O czym chcesz poczytać na blogach?

Mystic

D&E ,, I will never leave you again " - Onet.pl Blog

Jeremy i Tyler.
-Nie! Mam was dosyć!- Elena wstała od stolika, założyła plecak na ramię i wyszła na dwór. Usiadła sobie wygodnie na trawie i zaczęła pisać w pamiętniku:

Czego oni wszyscy ode mnie chcą? Przecież nie kocham Damona! I dlaczego każdy twierdzi, że do siebie pasujemy? Jeremy, Bonnie, Tyler, Caro, Matt...Nawet Lorenzo tak twierdzi! Może powinnam wrócić do Stefana? Przynajmniej wtedy wszyscy daliby mi święty spokój! Tylko, że ja już go nie kocham, więc to bez sensu. Damon zmienił się kiedy wrócił do Mystic Falls. Zrobił się taki miły, ratował mnie, z nim mogę pogadać o wszystkim...Może STefan faktycznie ma powód do zazdrości? Może to coś więcej niż tylko przyjaźń?
********************************************************************
Jak już wspomniałam na początku, rozdział jest długi i jest mało akcji, więc jeśli udało się wam przeczytać go do końca bez zaśnięcia, to macie ode mnie owacje na stojąco. Pozdrawiam, Vampirzątko

*Elena-Story Characters* - Onet.pl Blog

Damon Salvatore 

23-latek o ciemnych włosach i niebieskich oczach. Został zmieniony w wampira w 1864 przez Katerinę w której się zakochał razem ze swoim młodszym bratem. Znienawidził ją jednak po tym jak ich porzuciła i to uczucie już nigdy nie powróciło. Zakochany obecnie w Elenie, która jako pierwsza przebudziła w nim ludzkie uczucia.Arogancki, ironiczny, a jednocześnie kochający i opiekuńczy, ale tylko jeśli chodzi o Eleną.  Od miesiąca mieszka w Mystic Falls razem z bratem. 

Klaus 

Pierwotny. Wygląda na 26 lat, ale jest wampirem od kilkuset lat. Zakochał się w Elenie od kiedy ją ujrzał, lecz nie chce się przed sobą szczerze przyznać. Uważać miłość za słabość. Jego rodzeństwo to Ellie, Elijah i Chris ( o nim dowiecie się raczej w następnej serii, jeśli w ogóle takową napiszę :P ). Owładnięty żądzą.

• The Vampires Diaries • Jedne z najlepszych źródeł informacji o Vampires Diaries • - Onet.pl Blog

Tego. Elena została ukazana jako osoba bardzo dbająca o swoją rodzinę, wnikliwa o wysokim poziomie moralnym. Pokazuje głębokie przywiązanie do swoich przyjaciół, i często martwi się o innych ludzi, którzy nie oczekują tego od niej.Elena jest także bardzo uparta i przebojowa. Jest bezpośrednia i woli stawać do konfrontacji z ludźmi twarzą w twarz, niż ukrywać swój gniew. Pokazuje swoje zaufania do Stefana, Damona i innych, mimo ich działań w przeszłości i popełnionych grzechów.
Rodzina: Oboje jej rodzice wydawali się członkami starych rodzin Mystic Falls. Jej matka była związana z Radą Założycieli. Rodzice zginęli w wypadku samochodowym 23 maja 2009 roku, kilka miesięcy przed rozpoczęciem wydarzeń serialu. Opiekunem prawnym jej i młodszego brata  Jeremy'iego jest młodsza siostra ich matki, Jenna Sommers. W Bloodlines, Stefan wyjawia Elenie, że została adoptowana. W następnym odcinku Jenna mówi jej, że jej matka była nastolatką gdy ją urodziła i zdecydowała się oddać ją Gilbertom do adopcji. Mówi jej, że jej matka miała na imię Isobel a kiedy Alaric odwiedza Jennę w domu po.

Opowiadanie o Damonie i Rozi - bloog.pl

Od wczoraj. Chyba dał sobie wreszcie spokój. Tak samo jak wampiry. Już niedługo bal na który
zaprosił mnie Matt. Oczywiście się nie zgodziłam, ponieważ jesteśmy tylko przyjaciółmi i nie chcę żeby sobie za dużo wyobrażał. I jeszcze coś...zapisałam
się do cheerleaderek. Jednym słowem zaczynam nowe życie, tak naprawdę to były trzy słowa. W piątek mam trening i mam nadzieję, że jakoś
pójdzie.Do tego wszystkiego wreszcie czuję się szczęśliwa. Przeprowadzka do Mystic Falls była świetnym pomysłem.                  .

Katherine Pierce (Katerina Petrova) - Onet.pl Blog

Będzie, lecz się pomyliłam. Po pewnym czasie powiedział mi, że ma zonę, która jest w ósmym mięsiącu ciąży. Byłam rozczarowa, więc postanowiłam pojechać do Paryża. Tam poznałam małżeństwo - Victorię i Thomasa Stewardów. Mieli dwie córki bliźniaczki- Rosie i Cordelię. Rosie była aniołkiem. Przestrzegała zasad, a Cordelia wręcz przeciwnie. Podobało mi się to w niej. Uknułam z nią spisek. Ona chciała wyjechać ze mną jak najdalej od rodziny w zamian za to, że odda mi wszystkie swoje oszczędności i przy okazji okradnie dla mnie rodzinę. Ona słowa dotrzymała, więc ja też. Postanowiłyśmy wyjechać do Mystic Falls w USA. W drodzę do Mystic zabiłam Cordelię, gdyż mnie denerwowała. Miała uknuty przeciw mnie plan. Chciała mnie zniszczyć. Dalej jechałam w kierunku Mystic Falls...''

 

` Katherine E. Petrova. ♣

 

CDN.

Fanka Katherine (22:16)
Skomentuj mnie