O czym chcesz poczytać na blogach?

Nabór do policji

Płock

Ostatni numer jednego z płockich tygodników z rubryką „ogłoszenia towarzyskie”, by obok reklam typu: „Agencja towarzyska Lolita”, „U Madame Rene”, „Atrakcyjna 30-latka - dominacja” znaleźć Venus. Jako najbardziej ekskluzywny nocny klub w Płocku zaprasza 24 godziny na dobę.
Czy to znak współczesnych czasów, czy upadek dobrych obyczajów, że taki klub nocny.

Link Dodaj komentarz »
Co policjant prewencji umieć powinien
Komenda mazowiecka ogłosiła nabór do policji. Największe szanse daje osobom z wyższym wykształceniem i wzrostem powyżej 180 cm. Inne wymagania stawia kandydatom do samodzielnych oddziałów prewencji (to ci, którzy np. rozpędzają chuliganów na.

Praca za granicą

- mimo otwarcia przez Włochów rynku pracy dla nowych członków Unii, w tym Polski - nikomu nie opłaca się załatwiać pozwolenia na prace sezonowe. Podinspektor Zbigniew Matwiej - rzecznik komendanta głównego policji zapewnił, że funkcjonariusze zajmują się wszystkimi zgłoszonymi podejrzanymi ofertami pracy. Przestrzegł też, by zanim wyjedzie się - w ciemno - do pracy za granicą sprawdzić pośrednika. Wszyscy.


Belgia zatrudni pracowników z nowych krajów UE
Belgijski sektor budowlany myśli o zatrudnieniu wielu tysięcy pracowników z nowych państw członkowskich Unii, by zrównoważyć brak rąk do pracy w tej dziedzinie - podał dziennik “De Morgen”. Zacytował szefa flamandzkiej konfederacji firm budowlanych Marca Dillena, który powiedział, że w tym sektorze są tysiące wakatów, bo Belgowie nie są zainteresowani nisko opłacaną pracą w budownictwie. Po prostu nie mamy innego wyjścia, jak masowy nabór ludzi z zagranicy - powiedzieł Dillen. W czerwcu Belgia - jedno z ośmiu państw UE, które utrzymały bariery dla pracowników z nowych członków Unii - złagodziła procedury przyznawania pozwolenia na.

Pozdrawiam odwiedzających i czytających blooga. - bloog.pl

Że były to łzy szczęścia.
Pierwszy raz na spotkaniu z JPII byłem na stadionie X-lecia. Wzięła mnie ze sobą mama. Pamiętam jak papamobile przejeżdżał obok nas i jak wszyscy machali i chcieli choćby dotknąć.
Kolejnym razem byłem przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Wtedy pojechaliśmy z grupą ministrantów. Byliśmy z komżach.
Następne spotkanie to chyba było na placu Piłsudskiego.Do uruchomienia od września 2010 specjalnej klasy o profilu ADMINISTRACYJNO-OBRONNYM.
Oznacza to, że nasza szkoła będzie chciała od września wprowadzić dodatkową klasę ukierunkowaną na pracę w Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej czy Zandarmerii Wojskowej.
W ramach tej innowacji wpółpraca będzie się odbywała z Policją, Państwową Strażą Pożarną, Strażą Graniczną czy Żandarmerią Wojskową. Oczywiście liczę na to, że kadetom będzie łatwiej dostać się do pracy w tych instytucjach.
Jeśli nabór pójdzie dobrze to będziemy mieć szkołę mundurową na terenie powiatu.
Pozdrawiam
Darek

Podziel się:

Trackback:.

www.kaniow.blox.pl

Jest około 20 osobowa grupa z Kaniowa. Jest to wielkie poświęcenie i sześciodniowy trud, ale jak podkreślił na kazaniu ksiądz Józef Walusiak, wielu pielgrzymów na te dni czeka przez cały rok.
Czytaj całość wpisu --->

16:44, grzegorz_wieczorek
Link Dodaj komentarz »
Psy?
Czytaj całość wpisu --->

20:03, grzegorz_wieczorek
Link Komentarze (2) »
sobota, 23 lipca 2011
Nabór do drużyny żaków

W.
Ciekawe porady ślubne
Konkurs Blog Roku
Niezależny portal gminny
Oficjalna strona gminna
Paintball
Wywiady
Wywiad z Komendantem Policji
Wywiad z Posłem Stanisławem Piętą

o tym co w mojej głowie rodzi się ...nocą - Onet.pl Blog

skomentuj

18 kwietnia 2011
sen
tej nocy doświadczyłam czegoś okropnego . Sny były bardzo realne , niosły zniszczenie

Nie jest duży , jest łagodny i wygląda na starszego.


Jestem w parku. Słyszę jak mówią ,że robią nabór do pracy w policji. Staję w kolejce . Nagle tłum naciera. Ktoś rozdaje jedzenie. Podchodzę i dostaje kawałek . Wygląda jak ciemny chleb .. przyglądam się to bardziej przypomina placek może makowiec. Nie wiem.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Myślenia i postępowania.

Przygotowania do odbudowy Świątyni w istocie trwają od dłuższego czasu. Ortodoksyjne grupy żydowskie przygotowują szaty i naczynia świątynne. Prowadzi się skrupulatny nabór do przyszłej kasty kapłanów. Wszystkim tym działaniom patronuje powołany w tym celu Instytut Świątynny w Jerozolimie. Prace te podsumowuje Werner de Boor pisząc, że świat będzie przeżywać.

Według Klaudiusza Lotta z Missisipi, amerykańskiego hodowcy bydła, krowę uzyskano poprzez interwencję genetyczną – „sztuczną hodowlę”. Zespół rabinistycznych ekspertów, który wybrał się do kibucu Kfar Hassidim pod Hajfą orzekł w kwietniu 1997 roku koszerność zwierzęcia. Obecny przy oględzinach Yehudah Etzion przyznawał, że rabini byli zaniepokojeni niewielką liczbą białych włosów u.Rozruchy w związku z pojawieniem się informacji o planowanym wniesieniu na Górę Świątynną kamienia węgielnego. Podczas próby jego wniesienia w lipcu 2001 roku, co ortodoksi próbowali zrobić pod osłoną policji i wojska, wybuchły zamieszki, w których rannych zostało kilkudziesięciu Palestyńczyków oraz Żydów. Otwarcie i udostępnienie turystom tunelu biegnącego pod Kopułą Skały w ubiegłym roku.