O czym chcesz poczytać na blogach?

Na dobre i na złe

Noch 1.000-mal durch die Unendlichkeit... - Onet.pl Blog

Połowie na tablicy było 1:1. Wszystko wyglądało jakby zaczynały od zera. Wielkie zaangażowanie i lęk przed rzutami karnymi, ponieważ wiedziały, że nie były w nich dobre, chyba, że obok nich była Kalina. W trakcie drugiej połowy postanowiły za wszelką cenę przejść przez obronę przeciwnika. Heidi kopnęła piłkę do Toni, która.Nasilał się. Panował półmrok i nie było tak ładnie i przyjemnie. Chociaż pogoda nie sprzyjała to każdemu sprzeciwowi, stawiała się tak para przyjaciół na dobre i złe. Znajomość, która od razu przerodziła się w silną przyjaźń. Połączyła dwa różne światy. Jednak czy to była tylko przyjaźń? Obydwoje tego nie wiedzieli. Czas.Razem kierował piłkę w prawy róg bramki. Postanowił bronić tego miejsca za wszelką cenę. Na gwizdek piłka przyspieszyła właśnie w tym kierunku, bramkarz rzucił się na nią by obronić rzut. Delikatnie czubkami palców dotknął piłki, która z wielkim hukiem uderzyła w poprzeczkę. Upadł na ziemię, ale szeroko się uśmiechnął wykonał swoje zadanie. Zdyszany i z wielka ulgą spojrzała na kolegów, który podbiegli do niego i zaczęli cieszyć się z zwycięstwem. Pragnęli wygrać. Zasłużyli na podium bez żadnych wątpliwości.

story girl

Wiem, co sobie wyobrażasz, ale trochę się boję, że czeka cię rozczarowanie... - Doszły do hotelu.

Jon siedział u siebie. Joasia przeszła przez balkony do pokoju Igora:
-Hej. No, to po wszystkim. Nic nie żyje. - I w tym momencie głos mu zadrżał. Igor poklepał ją po ramieniu:
-To teraz jest już mu lepiej... - Joasia.Przeze mnie odwrócić jej uwagę od ciebie. No i oczywiście prawie się m udało... - Westchnął:
-Uwierz mi: całkiem mu się udało, nie prawie. Akurat to, do cholery ja najlepiej wiem. - Dziewczyna uśmiechnęła się:
-Przepraszam. Nie przemyślałam. Myślałam, że jak się przy nim trochę zakręcę, to da wam spokój, ale to mnie.Dokończyć to, co zaczęli poprzedniej nocy... Nie chciała myśleć o Nicu, ale skoro i tak siedziała bezczynnie, zadzwoniła do szpitala i wiadomości, jakie otrzymała były złe. Lekarz owijał w bawełnę, aż ją zniesmaczył, kiedy miał przekazać jej, że to już prawie koniec. Zrobiło jej się niedobrze, jak zwykle, gdy się denerwowała. Nie.-Chcę wrócić do Polski. Albo jechać do tej twojej dziczy. Nie chcę mieszkać blisko Jona. On jest taki... Toksyczny. - Zaśmiał się:
-A po pijaku miałaś o nim takie dobre zdanie... Nie wiem, co o tym myśleć. Mieszasz mi w głowie. - Kobieta westchnęła radośnie, przeciągając się:
-Ty mi też. Rozruszałeś mi wnętrze... -.

Love And Empathy

Chłopaka.
- Unieś lekko głowę. - Rozkazałam i włożyłam mu pod spód poduchę.
- Lepiej? - Zapytałam nieco milej, widząc że przestał -no, może przestał to złe stwierdzenie - ale w tym momencie nie żywił najwyraźniej do mnie większej urazy.
- Tak. Dzięki. - Odpowiedział i znów wbił wzrok w sufit - Dlaczego Ty...
.Przed lekcją matematyki z Quileutami. Jednakże jej miły i przyjazny wyraz twarzy nie zdradzał złego zachowania, a uśmiech pasował do grzecznej i mądrej dziewczynki z dobrego domu. Westchnęłam i wstałam z miejsca.
- Antony McSun? - Van Hellsing
- Jestem.
- Jacob Black, nadal nie ma? - Zapytała kobieta wyczytująca listę z.I jak zwykle zostało mi przerwane. Wzrok Jacoba przeniósł się w stronę jednego z domków na plaży, a jego ciepły uśmiech zmienił się diametralnie. Oczy szeroko otworzył i przyglądał się. Przyglądał się czemuś, czego ja nie widziałam z tak daleka.
- Co jest? - Zapytałam, ale ten przytknął swój palec do moich ust i nasłuchiwał czegoś. Po chwili ciszy Jacob wstał i kazał mi iść ze sobą. Zrobiłam tak jak powiedział. Chciałam się dowiedzieć do się dzieje. Kroki kierowaliśmy do.

Rebelde i RBD - bloog.pl

Choćby nie wiem co.

Alma przychodzi do Pascuala, mówi że długo o tym myślała i musi zatrudnić się w tej szkole, jako ktokolwiek, bo musi chronić córkę. Nawet go szantażuje, że jak jej nie zatrudni powie o ich dawnym romansie. Jak wchodzi Galia, Pascuala jest przerażony, Alma pyta sie Galii, czy miałaby coś przeciwko jej.Wśród uczenic jedno z ubrań z kolekcji, jak kończą wchodzi Vico, zabiera Michele mikrofon i mówi, że teraz najważniejsze występ dziewczyny, uważanej za synonim dobrego smaku, gustu i urody, Mia Colucci Mia chyba wygląda najpiękniej z dotychczasowych odcinków. Wchodzi jak prawdziwa królowa z diademem na głowie, we wspaniałym czarnym.Go odciągają Aż Gandia obrywa mówią że w ten sposób się cieszyli z wygranej. Pascual informuje chłopaków, że przekazał głosy jakiejś komisji, by było wszystko okey i sprawdzili jeszcze raz głosy.

Mia pyta się Rominy co robi w jej domu i pokoju, ta odpowiada, że przyszła do Miguela. Romina robi dużo szumu, chce wzywać ojca, który jest lekarzem do Miguela, mówi, że leki przepisane przez lekarza Mii są złe. Siada obok Miguela, ten nie reaguje, załamana ze łzami w oczach Mia wychodzi. Spotyka Petera, mówi, że wraca do szkoły, bo Miguel ma przecież pielęgniarkę. Prosi aby.

opowiadanie o skokach narciarskich- Asia99966 - Onet.pl Blog

Wiktorię zmartwił lekko ten fakt, bo to chyba przez nią, a miała nie dopuścić do tego! ,, Musze cos z tym zrobić ‘’ – Pomyślała i pobiegła w stronę złego chłopaka.

- Morgi czekaj! – Krzyknęła, a ludzie stojący obok niej popatrzyli na nią jak.

Z  domu i wolnym korkiem ruszyły pod skocznie.

- Czemu tak wcześnie wyszłyśmy?

- I tak nie miałybyśmy nic ciekawego do roboty, a tak to sobie pooglądamy trening i zajmiemy jakieś dobre miejscem nie będziemy musiały się pchać- Zakomunikowała zadowolonaEmilia.

Już nie, nie pytajcie dlaczego kłamała, bo to trudne. Spróbuje wam wyjaśnić. Bo ona już długo, ale to bardzo długo kochała się w takim Kamilu, który ją olewał imiał w dupie. Kilka dni przed naszym przyjazdem tutaj wyznał jej miłość i chodzili z sobą. Ciągle ze sobą pisali, ale gdy tu przyjechałyśmy i Wika na Morgiego nawrzeszczała przestała pisać z.