ruhr Nachrichten Interview

2009 Ruhr Nachrichten Interview
wywiad po angielsku znaleziony tutaj http://tokiohotelnetwork.com/2009/12/tour-christmas-plans-ruhr-nachrichten-interview/

R: Zaczęliście już próby do trasy?
Tom: Tak, już się przygotowujemy do trasy. To będzie jedna z najbardziej złożonych tras Tokio Hotel..

Blog Filipinki

Dręczący niepokój, gniew, zazdrość czy po prostu zły humor. Omawia związki między ludźmi, wpływ trybu życia i pracy na nasze samopoczucie, ukazuje, jak dzięki mocy głębokiego i niezmąconego wewnętrznego spokoju pokonywał rozliczne przeszkody. Książka oparta na dwuipółtysięcznej tradycji buddyjskiej i wzbogacona przez doktora Cuttlera przykładami z jego praktyki lekarskiej.2005-01-28 09:07:44

Germanizacja ;-)

Uwielbiam te moje spokojne poranki.
Cisza w domu, bo Korduś w szkole a Peter i Kuba w pracy.
Siedzę w piżamce, popijam gorącą herbatę.
Radio donosi najnowsze nachrichten z kraju i ze świata.
Wychodzę na dwór sprawdzić czy był już listonosz, czy pośród masy korespondencji i reklam jest dla mnie jakiś brif, z kraju nad Wisłą. Dzisiaj nic nie było.
Zjem lekki frusztuk, albo nie zjem.
Na 11stą mam być u Karla. On bardzo chciał ze mną obejrzeć jego ulubiony film „Rybka zwana Wandą”. Albo chodzę do kina z dwunastolatkiem, albo zaprasza mnie na oglądanie filmu pan-dziadek. A gdzie są faceci w moim wieku???
Potem mam jakiś mały arbajt w biurze u Petera.
O 18:30 kolacja. I tak nie zjemy jej według planu. Wie immer.
Wieczorem we czwórkę idziemy na faszing do parafii. Peter mnie ubłagał ‘nur draj sztunden, bitte’- sagt er. No tak, karnawał.

black then white are all I see

Matter how hard I try
Heaven knows why
I don’t know why…When you’re down , my baby
I’m falling down with you
You say it looks like I don’t care
But it’s not true
Maybe my love isn’t golden
But surely is real
And I could day today, right now
For what I feelThere’s always you in me
Hidden deep in my heart
You make me wanna sing for you
For you I wrote these lines
Heaven knows why
I don’t know why…
Heaven knows why
I don’t know why…


sł.i muz. Anita Lipnicka

2004-01-01 23:33:16 skomentuj (0)


NACHRICHTEN
Mamy 5 dzień stycznia 2004 roku, zarazem 5 dzień roku[;>]. Zdjęcia Marsa obiegły cały świat w tę i z powrotem kilka razy. Sceptycy - czytaj debile i idioci[przyp.autor] nadal uważają to wszystko z jedną wielką mistyikację, a Marsa za batonika czekoladowego. Na dworze srednio -7 stopni z tendencją spadkową. Służba zdrowia nadal chora. Pociąg się wykoleił, samolot spadł do morza. Detektyw Rutkowski, jak zwykle, brawurowo pokonał złych ludzi i uwolnił niewistę z dwojgiem dzieci[samoobrona rulez]. Z dysku zaginął katalog z wysztkimi ważnymi adresami www. A europejscy parlamentarzysci nadal dostają wybuchowe liściki. Za niesprwdzenie kursów Dow Jones i NASDQ auotor uprzejmie przeprasza.

Blog kuba1221

- stwierdził Capello.
Borussia nadal myśli o Freiu 2006-02-13
Dyrektor sportowy Borussii Dortmund, Michael Zorc, nie rezygnuje z pozyskania napastnika Rennes Alexandra Freia. W niemieckiej prasie ponformował on o tym, że w najbliższych dniach mają rozstrzygnąć się rozmowy z francuskim klubem.
- Zgadzamy się z Alexandrem na temat tego, że w przyszłości chcemy pracować razem - wyznał Zorc na łamach niemieckiego dziennika "Ruhr Nachrichten".
Niemieccy działacze mają nadzieję, że uraz, z którym obecnie zmaga się szwajcarski napastnik wpłynie na obniżenie kwoty transferowej. W grudniu Rennes chciało otrzymać 15 mln euro. - Ostatecznie kwota ta musi się obniżyć i myślę, że nie przekroczy granicy dziesięciu mln euro - twierdzi Zorc.
Frei jest związany ze Stade Rennais kontraktem do 30 czerwca 2007


DOUBLE IMPACT

Pokazywał prawdziwą ułańską szarżę na boiskach Bundesligi w barwach BVB kiedy przybył do tego klubu z Wisły Kraków.Teraz dołączyli do niego Łukasz Piszczek i Robert Lewandowski.I w zasadzie TERAZ cały Dortmund oszałał na punkcie Lewego (jego koszulki z nr.7 to prawdziwy hit-sam taką zamówiłem),wszak Robert zaliczył w Borussii prawdziwe wejście smoka.Polski napastnik w wygranym 4:0 sparingu z Horder SC zdobył hat-tricka,a nie tak dawno w kolejnym sparingu stał się gwiazdą okresu przygotowawczego od kiedy zdobył gola przewrotką.Nie tylko lokalne gazety w Dortmundzie,ale też główna sportowa niemiecka prasa (SŁUSZNIE ZRESZTĄ) jest zachwycona formą,stylem gry i spokojem bycia naszego napastnika.Na przykład dziennikarz gazety "Ruhr Nachrichten" Dirk Krampe nie ma wątpliwości: "Lewandowski idealnie pasuje do profilu graczy poszukiwanych w Dortmundzie:młodych,utalentowanych i nieźle rokujących na przyszłość.Takich chce i klub i kibice.Nic więc dziwnego,że budzi aż takie zainteresowanie".To wystarczy chyba za cały komentarz odnośnie przenosin tego piłkarza z Lecha do Borussi.Ten chłopak w Dortmundzie EWIDENTNIE jeszcze bardziej się rozwinie piłkarsko.Czego mu z całego serca życzę.Wiele dobrego też przeczytałem odnośnie Kuby Błasczykowskiego z którego zdaniem bardzo liczą się w klubie.Kuba to piłkarz który przez cały mecz niesamowicie zasuwa i nawet jak ma gorsze zagrania,to kibice szybko mu wybaczają.Dla nich liczy się przede wszystkim to,że.

SłODKI CHRISIE - informacje o Chrisie - bloog.pl

Liczyć.
Powinniście wiedzieć, że jesteście dla mnie bardzo ważni i to MY w przyszłości znowu ze sobą spędzimy wspaniały czas, musicie mieć tylko jeszcze trochę cierpliwości, ale możecie się cieszyć
Z miłości..
Wasz Mikel"

Ten list został przetłumaczony, a to jest oryginalna wersja:

"Hey ihr Süssen,
sorry das ihr die ganze zeit nichts mehr von mir gehört habt aber ich hab soviel zu tun und kaum zeit um online zu kommen. deswegen guck ich manchmal nur ganz kurz rein und konnte die ganzen freundesanfragen nicht annehmen und die nachrichten nicht beantworten. hab jetzt aber alle angenommen und wollt mich halt so mal kurz melden durch das bulletin und euch sagen das es mir gut geht und das ich mich total darauf freue euch wieder zu sehen.
wollt mich auch nochmal herzlich dafür bedanken das ihr mich weiterhin so toll supportet und hinter mir steht, tausend dank dafür, und ich hoffe das ich auch in zukunft auf euch zählen kann.
Ihr sollt wissen das ihr mir total wichtig seit und das wir in zukunft wieder ne geile zeit miteinander verbringen werden müsst halt nur noch ein bischen geduld haben aber ihr könnt euch freuen hehe
in luv
euer Mikel"

Niom, więc myślę, że się ciutkę uspokoiłyście ... Mikelowi na razie jest.